Autor Téma: Zmazané príspevky  (Přečteno 3529 krát)

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 281
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Zmazané príspevky
« kdy: Září 14, 2023, 21:42:38 »
Ak sa vám zdá, že niektoré príspevky tu boli a už nie sú, tak sa vám to nezdá.

Témy, ktoré sú podľa môjho názoru na hranici dovoleného, a prípadne za ňou, presúvam do špeciálnej časti fóra, ktorá nie je "zvonku" viditeľná. Nerobím to rád, takže poprosím, nepíšte sem príspevky, ktoré potrebujú presun.

Spomenutá "hranica dovoleného" je popísaná v pravidlách fóra. Špeciálne upozorňujem, že príbehy, kde vystupujú postavy v detskom veku, sú za touto hranicou.

Primárne tento postup aplikujem na nové príspevky. Ak/ako čas dovolí, raz príde aj na témy staršie.

Offline gecko123

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: -4
Re:Zmazané príspevky
« Odpověď #1 kdy: Září 15, 2023, 11:00:13 »
Takze hysteria ohladom urcitej veci dorazila z USA aj sem?

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Zmazané príspevky
« Odpověď #2 kdy: Září 15, 2023, 16:52:00 »
Já bych to za americkou histerii nepovažoval. Krom toho to považuju za krok správnym směrem.

Offline gecko123

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: -4
Re:Zmazané príspevky
« Odpověď #3 kdy: Září 15, 2023, 19:41:38 »
:D ? ? ? :D
A kam sa podla teba maju veci uberat, ktory smer je spravny?
Ja vidim iba americanov/anglo ludi konstantne a konstantne na adisc a reddit skriekat o tom ze ich pohorsuje XXX a hlavne nedaj boze ak esste niekto nema 18 OMG!
Co tam potom ze staci ked mas na ukrajine 16 a ides na front (aspon sa zbavime tych slovanov, yay) , nevedia ani ze vobec mame vlastne fora a aka je "plienkova scena" tu
Ja nemam zaujem o nejake prilis korektne forum ktore ide cenzurovat same seba viac nez je potrebne.
Skratka mam na niektore veci trochu iny nazor :D

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Zmazané príspevky
« Odpověď #4 kdy: Září 15, 2023, 21:38:25 »
Mi za to nenadávej. Ale pkud umíš číst, tak si přečti eště jednou, co napsal admin a přestaň sem míchat věci, co s tim nijak nesouvisí.

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 281
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Zmazané príspevky
« Odpověď #5 kdy: Září 15, 2023, 22:06:03 »
Ja som admin pohodlný, nerobím čo nemusím, ale pre poriadok: hlavný dôvod je, že ak chceme cudzím vysvetľovať, že my nie sme "na deti", ale že naopak chceme byť *ako* deti, tak sa tento argument nedá založiť na príbehoch o školákoch. Druhý dôvod je samozrejme právny.

Som si vedomý toho, že pre niektorých sa týmto stane obsah menej chrumkavý. C'est la vie.

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re:Zmazané príspevky
« Odpověď #6 kdy: Září 16, 2023, 00:20:36 »
Je suis d'accord :)

Offline gecko123

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: -4
Re:Zmazané príspevky
« Odpověď #7 kdy: Září 16, 2023, 02:00:17 »
Mi za to nenadávej. Ale pkud umíš číst, tak si přečti eště jednou, co napsal admin a přestaň sem míchat věci, co s tim nijak nesouvisí.

nenadavam. nemam nic proti tebe. nemyslim si ze miesam veci ktore s tym nesuvisia, ale kazdy moze pochopit a spracovat informaciu inak.
Pribehy tu aj tak necitam. Iba hovorim co si myslim, co nieje asi moc mudre :D

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Zmazané príspevky
« Odpověď #8 kdy: Března 13, 2024, 22:42:41 »
Co tam potom ze staci ked mas na ukrajine 16 a ides na front

Já mám pomalu 3x16, Slovan jsem a Slovan budu (i když nežiju v Cz ani v Sk a to jsem bastard - mama je z Blavy,  fotr z Brna) - a kdybych byl schopnej běhat víc než 50 - 100 metrů (artróza obou kolen,) tak už jsem šel střílet Ivany dávno a dobrovolně. Aspoň k něčemu by mi byla ZVS. A měli by to znova udělat povinný.

Pribehy tu aj tak necitam. Iba hovorim co si myslim, co nieje asi moc mudre :D


Buď v klidu. Já zase dostanu svoje "zasloužený" hejty za to samý. Teď mám karmu -38. Zejtra nebo pozejtří jí budu mít možná -50...