Autor Téma: Sraz 18.7  (Přečteno 16378 krát)

Offline petr60250

  • Příliš sexy na normální nick
  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #15 kdy: Června 30, 2020, 13:06:16 »
Proběhne teda ten sraz 18.7,moc rád bych se zůčastnil

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #16 kdy: Června 30, 2020, 13:40:57 »
A čo ti bráni sa prihlásiť v ankete? Ak si každý povie, že by rád prišiel, ale nikomu to nepovie, tak v ankete bude stále vidno 5 (7) účastníkov a jasné že sa to zruší.
Fakt nechápem...

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #17 kdy: Června 30, 2020, 14:15:11 »
ababyi kdyby sis přečet můj příspěvek, tak na stejný termín na stejné místo je napsaný jiný sraz, tak proč bychom se měli hlásit na něco co nevíme jestli bude??

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #18 kdy: Června 30, 2020, 16:06:36 »
Tak ten sraz na amaterch se muže zrušit Romana ho tam omilem dala ale stejně nebudu dělat sraz pro 7 lidi

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #19 kdy: Června 30, 2020, 20:22:22 »
C6: mne je úplne jedno, čo je na nejakom inom portáli, kde ani nechodím. Ako sorry ale prečo by som mal? A čo to má tu s týmto?
Určite je v ten deň mnoho iných akcií. No a? Vyberiem si jednu a hotovo.

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #20 kdy: Června 30, 2020, 20:24:02 »
A proč bychom se měli hlásit... No možno práve preto, aby sa zistilo, či to bude.
Ďalej to nejdem komentovať radšej.

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #21 kdy: Července 01, 2020, 08:05:57 »
Ababyi a co kdyby jsi si přečetl můj příspěvek zde, jasně jsem se ptal zda bude sraz, když majitelé prostor na stejné datum naplánovali jiný sraz. Nikdo po tobě nechce aby sis četl jiné příspěvky na jiném portálu, ale aby jsi tady nepsal blbosti, když se tady člověk zeptá a samozřejmě opět nedostane odpověď ani na základní dotaz zda bude nebo nebude sraz, i když informace já mám z druhé strany, ale sraz nepořádám, tak tu nebudu psát a proto se ptám. Pece nemůže být problém, aby pořadatel napsal ano sraz na 100 % bude, nebo sraz ruším, nebo sraz bude pokud se přihlásí a zapaltí XX lidí.

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #22 kdy: Července 01, 2020, 16:56:41 »
Nachvál reagujem až teraz, nechal som si čas na vychladnutie.

C6: ja som tvoje príspevky čítal, preto reagujem. Napísal si:
Citace
Kdyžvidím na amterech rubriku srazy a je tam ve sejný ternmín naplánovaný jiný sraz??

Rozoberme si to:
* Niečo vidíš na amterech. No. Neexistuje žiadna stranka amteri, existuje amateri.cz. Viem, preklep. Ale neviem, prečo predpokladáš, že tú stránku poznám. Nepoznám, prvýkrát som ju videl, keď som sa snažil dopátrať, čo to vlastne hovoríš. Je tam nejaká registrácia a bez nej vidím len ... časť. Áno, dal som si tú prácu, že som išiel hľadať, o čom hovoríš. Mohol si sem dať rovno link a bolo by to jasnejšie.
* Je tam na rovnaký termín naplánovaný iný zraz: Slovo tam som pochopil tak, že "tam na tej stránke amateri.cz". Teraz už viem, že si tým zrejme myslel "tam, v tých istých priestoroch", ale odpusť, nemám krištáľovú guľu, aby som vedel tajne odčitať presný zmysel tvojich myšlienok, keď sa nevieš vyjadriť presne a jasne.

Organizátor zrazu jasne stanovil limit na počet účastníkov na 15. Kým sa 15 ľudí nezahlási do ankety, nemá zmysel o nejakom zraze ani uvažovať. Preto nerozumiem tvojej poznámke
Citace
nebo sraz bude pokud se přihlásí a zapaltí XX lidí.
pretože táto informácia tu je.

Navyše, nereagujem dobre na útoky typu
Citace
aby jsi tady nepsal blbosti,
Ak si myslíš, že niečo z toho, čo som tu napísal, je blbosť, tak nech sa páči, uveď, čo. V opačnom prípade váž slová pred napísaním.

Citace
když se tady člověk zeptá a samozřejmě opět nedostane odpověď ani na základní dotaz zda bude nebo nebude sraz
...
Citace
No jo ten se ale nějak nechce vyjádřit i když tu je (byl) přihlášen po mém dotazu.
Ani ja nie som nadšený z nedostatku komunikácie. Na druhej strane však, to že bol kamikadze online, neznamená, že nutne musel tvoju otázku vidieť. A aj keby, mohol napríklad nemať čas hneď odpovedať.
Tento človek už zorganizoval dva zrazy, tak možno namiesto tlaku naňho by bola na mieste istá štipka vďaky.
Minimálne na jednom z tých dvoch zrazov si bol, tak si myslím, že by si mohol vedieť, ako tento proces funguje, pretože vždy sa najskôr zisťoval záujem a potom padlo konečné potvrdenie.

Osobne nemám dobrý pocit z tvojich slov "samozřejmě opět".
Nie je to tak dávno, čo si sem písal, ako ti nefunguje istý link, ktorý všetkým ostatným šiel, a chyba bola nakoniec na tvojej strane.
Ak ti tunajšia komunikácia spôsobuje diskomfort a nepohodu a stres a vôbec zle, tak si to tu nečítaj a nereaguj.
Ak čitaš a reaguješ, používaj slovník hodný normálneho slušného človeka.
Sarkastické poznámky k tomu nepatria.

Ďakujem za pochopenie.

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #23 kdy: Července 01, 2020, 20:30:30 »
Tak co kluci furt mě bombarduje Romana jak to teda bude už nevím co mám říkat jako buď se přihlásí ještě 9 lidi do ankety ANO a sraz udělám ale nevidím důvod se tady hádat kdo co tady napsal nebo nenapsal je to zbytečné

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #24 kdy: Července 01, 2020, 20:32:36 »
A za další už je 1.7 tak jako nevím furt se tady lidi třepaly na to aby byl sraz a teď nic

Offline Snitzer

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 57
  • Karma: -1
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #25 kdy: Července 01, 2020, 22:39:18 »
Ahoj, rád bych se zúčastnil, ale v tomhle termínu bohužel nemůžu. Nešlo by ten sraz udělat někdy na podzim, když nejsou lidi na dovolených atd.?

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #26 kdy: Července 02, 2020, 07:09:09 »
Ani mně ten termín nevyhovuje, jak jsem už psal. Ale na podzim zas ty kurvy možná udělají "druhou vlnu" koronašvindlu a nebude nic...

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #27 kdy: Července 02, 2020, 07:26:32 »
Podzim ej ideální

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #28 kdy: Července 02, 2020, 22:59:46 »
V tomto termínu nemohu.

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 18.7
« Odpověď #29 kdy: Července 09, 2020, 21:53:00 »
Panstvo tak to ruším není zájem a nevím jestly vůbec bude o další sraz sem se snažil udělat sraz ale není zájem


Edit raulik - je mozne si svoje prispevky po sobe alespon precist ci pripojit nazev jazyka, v kterem jsou psany - bez diskuse
« Poslední změna: Července 10, 2020, 01:43:02 od raulik »