Autor Téma: ABDL školka vánoční  (Přečteno 2557 krát)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
ABDL školka vánoční
« kdy: Ledna 11, 2021, 09:54:57 »
Ahoj, FrantaM napsal další příběh ABDL školky. Vánoční. Mojí chybou je, že to tu je až po vánocích. Ale snad to neztratí nic na kouzlu doznívajících Vánoc.

ABDL školka – čas vánoční

Blížily se vánoční svátky, a i ve školce to bylo hodně vidět. Jednoho dne postavila Hedvika spolu s Maruškou a Petrou krásnou jedličku, kterou bohatě, leč vkusně, nazdobily.
Hedvika nám řekla: „Dnes po odpoledním odpočinku bude vánoční nadílka, jak již z dřívějška víte. Pak bude školka až do nového roku uzavřena. Pro každého z vás jsme připravili malé překvapení pod stromečkem, a také vy si můžete mezi sebou nadělit připravené dárečky.“
Poté jsme se rozešli, a Petra mi vyměnila plínky, již pořádně mokré, a převlékla do nových dupaček. Den ubíhal normálně, byl jsem jako vždy nakojený a přebalený na odpolední odpočinek, a když mi po něm Petra vyměnila plínky, setkali jsme se všichni u stromečku. Pod ním bylo hodně dárků, Hedvika zapálila svíčky, a Lenka pustila na CD vánoční koledy.  Na blízkém stole byly mísy s ovocem a tácky s vánočním cukrovím, a také tam byly připravené sklenice na sekt.
Posadili jsme se na blízké židle, Hedvika nám nejdříve popřála hezké vánoce, a pak začala rozdávat dárky. To rozdávání trvalo určitě více než hodinu, pak nám nalila do sklenic sekt, pro toho, kdo si přál, dětský sekt, a všichni jsme si připili na zdraví.
„Hedviko, a můžeme si ty dárky rozbalit už teď?“ zeptal se Venoušek.
„Mělo to být sice překvapení na Štědrý den, ale proč ne,“ souhlasila Hedvika, a pustili jsme se do rozbalování dárků.
Od školky jsem dostal dáreček, který spočíval v počtu vždy 5 kusů plenkových kalhotek od firem Rearz a Crinklz, a to od všech jejich produktů, pak nádherné kalhotky na pleny, kde bylo možné s pomocí patentek je zvětšovat či zmenšovat, to podle množství plínek, a nádherného plyšového medvěda.
Od někoho jsem dostal krásný dudlík s velkou savičkou v modré barvě, také několik plyšáků a závěsný kolotoč se zvířátky, který byl určený nad postýlku.
Také ostatní děti si rozbalovaly dárky, a potěšilo mne, že Aničku můj dárek, růžová flanelová zavinovačka s krajkami, nejen překvapil, ale také potěšil. Již dříve se mi zmínila, že by takovou zavinovačku, jakou má ve školce, by chtěla mít také doma.
Pomalu se blížil večer, a Hedvika navrhla, že bychom si mohli udělat společnou fotku u stromečku, což jsme všichni s nadšením přivítali.
„Tak, a kdo bude chtít, tomu fotku pošlu na mail,“ řekla Hedvika, když focení skončilo, a všichni jsme se k ní nahrnuli, abychom jí předali své e-mailové adresy.
Nastal čas na poslední přebalení ve školce v tomto roce, a pak už jsme se pomalu rozcházeli do svých domovů.
„Tak hlavně šťastné a veselé vánoce, Petro,“ loučil jsem se s ní, když pro mne Klárka přijela.
„Kdepak, Fanoušku, za dva dny se s Tebou i Klárkou uvidím na naší chalupě. Pozvala jsem vás na vánoce,“ odpověděla Petra, a pomohla mi s oblékáním.
Venku začalo jemně sněžit, vločky jemně dopadaly na promrzlou zem, a zvěstovaly, že nastává čas vánoc.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:ABDL školka vánoční
« Odpověď #1 kdy: Ledna 11, 2021, 21:07:28 »
Těším se, jaké to bude na té chalupě.  :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:ABDL školka vánoční
« Odpověď #2 kdy: Ledna 12, 2021, 14:18:01 »
Velmi zdařilé, je z toho cítitta vánoční atmosféra.
Ty letošní vánoce byly opravdu pohodové.

Offline alf

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 0
Re:ABDL školka vánoční
« Odpověď #3 kdy: Ledna 13, 2021, 19:17:50 »
Pěkný příběh doufám že budeš brzy pokračovat.   :) :)