Autor Téma: ABDL školka 15  (Přečteno 2341 krát)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
ABDL školka 15
« kdy: Února 18, 2021, 09:35:08 »
Ahoj, je tu další školkový příběh od FrantyM

ABDL školka 15. díl

Petra se překvapeně otočila, a z rukou jí vypadly plínky, které již Klárka skoro měla protažené mezi nohama.
„A to myslíte oba dva vážně? Což o to, ráda se o vás oba budu starat…“ odpověděla mi Petra.
„Ano, Petro, to myslíme oba vážně. Klárka již kontaktovala truhláře, který zařizoval můj pokojík. Hned po velikonočních svátcích se pustí do práce,“ odpověděl jsem, a vyměnil si místo na přebalovacím pultu s Klárkou. Bylo načase, plínky už byly hodně nasáklé, až běda, a hrozilo jejich protečení.
Petra mně přebalila, a odešli jsme dolů na snídani. Klárka s Maruškou již seděli u stolu, přisedli jsme, a po snídani nám Petra přinesla lahve s čajem.
Po chvilce Petra promluvila: „Musím říct, Klárko a Fanoušku, že jste mně tím návrhem dost překvapili. Ty bys, Klárko, chtěla také chodit do školky?“
„Máš pravdu, Petro. Ráda bych tam chodila,“ řekla Klárka, a málem na sebe vylila nedopitou kávu. Naštěstí jsme oba měli na sobě bryndák.
„Klárko, opatrně, ať se neušpiníš,“ zareagovala Petra, „a jak to vlastně máte vymyšlené?“
„Petro, ve vile máme několik volných pokojů, když ji Fanda nechal postavit, tak počítal s tím, že založíme rodinu, a že pokojíky budou pro naše děti, až trochu vyrostou. Mezitím to měly být pokoje pro naše známé, kteří se u nás zdrží přes noc. Jestli chceš, můžeš bydlet s námi ve vile, a vybraný pokoj si zařídit podle svého vkusu,“ řekla Klárka.
„Takovou nabídku ráda přijímám, již jsem delší dobu přemýšlela o tom, že bych si ve městě našla nějaký byt k pronájmu. To dojíždění do školky bývá často únavné,“ řekla Petra, a dodala: „Ty jsi říkala, Klárko, že Ti teď nějaký truhlář bude zařizovat pokoj?“
„Přesně tak, Petro,“ přikývla Klárka, „do pátku to bude mít hotové, také jsem stačila poslat objednávky na nějaké věci. Jen v úterý se potřebuji zastavit do firmy, abych zařídila nějaké věci ohledně chodu firmy. Naštěstí tam máme šikovného zástupce.“
„Dobrá, tak do pátku tedy budete bydlet u mě na chalupě. Jen ještě musím objednat pleny navíc, když mám teď dvě miminka,“ odpověděla Petra, a chystala se odejít k počítači.
„To vůbec nemusíš, Petro, v úterý se po školce stavíme k nám, plínek tam mám dost,“ zarazil jsem Petru, „aspoň se podíváš, který z pokojů Ti bude nejvíc vyhovovat.“
Zbytek dne, a velikonoční pondělí utekl jako voda, a nastalo úterní ráno.
Petra s Maruškou mně i Klárku přebalily do čistých plínek, a vypravili jsme se do školky. Velikonoční svátky skončily, a v mém i Klárčině životě znamenaly výraznou změnu.

Tím seriál ABDL školka končí. Pokud budete mít zájem o další osudy nejen Fanouška a Klárky, chystám volné pokračování, nazvané „Dvě miminka“.  Posuďte sami, jak se vám tento seriál líbil, a jestli jste zvědaví na další osudy našich dvou hrdinů.



Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:ABDL školka 15
« Odpověď #1 kdy: Února 18, 2021, 09:52:22 »
Ahoj.
Seriál se mi líbil, byl zdařilý.
Na volné pokračování se budu samozřejmě těšit.
Přeji hodně inspirace.

Offline alf

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 0
Re:ABDL školka 15
« Odpověď #2 kdy: Února 18, 2021, 17:48:20 »
Je to pěkný příběh

Offline frodo

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 0
Re:ABDL školka 15
« Odpověď #3 kdy: Února 18, 2021, 18:55:25 »
Je to moc pěkné prosím pokračovat :) :) :)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:ABDL školka 15
« Odpověď #4 kdy: Února 22, 2021, 18:12:47 »
Jsem rád, že se tento seriál líbil, a především chci na tomto místě poděkovat uživateli gumidek za jeho zveřejnění. Od 18. 2. 2021 vystupuji na této stránce po přezdívkou Fanda mimi (k původnímu FrantaM jsem bohužel ztratil přihlašovací údaje)