Autor Téma: Představení malého kluka  (Přečteno 4554 krát)

Offline Depresivní kluk

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
  • Jsem malý mazlík.
Představení malého kluka
« kdy: Září 27, 2020, 15:55:30 »
Ahoj, nevím, jestli tu jsem správně. Nejsem přímo adult baby, ale mám k tomu v jistém smyslu blízko. Předem bych chtěl říct, že jsem měl nelehké dětství, které vyústilo v pokus o sebevraždu a následný pobyt na oddělení dětské psychiatrie. Napsal jsem o tom životní příběh, ale ten bych publikoval maximálně někde soukromě.

No a o co mi vlastně jde? Kdo jsem? Jsem duší mladý kluk, který si kompenzuje zkažené dětství, příjimanou zlobu a nenávist ze strany rodiny tím, že se mazlí nesexuálně (i když výjimečně to může i do té sexuální roviny přejít) se staršími osobami. Je to lepší než antidepresiva. Rád sedám starším lidem na klín a nechám se u toho objímat. Miluji dlouhé objímání a taky to, když se u filmu můžu někomu schoulit na hrudník. Ve volném čase rád poslouchám infantilní hudbu a  sleduji filmy pro děti. Jako třeba: https://youtu.be/batbZn9hp04
No a mé dospělé koníčky jsou: šifrování, ochrana soukromí, vaření

Jsem velmi citlivý a taky se snažím zaplácnout tu díru v dětství něčím pěkným. Plenky nenosím, ale nikoho za to neodsuzuju. Mně samotnému se spíš líbí občas nosit dětské slipy, ale to jen na krátkou chvíli kvůli překrvení. Líbí se mi ten pocit těsného prádla. Dokázal jsem na sebe navléknout slipy, které byly určené pro věk deset let. :D Nevadilo by mi ani na sebe navléknout třeba plyšový overal medvídka. Bohužel ale ještě bydlím s rodinou, takže nemám prakticky žádné možnosti, jak vypustit ven toho malého smutného kluka, který je uvnitř mě uvězněný. Přesný věk řadši neřeknu, nechci, aby mě někdo poznal. Na přesný věk se mě můžete zeptat v soukromé zprávě. Tady uvedu jen rozptyl 18-25 let.

Vlastně nevím, co tady od toho očekávat. Snad se jen s někým o tom otevřeně pobavit.

Kololoboucek

  • Host
Re:Představení malého kluka
« Odpověď #1 kdy: Září 27, 2020, 23:47:49 »

Varování opravdu nechtěný obsah. Pro zobrazení označte text na následujícím řádku myší.

Zabij se kriple. Sebevraždu páchají jen zbabělci. Fňukat a stěžovat si umím taky. Zkus hnout prdelí a něco dělat.
« Poslední změna: Září 29, 2020, 14:25:56 od raulik »

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Představení malého kluka
« Odpověď #2 kdy: Září 28, 2020, 23:27:34 »
No... Tak takto nie.
Kololoboucek práve dostal na privítanie ban.
Jeho príspevok tu schválne nechám ako ukážku, ako sa tu nesprávať.

Depresivní kluk: aj také sa stáva. Nebudem sa ospravedlňovať za iných, ale ten ban má dôvod.


Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Představení malého kluka
« Odpověď #3 kdy: Září 29, 2020, 09:41:35 »
Díky za zásah kolego, tohle fakt ne.

Offline nikos28

  • Jsem modrej
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 82
  • Karma: -2
Re:Představení malého kluka
« Odpověď #4 kdy: Září 29, 2020, 13:08:27 »
co to je za pablba... >:(rad bych tech potkal,myslim,ze budes take rychle v depresich...

Offline Depresivní kluk

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
  • Jsem malý mazlík.
Re:Představení malého kluka
« Odpověď #5 kdy: Září 30, 2020, 15:12:33 »
Z nějakých anonymních výlevů agresivních emocí si nic nedělám. Mělo by to jinou váhu, kdyby mi tohle dotyčný řekl z očí do očí.

Přemýšlel jsem o tom příběhu. Jsou to 4 popsané A4. Sepisoval jsem ten příběh delší dobu. Kdyby měl tedy o něj někdo zájem, tak mi může napsat zprávu a já mu jej obratem pošlu do soukromé zprávy. Do soukromé zprávy bych to poslal kvůli indexujícím vyhledávacím robotům a taky kvůli tomu, aby si ho nemohl číst každý, „kdo tady zabloudil nebo jde jen zrovna kolem“. Jde mi tak jen o to, aby se někde neválel úplně veřejně.  Příběh popisuje hlavně mé dětství a nepřímo vysvětluje to, proč jsem duší malý kluk.

Offline bojko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: 0
Re:Představení malého kluka
« Odpověď #6 kdy: Října 15, 2020, 05:39:25 »
Posielam ti veľké objatie