Autor Téma: Vyplněné přání 4  (Přečteno 4294 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Vyplněné přání 4
« kdy: Května 06, 2020, 12:30:55 »
                                                                    Vyplněné přání .
4. Samy doma , záhadných stop příbívá .

Omlouvám se za pravopis .

Probudil jsem se v okamžiku kdy zvonil telefon . Volala teta a Péťa to hned zvednul .

,,Ahoj mami , jsme v pořádku . Dobře přebalíme se a půjdeme ven . Ano do setmění budeme doma  '' odpovídal jí Péťa .

Já už vstal mezitím ze svého fusaku a šel pomoc klukům . První byl na řadě David . Rozepnul jsem mu fusak a pomohl vstát . Přes dupačky se mu velmi pěkně rýsovali plínky . Bylo mě jasné , že bude pořádně mokrý . Potom sem pomohl vstát i bráškovi .

,,Tak jak kdo na tom kluci je ? Já jsem jen mokrej , ikdyž pořádně . Kakání zatím necítím '' zeptal jsem se kluků já .

,,No bráško , já jsem taky jenom mokrej , ikdyž úplně durch . Za chvilku mě plínky asi protečou '' odpověděl Péťa .

Při rozhovoru jsem pozoroval Davču . Tvářil se nějak důležitě . Podíval sem se mu na zadeček a hned věděl co se děje . On právě kadil do plínek . Na zadečku se mu dělala pěkná boule .

,,No řek bych , že tady Davča je jasnej . Právě si dělá do plínek pěknou nadílku . Tak bych šel asi dolů a tam se v koupelně pěkně přebalil . Po svačince vyrazíme ven . Šel bych se podívat zda jsou ještě někde nějaké stopy jako ty co vedou k bunkru '' navrhnul sem já .

,,Souhlasím bráško . Davču budeme muset vykoupat . U nás dvou bude stačit jen otřít mokrou žínkou a po otření pěkně zabalit do čistých plenek '' odpověděl mně on .

Šli sme všichni tedy dolů . Po dojití do koupelny sem nejdřív otočil Davču a sundal mu dupačky . Péťa je svlékl mně a Davča jemu . Pak sme ho s bráškou nasměrovali do vany . Tam jsem mu rozlepil jednorázovku a vybalil ho z bavlněných velmi mokrých plínek . Na zadečku měl pěknou nadílku . Podal jsem plenky Péťovi a on je začal třídit dle zadání tety . Já mezitím zapnul sprchu a dal se do mytí Davči . Nejdřív jsem mu silnějším proudem umyl největší nános a potom ho začal důkladně umývat . Při tom jsem se zase počůral do plenek . Ty už toho měli dost a začali mně protékat . Když byl čistej , tak sem vše spláchnul a zabalil jej do osušky kterou mě bráška podal .

Potom jsem se otočil k bráškovi a rozbalil ho z plenek . Opřel sem ho o umyvadlo a pěkně všude umyl důkladně žínkou . Utřel jej do sucha a i on dostal osušku . Potom sem čekal co bude dál . Kluci ke mně přistoupily a rozbalily z mokrých plenek . Péťa plínky roztřídil a uklidil je . Já se opřel o umyvadlo a Davča mně začal umývat . Když byl hotovej , tak jsem i já dostal přes sebe osušku . Potom sme šli do pokoje .

,,Tak šup Davčo , ty jdeš první . Zalehni pěkně na pult a nachystej se na zabalení do plínek . Jo a ještě ti nejdřív dáme do pusy dudlíčka jako malému klučinovi '' prohlásil jsem já .

Péťa mě podal pro něho dudlíka a hned ho dostal do pusy když zaujal polohu na zádech . Sundal jsem mu osušku a on pokrčil nohy . Takto čekal na plínky . Zkontroloval jsem zda je suchý všude jak má být . Bráška už mezitím nachystal nové plíny . Na jednorázovku dal jednu froté a srovnal jí jak má být . Davča se chytnul za kotníky a dal zadeček nahoru . Já jsem vzal krém a pěkně mu ho namazal . Bráška pod něho vložil plíny a on se na ně položil . Dal jsem mu od sebe kolínka a začal jej mazat všude vepředu . Potom jsem si otřel ruce a pěkně ho do nich zabalil . Při tom jsem zažil opět ten známý pocit vzrušení . Zcela mně to opět dostalo . Když byl hotový , tak jsem ho poplácal zepředu po plínce .

,,Tak jo Davčo a jsi hotovej . Tak a teď Péťa jde na řadu '' prohlásil jsem já .

,,Kdepak bráško , teď jdeš ty '' odpověděl mi on .

Davča si vyndal dudlíka .

,,Souhlas Péťo , Vlastík je na řadě '' .

Bráška mně sundal osušku a já si lehnul na pult . Tak jako Davčovi , tak i mně dali kluci do pusy dudlíka . Pěkně sem ho dudlal a čekal co budou kluci dělat . Ti nečekali a hned začli dílo . Davča začal chystat plínky a po tom co jsem nadzvednul zadeček mě namazal důkladně mastí na opruzeniny . Pak pode mně položili plínky . Byly stejné jako pro Davču . Jedna jednorázovka plus froté plínka . Já se na ně položil a hned bráška pokračoval v mazání přední části . Když byl hotovej , tak mně do všeho zabalil .

On šel jako poslední . Spolu s Davčou sme ho pěkně zabalili do plínek . Potom se šlo nahoru do pokoje . Tady sme si navzájem vzali bodíčko a batolecí punčocháče . Vrátili sme se dolů do pokoje . Davča si sednul do židličky a já šel s bráškou pro svačinku . Na stole v kuchyni byl ohřivač lahví a u něj popis jak co máme udělat . Ohřáli sme tedy každému lahvičku s mlíkem a k tomu dali vánočku . Když bylo po svačince , tak sme zamířili do předsíně a oblékli si mikiny a oteplovačky . Vzali si boty , pěkně barevné kulíšky a šlo se ven .

,,Vypadáte kluci jak bráchové . Oblečeni jste stejně '' ozval se David .

,,No víš Davčo , my se tak s Péťou bereme a teta nám v tom vyhověla . Udělala z nás brášky . No a asi to tak bude na delší dobu . Tedy myslím to , že budu u něho bydlet delší dobu '' pověděl jsem mu já .

,,Stalo se něco Vlastíku ? Tedy jestli to není tajné '' zeptal se mně on .

,,No tajné to Davčo není . Moje mamka musela odjet na služební cestu . Jenže tam jí naši v nějakém domě a je na tom zle . Leží v hlubokém komatu a není prej jisté kdy se probere a zda vůbec někdy '' odpověděl sem mu já a rychle si utřel oči do rukávu .

,,Aha tak to je mi moc líto Vlastíku . Snad to vše dopře dopadne '' ozval se on .

,,Jinak ti musím říct Davčo , že jsi se při tom kadění tvářil jak filozof . Proto mně bylo hned jasné co se děje . Malí kluci se tak tváří . A nebo se divně culí jako tady právě bráška '' .

Přistoupil jsem k němu a dal mu ruku na zadeček . Jasně jsem cítil , jak plnil plínu . Poplácal jsem ho po zadečku .

,,No a ty nic bráško ? '' zeptal se mně když byl hotovej .

,,Asi později kluci . Hele tady jsou ty stopy taky všude '' .

Šli sme po nich dál .Cítil jsem jak se mně plínka vrtí na zadečku pěkně . Byl sem už zase mokrej . Šli sme dál po stopách . Po cestě jsem začal cítit známý tlak v bříšku .

,,No kluci je to fakt záhada '' prohlásil jsem a dal si do pusy palec jako , že přemýšlím .

Jenže jsem myslel na jednuvěc a nebo se spíš soustředil .

,,Ale no tak Vlastíku , palec do pusinky nepatří '' prohlásil Péťa a vyndal z kapsy dudlíka a hned mi ho dal do pusy .

Na to jsem čekal . Hned jak jsem ho tam měl , tak jsem trochu zvážněl a zastavil se . Bráška si stoupnul za mne a dal mi na zadeček ruku . V tu chíli jsem to pustil . Ozvalo se jen puft a už se mně to hrnulo pěkně do plínek .

,,No jako malej kluk . Dudlík v puse a plníš plínku '' prohlásil z úsměvem Péťa .

Vyndal dokonce další dudlíky a jeden dal Davčovi a sám si ho taky vzal . Musel na nás být pěkný pohled . Stejně staří kluci , v puse dudlíčky a na sobě oteplovačky a pod nimi plínky které byly celkem dost zřetelné i pod nimi .

,,Říkal jsem , že později jí taky naplním '' odpověděl jsem přes dudlu já .

Pokračovali sme dál . Chodili jsme kolem chat a skoro všude bili známé stopy .

,,No nic , kluci . Víme o nich . Musíme se vrátit , za chvilku bude tma . V chatě se svlékneme a buď se přebalíme a nebo v tom ještě chvilku pěkně zůstaneme a spojíme přebalování zároveň se zabalením na spaní . Stejně bych řek , že je ještě všichni doplníme '' prohlásil jsem já .

Vrátili sme se do chaty kde už zvonil telefon . Volala teta .

,,No to je dost , že to bereš . Dávejte kluci na sebe pozor . Došlo tam v okolí k vykradení několika chat . Na noc se pořádně zamkněte a zajisti dveře i závorou . Když by něco hned volejte na horskou službu . Teď jdi někam kde tě nikdo neusliší '' pověděla mu teta .

Bráška šel na verandu a já mezitím svléknul Davčovi oteplovačky a mikinu . On svléknul na oplátku mně . Počkali sme na bráchu . Když se vrátil , tak sme ho společně zbavili oteplovaček . Na zadečku měl pěknou bouli od kakání .

,,Tak jak to kluci provedeme ? Přebalíme se a nebo ještě počkáme ? Já to asi vydržím klidně . Stejně se ještě několikrát pořádně počůrám a možná ještě i jednou pokadím '' položil jsem já otázku .

Oba souhlasily . Šel jsem nám vzít s Péťou lahvičky s pitím a poslaly Davču nahoru .

,,Řekni mě bráško teď pravdu . Co ti teta chtěla , že jsi musel jít ven . Nebylo to náhodou něco smojí mamkou ? '' otočil sem se k němu .

,,Vlastíku máš pravdu . No stav tvojí mamky se zhoršil a je prej na přístrojích . Nechtěl jsem ti to říkat , ale když se takhle ptáš tak musím jít s pravdou ven '' odpověděl mi on .

Já jen povzdechnul . Šli sme spolu nahoru za Davčou . Ten už vyndal ven autíčka a začli sme si hrát . Najednou mě něco napadlo .

,,Hele kluci , co takhle nastražit past . Přes bazén dáme plachtu na kterou před tím dáme sníh a vyvoříme stopy . Totéž uděléme před ním od vrátek a pak sem k chatě . Když by se někdo pokoušel sem dostat tak se proboří a bude chycenej ? '' dal jsem návrh já .

,,No Vlastíku to by šlo ? '' ozval se Davča a zatvářil se důležitě .

Bylo mně to jasné . Zase se pokadil . Šli sme rychle se obléknout a vytvořit past podle mého návrhu . Když sme se vrátili , byl čas akorát na večeři . Podle instrukcí tety sme si ohřáli jídlo . Když jsem si sedal na židličku , ucítil sem jak se mně vše rozlézá v plínce . Po večerníčku nastal čas se jít vykoupat .

Do vany sem pustil vodu a bráška přinesl lodičky . Tentokrát kluci svlékli a vybalili z plínek nejdřív mně . Davča mne otřel z nejhoršího a potom byl na řadě bráška a po něm David . Vlezli sme si všichni do vany kam nejdřív nalil Péťa pěnu do koupele pro klučiny jako sme byli teď my . Hráli sme si s lodičkama a potom se navzájem důkladně umyly . Tentokrát padlo rozhodnutí se zabalit v koupelně .

První šel na řadu bráška . Já přichystal plínky a to silnou jednorázovku , na ní položil dvě froté a dvě bavlněné plenky . Na zadeček dostal ještě separační plenu a po namazání byl od Davči pěkně zabalenej . Po něm šel David a já poslední . Když sme byly zbalení , tak to byl pěkný pohled . Stejně staří kluci v silných plínkách . Odešli sme nahoru do pokoje . No spíš se tedy batolili a navzájem se oblékli do dupaček na spaní . Při pohádce sme vybumbali lahvičky a šlo se spát . Péťa pořádně zamknul a zajistil dveře závorou . Šli sme do postýlek . Teta ještě jednou zavolala , zda už ležíme a je vše v pořádku . Bráška jí vše potvrdil . Popřáli sme si dobrou sladkou noc  plnou klučičích snů a postupně usnuli .



Pokračování příště .

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Vyplněné přání 4
« Odpověď #1 kdy: Května 08, 2020, 08:27:06 »
Pěkné pěkné jen tak dál :) :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Vyplněné přání 4
« Odpověď #2 kdy: Května 20, 2020, 10:55:28 »
Velmi hezkí, již se těším na další pokračování, doufám, že bude tak skvělé, jako předchozí dily.

Offline bojko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: 0
Re:Vyplněné přání 4
« Odpověď #3 kdy: Května 22, 2020, 15:46:19 »
Skvelý príbeh, len tak ďalej  ;)