Autor Téma: Zahraniční e-shop s ABDL plenkami a dalším příslušenstvím  (Přečteno 3522 krát)

Offline brooks

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 28
  • Karma: 3
Po delší době jsem si minulý týden objednal větší balíček ze zahraničního obchodu www.diaper-heroes.be a musím říct, že jsem více než nadmíru spokojený! Objednal jsem si celkem 7 různých balení plenek (všechny ve velikosti L) počínaje BetterDry, Crinklz Aquanaut, ABU Preschool, ABU LittlePawz, Forsite Under the Sea, iD innofit a konče novými Bambino Bellissimo v.2. Souhrnně se jednalo o 82 plenek za něco málo přes 3 000 korun. K mému překvapení bylo v zcela diskrétně zabaleném balíku, který přišel do čtyř dnů od objednání (doprava je do ČR při větším nákupu zdarma), ještě jako bonus jedno celé balení Crinklz Astronaut a ještě dvě plenky ABU Kiddo. Za něco málo přes 3 000 korun mi tedy došlo téměř 100 plenek co dělá velmi zajímavou cenu za jednu plenku. To je však limitováno větší objednávkou. Předem doporučuji si všechno co si chcete koupit vyzkoušet po jednotlivých kouskách, ať se nespálíte, například na inkopleny.cz (ještě, že ho máme!).  8)

Nákup na www.diaper-heroes.be zcela doporučuji a hodnotím ho jen kvůli ne zcela kompletní plenkové nabídce za 9.5/10  8)