Autor Téma: ABDL školka 12  (Přečteno 3864 krát)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
ABDL školka 12
« kdy: Září 21, 2020, 21:35:12 »
Ahoj, je tu další pokračování ABDL školky od FrantyM

ABDL školka 12. díl

Seděli jsme spolu u sváteční snídaně, a běžně se bavili o nejrůznějších věcech. Najednou Klárka vstala od stolu, a zamířila ke dveřím.
„Kam jdeš, Klárko?“ zeptala se Petra.
„Potřebuji si zajít na záchod, Petro,“ odpověděla Klárka.
„Vždyť máš plínky, Klárko, tak to klidně pusť do nich. Podívej, než dojdeš na záchod, sundáš si dupačky, body a plínky, tak to chvíli trvá, a stejně bys to nestihla,“ řekla Petra.
„Hm, asi máš pravdu, Petro,“ řekla Klárka, vrátila se zpátky ke stolu, a za chvilku bylo zřetelně slyšet, jak čůrá do plínek.
„Tak vidíš, Klárko, není lepší mít plínky? Nemusíš myslet na to, jestli se dostaneš včas na záchod, a je to pohodlnější,“ řekl jsem Klárce.
„No, něco na tom asi bude, ale…“ odpověděla Klárka trošku váhavě, a Petra ji přerušila: „Klárko, myslím si, že Fanoušek má pravdu. Asi jsi někde chytila nějakou infekci močových cest, to se může stát, takže pro Tebe bude lepší, když budeš mít plínky, ty Ti alespoň pomůžou zabránit případným nehodám a ochrání Tvé oblečení před znečištěním.“
Dosnídali jsme, Petra sklidila nádobí ze stolu do myčky na nádobí, a rozhodli jsme se, že se půjdeme projít ven. Klárka se převlékla do volnějších delších šatů, sundala si jen dupačky, ale body a plínky ji zůstaly, a Petra řekla:
„Mám tady jedno velikonoční překvapení pro Fanouška.“
Byl jsem zvědavý, co to asi může být, a za malou chvilku Petra přivezla nádherný modrý kočárek určený pro mě.
„No, Fanoušku, miminka jezdí na procházku v kočárku, tak šup,“ řekla Petra, přistavila ke kočárku židli, abych si do něj mohl vlézt, a natáhla boudičku. Ještě mi do kočárku přidala několik plyšáků, chrastítko a přes šířku boudy natáhla hada z červených a žlutých kuliček.
„To je zajímavé, že tady ještě není Maruška, říkala, že hned ráno přijede,“ prohodila v chalupě Petra ke Klárce, která přišla již převlečená, a než se Klárka stačila zeptat, slyšel jsem přijíždět do dvora auto, pak klapnutí dveří, a za chvilku jsem již slyšel Marušku.
Pak přišla ke kočárku Maruška, aby mně pozdravila, a Petra, která mezitím chystala v chalupě do tašky na kočárku náhradní pleny na případné přebalení a láhev s dudlíkem naplněnou čajem, přistoupila ke kočárku, aby uložila věci a přivítala se s Maruškou.
Mezitím přišla ke kočárku, u kterého již stály Maruška a Petra, Klárka v krásných dlouhých šatech, které úspěšně zakrývaly balík plínek v rozkroku, a jen její chůze prozrazovala, že má mezi nohama plínky.
„Ahoj Maruško, opět Tě ráda vidím,“ pozdravila Klárka Marušku, když přišla ke kočárku.
„Ahoj Klárko, jsem také ráda, že se opět vidíme,“ odpověděla Maruška, a najednou se na Klárku s překvapením podívala. Už ten samotný balík plínek v rozkroku nedovoloval Klárce stát normálně, a měla nohy trochu dále od sebe, což Maruška ihned zaregistrovala.
„To jsem ani netušila, že Klárka také nosí plínky,“ řekla Petře, která mezitím natáhla v boudičce kočárku plenu, aby mi nesvítilo sluníčko do očí.
Petra si vzala Marušku na chvíli bokem, a řekla ji: „Klárka měla cestou na moji chalupu jistou nehodu, tak jsme se domluvili, že bude lepší, když dostane plínky. Asi má nějaký zánět močových cest, tak jsem ji raději dala plínky, abych předešla případným nehodám.“
„Aha, tak tomu rozumím. Takže se budeme starat o dvě miminka?“ zeptala se Maruška.
„Přesně tak, alespoň po dobu velikonoc. No, plínek a kosmetiky na přebalování mám tady naštěstí dost, takže si tady pobyt Fanoušek i Klárka užijí jako dvě miminka,“ řekla Petra.
Maruška se s Petrou dohodla, že Maruška mezitím ohřeje polívku a druhé jídlo na oběd. Já s Klárkou a Petrou se zatím vydal na procházku v kočárku krásnou krajinou.
Houpavý pohyb kočárku mně postupně uspával, a než jsem definitivně usnul, cítil jsem, jak naplno čůrám do plínek.


Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:ABDL školka 12
« Odpověď #1 kdy: Září 22, 2020, 10:30:39 »
Skvělé, těším se na další pokračování.