Autor Téma: ABDL školka 14  (Přečteno 2176 krát)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
ABDL školka 14
« kdy: Února 07, 2021, 17:58:41 »
Ahoj, je tu další pokračování ABDL školky od FrantyM

ABDL školka 14. díl

Ráno mně jako vždy probudily mokré plínky. Byl jsem sice ještě rozespalý, ale přesto jsem zaznamenal příchod Petry a Klárky
„Tak se, Klárko, podíváme, v jakém stavu máš plínečky,“ řekla Petra, a Klárka si s její pomocí vylezla na přebalovací pult, kde jí Petra vyhrnula noční košilku a rozbalila.
„No ne, Klárko, ty jsi byla šikovná, celou noc ses nepočůrala,“ pochválila ji Petra, a dodala: „Slíbila jsem Ti, že když budeš mít suchou noc, nemusíš plínky nosit.“
To, co pak Klárka řekla Petře, mi doslova vyrazilo dech: „Petro, jestli Tě můžu požádat, ráda bych plínky měla. Když jsem je poslední dny nosila, ocenila jsem jejich měkkost a pohodlí.“
Rád bych na tomto místě znova připomněl, že Klárce se vůbec nezamlouvalo nošení plínek, a nikdy jsem ji nepřesvědčil, aby si plínky vzala. Pečovala o mne sice s velkou radostí, a nikdy ji nevadily ani občas dost nelibě páchnoucí plínky, ale nosit je? Ne, to nikdy. Vše se změnilo, až když jsme jeli na velikonoční svátky s Petrou, a Klárka měla po cestě nehodu. Petra ji pak přesvědčila, že bude lepší, když dostane plínky. A nyní měla suchou noc, plínky už nosit nemusela, a přesto je chtěla.
Petru také na okamžik zaskočila Klárčina odpověď, ale nakonec řekla: „Dobrá, Klárko, tak tedy budete Marušky a moje miminka.“
Za malou chvilku byla Klárka oblečena do krásných růžových dupaček, a v rozkroku se jí viditelně rýsovaly plínky.
Nyní jsem přišel na řadu já. Petra mně po rozbalení z plínek na chvíli posadila na nočník, kde jsem udělal loužičku.
„Ty jsi ale šikovný chlapeček, Fanoušku,“ řekla Petra, když jsem se zvedl z nočníku, a s Petřinou pomocí jsem vylezl na přebalovací pult.
Petra mně hezky zabalila do nových plínek, dostal jsem od ní plenkové kalhotky Crinklz Astronaut s vloženým boosterem, dovnitř dvě froté a čtyři bavlněné plínky, přičemž na vrchní plínce byla separační plena; dále pak igelitové kalhotky Suprima a kalhotky na pleny s potiskem medvídků, které Petra zapnula na knoflíky.
Nakonec mi Petra oblékla body se zapínáním na druky na ramenou a v rozkroku, mikinu s potiskem medvídků, modré punčocháče a dupačky, na jejíž kšli Petra připevnila držák na dudlík. Zbývalo ještě nasadit modré pletené bačkůrky s bambulkou, a šli jsme dolů, kde Maruška zaplétala Klárce copy.
Posnídali jsme, a pak jsem šel s Klárkou do mého pokojíku, kde nás Petra dala do ohrádky, přidala tam několik plyšáků, a řekla, ať si tady zatím hezky hrajeme a nezlobíme.
Petra vzala oba kbelíky na pleny, přidala k nim ještě špinavé oblečení, a odešla je vyprat.
Když jsme s Klárkou osaměli, zeptal jsem se: „Klárko, tak koukám, že se Ti ty plínky zalíbily. Jak jsi vlastně k tomu dospěla? Pokud vím, nikdy jsem Tě doma nepřesvědčil, aby sis vzala plíny jako já, a teď už je nemusíš nosit, a přesto je chceš. To se Ti ty plínky tak líbí?“
Klárka se na okamžik zamyslela, a řekla: „Jak jsme jeli na tu chalupu, a měla jsem cestou nehodu, Petra mně přesvědčila, že bude lepší, když dostanu plínku. No, nelíbilo se mi to, to je pravda, ale pak jsem přišla na to, že mít plínky je pohodlné, a že to jsou vlastně moje kamarádky. Vzpomínáš si na tu pohádku, kterou jsem Ti vyprávěla o miminku Fanouškovi, který při přebalování zlobil, a vůbec nechtěl mít plínky? Když jsme pak byli na procházce, tak se mi to nějak nelíbilo, šlo se s nimi špatně, ale po návratu na chalupu Petra zjistila, že mám hodně mokré plínky, a to jsem ani netušila, že jsem se počůrala. Pak mi došlo, že když budu mít plínku, nemusím vůbec řešit to, že chci na záchod.“
„Aha, no tak to vidíš, Klárko. Když mi sestra v nemocnici dala poprvé plínu, tak jsem se taky cítil dost trapně. Pak jsem si na plínky rychle zvyknul, dokonce když jsem včera přemluvil Petru, že plínky nechci, tak jsem nedošel bez nich ani po schodech dolů, a už jsem měl mokré punčocháče. Pak mi došlo, že se plínek nikdy nezbavím,“ odpověděl jsem, a cítil, že mi plínky nějak ztěžkly a pod dupačkami byly výrazněji vidět.
„Můžu se Ti s něčím svěřit, Fanoušku?“ zeptala se Klárka.
„Vždyť víš, že se mi můžeš svěřit kdykoliv s čímkoliv, Klárko,“ pousmál jsem se na ni, a napjatě poslouchal, co vlastně Klárka chce říct.
„Dnes v noci jsem přemýšlela o tom, jak by bylo krásné, kdybychom oba chodili do školky. A taky bychom mohli nabídnout bydlení Petře. Jen nevím, jak by to bylo dále s firmou,“ povzdechla si Klárka, a já zaslechl, jak čůrá do plínek.
„Tak ohledně firmy by to neměl být problém, občas za nás jedná Zdeněk, tak by dostal pověření vést firmu. Vím, že na Zdeňka je vždy spolehnutí, a navíc by každý večer podával zprávy o dění ve firmě. Takže bys klidně mohla chodit se mnou do školky, jen musíme trochu upravit Tvůj pokojík,“ řekl jsem, a položil ruku na Klárčin rozkrok vycpaný plínkami.
„No jo, Fanoušku, oba máme plínky,“ usmála se Klárka, poplácala mně po rozkroku, kde se mi již hodně výrazně rýsovaly nabobtnalé plínky, a dodala: „Jen se obávám, že ty moje už dlouho nevydrží, snad nás Petra přijde brzy přebalit.“
Jen to Klárka dořekla, vešla do pokojíku Petra, která přinesla hraničku vyžehlených plínek. Vyskládala je do skříně, a z krabice vytáhnula balík plenkových kalhotek, který otevřela.
„Petlo, plíny lulu, tudí,“ zavolala na Petru Klárka, a ukazovala přitom na svůj rozkrok.
„Naše holčička se počůrala? Půjdeme vyměnit plínečky, Klárko?“ zeptala se Petra.
Klárka jen pokývala hlavou, a řekla: „Plíny lulu, tudí.“
Petra pomohla Klárce z ohrádky, vysadila ji na přebalovací pult, a připravila si pro Klárku čisté plínky. Celé to dění jsem se zájmem pozoroval, hlavně když Petra Klárku rozbalila, a začala ji očišťovat a mazat krémem proti opruzeninám.
Zrovna, když Petra dávala Klárce pod zadeček čisté plínky, tak jsem Petru oslovil: „Petro.“
„Copak, Fanoušku, taky už máš hodně mokré plínky?“ zareagovala Petra, „jen co přebalím Klárku, tak Ti hned plínky vyměním.“
„No, to sice taky, ale hlavně máme pro Tebe s Klárkou takový návrh: co kdyby ses o nás strala jako o miminka doma i ve školce?“


Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:ABDL školka 14
« Odpověď #1 kdy: Února 07, 2021, 19:06:10 »
Vdlmi pěkné, těším se na další pokračování.