Autor Téma: Vyplněné přání 3  (Přečteno 3014 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Vyplněné přání 3
« kdy: Května 03, 2020, 16:31:50 »
                                                                            Vyplněné přání .
3. vánoce , nepříjemná zpráva , odjezd na chatu .

Omlouvám se za pravopis.

V noci jsem měl ještě jeden sen. Viděl sem mamku ve zvláštní místnosti kde ležela . Nevěděl jsem kde to bylo . Ráno mě vzbudil až hlas tety .

,,Vlastíku , broučku vstávej '' volala mně .

,,Ahoj teto a Péťo'' prohlásil jsem ještě ospale.

,,Copak se ti to zdálo v noci ? Křičel jsem ze spaní a nešlo tě ano vzbudit ? '' začla se mne hned ptátá teta .

,,No já nevím . Zdálo se mně o mamce , byla v nějaké místnosti , ale nevím kde '' odpověěl jsem já .

,,No nic , tak šup kluci z postýlek . Pěkně vás přebalím a po snídani si budete hrát . Já ještě mám chystání věcí na zítra '' pověděl nám teta a my vstali .

V tu chvilku jsem ucítil zcela jasně tu šílenou nálož v plence i jak jsem zcela durch počůranej . Podíval jsem se na brášku a jediným pohledem zjistil , že je na tom stejně . Přes dupačky které měl na sobě byly vidět pořádně vyduté plínky . Oba sme museli jít s nohama od sebe . Jako doopravdová batolátka když mají plné a pořádně mokré plínky .

,,No koukám kluci , že jste oba protekli až do fusaku . To vám budu muset dát na noc silnější plínky . Tak šup , jdeme do koupelny '' pobídla nás oba k akci .

Šli sme do koupelny , kde nám teta sundala oběma dupačky a ty hodila do koše kde měla špinavé prádlo . Podíval jsem se na Péťu když mu teta sundala i gumové kalhotky . Jeho jednorázová plína byla úplně nacucaná močí a na zadečku se prohýbala z extra váhy . Bylo mě jasné , že vypadám úplně stejně . Teta nás postavila do vany a až tam sundala jednorázovky spolu s bavlněnýmy plenkamy a dala vše stranou . Po celou dobu nám nechala v puse dudlíka . Pěkně jsem ho dudlal a nechal vše na tetě . Ta zapnula sprchu na silnější proud a omyla nám oběma ten nános od kakání . Když spláchla to nejhorší , tak přepla sprchu na menší proud a důkladně nás oba umyla . Po koupely nás zabalila do usušky . Nejdřív položila na přebalovací pult brášku a mě na něj posadila . On pokrčil nohy v kolínkách a čekal na plínky .

Teta vzala jednorázovku a na ní rozložila dvě bavlněné . Ty srovnala na obdélník , přední část přeložila a vznikla tak celkem slušně silná plínka . Vzala ho za nohy a když mu nazvedla zadeček , tak mu je dala pod něho . Namazala ho na něm a pak položila na plínky . Potom namazala jeho rozkrok , dala mu od sebe kolínka a začala ho balit do plínek . V tu chvíli jsem ucítil mně do té doby neznámé vzrušení . Můj pindík se začal škubat a úplně se mi zatočila hlava vzrušením . Teta mu upravila plínky a pak zabalila do jednorázovky kterou zalepila pevně na lepítka . Když byl hotovej , tak postavila brášku ke stolu a mě rozbalila z osušky . Položila si mně na přebalovací pult a zabalila úplně stejným způsobem jak brášku i mně . Tak jako já i on sledoval jak mně teta balí do plenek . Muselo ho to taky vzrušit , v jednu chvilku zavzdychal a přivřel oči .

Teta mně dala z pultu dolů a šlo se do našeho pokoje . Tam nám dala oběma bodíčko a tepláčky na hraní . Moc nám to slušelo , to jsem musel uznat . Pod tepláčkama jsem měl moc pěkně vydět bouli kterou vytvářeli moje plínky . Péťa na tom byl úplně stejně . Když šel předemnou dolů do jídelny , tak se mu plínky pěkně pohybovaly na zadečku . V jídelně nás teta posadila do našich jídelných židliček . Na talířek na pultík před nás nám dala vánočku a do lahviček kakao . Hned jsem zjistil , že lahvička je větší než ta běžná pro miminka .

,,Tak jo kluci , pěkně papejte a já jdu uklidit do koupleny plínky . Potom si budete hrát . Ty Vlastíku zajdeš k sobě domů pro věci které si budeš chtít k nám vzít . Teď dopoledne si budete hrát a po odpoledním spánku se pěkně proběhnete . No a zítra už je štědrý večer . Na první svátek se pojede na chatu . Bude trochu změna . Po cestě vyzvedneme Davídka a já nás tam všechny odvezu . Budu tam s váma dva dny , ale pak budu muset na dva dny odjet a vy se tam postaráte o sebe samy . Takže se navzájem budete přebalovat , což vy dva omíte dobře . Tak pěkně papejte kluci '' pověděla nám ona .

,,Tak to bude tedy super Péťo . Už se nemůžu dočkat až budeme přebalovat Davču spolu pěkně do pořádných plínek .'' .

,,Taky se na to Vlastíku moc těším '' odpověděl mi on .

Po snídani sme si šli  hrát do pokoje . Při chůzi do schodů jsem ucítil , jak mě vlhnou plínky . Bylo mi to jasné . Opět jsem se pěkně počůral . Došlo mně , že vlastně čůrám do plínek už zcela automaticky a ani dopředu nic necítím . Občas sem si říkal , zda vlastně budu schopen se nechat někdy odplenkovat .

,,Tak co budeme dělat bráško ? Co takhle mašinky a začít jezdit s nimi ? '' dal on návrh na hraní .

,,Dobře , souhlas beru . Jdeme na to . A víš co ? Skočíme ke mně domů a přineseme mašinky i ode mne . Potřebuji si stejně vzít sem nějaké věci '' .

Zašli sme za tetou a ta nám dala povolení ať ke mně zajdeme . Šli sme tedy do našeho domku . Celkem tam byla zima , protože se samozřejmně netopilo . Připravil jsem nějaká mašinky i jiné věci na odnešení .

,,Tak jo Péťo , vem to prosím k sobě a já hned přijdu . Ještě si něco vezmu a jdu za chvilku za tebou '' poslal jsem ho s věcmi k němu .

Mělo to svůj důvod . Chtěl jsem vzít k němu dárky pro něho a tetu . Naštěstí už byly zabalené . Vzal jsem si i sobní nějaké věci , zamknul a šel pryč . Měl jsem v tu chvíli pocit , že se sem už jen tak nevrátím . Přišel sem k Péťovi který už stavěl kolejiště . Daly sme kolem domečky a vše zapojili . Celé dopoledne sme si hráli . Teta nám nosila pravidelně lahvičky s pitím . Po každé vypité lahvičce jsem cítil , jak jsou moje plínky čím dál víc mokré . Dokonce se mně pěkně začali čím dál víc vydouvat vepředu . Bráškovi se začali na zadečku pěkně provyšovat . Bylo mi jasné , že já vypadám úplně stejně .

Celé dopoledne sme si hráli s vláčkama . Po obědě nás teta přebalila do suchých plínek a uložila do postýlek . Když skončil náš polední spánek tak sme mohli jít ven . Při vycházce jsme se oba jako vždy pokadili do plínek . Byl jsem opravdu jak batole . Vše šlo naplno do plínek jak u malého klučiny . Po návratu domů nás teta přebalila do čistých plínek a nechala si hrát . Po večeři a vykoupáni sme mohli koukat na pohádku a po ní se šlo spát .

Na štědrý den jsem se vzbudil první . Nad stavem plínek sem se vůbec už nedivil . Měl jsem je jako vždy pokakané a pořádně počůrané . Přemýšlel jsem jaky asi bude . Bylo mně taky moc smutno . Začalo se mě prostě stýskat po mamince . Dokonce mně začali po tvářích téc slzy . V tu chvíli se probudil bráška .

,,Ahoj Vlastíku . Veselé vánoce ti přeju . '' pozdravil mně nadšeně .

,,Ahoj bráško . Taky ti přeju veselé vánoce '' odpověděl sem mu já se smutkem .

,,Co je ? Ty brečíš ? Stýská se ti po mamce viď ? '' začal se mně ptát když mně uviděl .

,,Jo je mi smutno . Hlavně by mně zajímalo kde mamka je ? '' odpověděl jsem mu já .

Vešla teta a hned nám popřála pěkné vánoce . Asi nás slyšela .

,,Vlastíku vím , že jsi smutný , ale já i Péťa ti uděláme moc pěkné vánoce Pokud tě něco bude trápit tak klidně se mně nebo Péťovi můžež kdykoliv svěřit . Tak teď vstávat , po přebalení a snídani se budete koukat na pohádky '' řekla nám teta .

Celé dopoledne sme se koukali spolu na pohádky . Teta mezitím nastrojila stromeček . Po odpoledním spánku sme my dva mohli k němu nanosit dárky . Potom jsem se koukali na pohádky a čekalo se až se setmý .

Když ten čas nadešel , tak nás teta přebalila do čistých plenek a oblékla do slavnostního . Sama se taky převlékla a vzala nás ke slavnostnímu stolu . Tam už bylo vše přichystané . Teta povstala a pronesla přípitek . Poněm sme se pustili do jídla . Po polévce byl kuřecí řízek se salátem . Po jídle nás teta nechala chvilku sedět v židličkách . Potom už zazvonil zvoneček a my šli ke stromečku . Po zazpívání koled nás teta posadila na sedačku a začala rozdávat dárečky . Bylo jich opravdu hodně . Nejvíc sme dostali my dva . Byly to hračky a i oblečení . Stačil jsem si všmnout , že kalhoty byly trochu jiné . Všechny měli na zadečku víc místa . Bylo mně jasné proč . Počítalo se stím , že budeme nosit plenky hodně dlouho .

Když skončilo rozdávání dárků , tak nás teta vzala před televizi a pustila pohádku . Všechny věci sme zatím nechaly pod stromečkem .

 Když sme se koukali na televizi tak zazvonil telefon . Vzala ho teta a po chvilce odešla telefonovat pryč . Hned jsem věděl , že se něco děje s maminkou . To bylo pravda .Za chvilku teta přišla k nám a posadila se vedle mě . Já si sednul a čekal co teta poví . Bráška udělal to samé a vzal mně kolem ramen .

,,Vlastíku hrozně moc je mně líto , že ti tuhle zprávu musím povědět zrovna dnes . Volala policie , tvojí maminku našli v jednom zapadlém domě ve sklepě . Bohužel je ve velmi vážném stavu a je v hlubokém komatu . Neví se kdy se probere a zda se vůbec kdy probudí . Než se cokoliv Vlastíku vyřeší , tak ty budeš u nás jako můj syn a bráška Péti . Pojď sem ke mně '' pověděla mně teta a pevně mne objala .

Já se v tu chvíli rozbrečel . Při tom jsem se pokadil do plínek úplně spontáně . Vůbec jsem si to neuvědomil a najednou začal kadit do plínek . Teta mně hladila po hlavě a bráška po zádech . Za chvilku sem se už uklidnil . Teta mně dál držela a odnesla mne do koupelny na přebalení . Péťa šel za náma . Po vykoupání a zabalení do plínek na noc sme šli spát .

Spal jsem celkem neklidně . Pořád se mně zdálo o mamce . Ráno mě vzbudil hlas tety .

,,Tak vstávat kluci . Jedeme na chatu . Vezmete si věci co chcete a vzhůru na cestu '' .

Pozdravili sme se a po přebalení s nídani sme si vzali s Péťou vše na chatu . Teta nás oblékla do oteplovaček , které nám v autě rozepla a posadila do sedaček . Připoutala nás a jelo se na chatu . Já chvilkama přemýšlel nad mamkou a jak na tom asi je . Po cestě sme vyzvedli Davida a naše trojka byla kompletní . David měl na sobě taky oteplovačky a v rozkroku se jasně rýsovaly jeho plínky . Teta při jeho nastupování dopnila ještě jednu sedačku pro děti a připoutala ho do ní . Po vyjetí na dálnici sem si s bráškou a Davidem povídal o tom jak si vše užijeme . Byl jsem u něho na chatě už víckrát , ale vždy v létě . Na vánoce či v zimě jsem tam nikdy ještě nebyl .

,,Kolik tam bývá sněhu Péťo ? Já bych chtěl sáňkovat a nebo lyžovat ? '' zeptal jsem se Péti ?

,,No Vlastíku . Sněhu tam je hodně moc . Budeme sáňkovat a koulovat se . Lyže nemám , takže to se nedá nic dělat . Půjdeme kluci i do bunkru se podívat jak to tam vypadá v zimě . Už se na to těším '' odpověděl mně on .

,,Jo v zimě tam bývá moc pěkně Vlastíku '' ozval se David .

Za asi tak hodinu sme dojeli na chatu . Teta nám zapla oteplovačky , nasadila barevné kulichy obula boty a poslala na zahradu si hrát . Proběhli sme jí celou a přichystali si sáně na odpoledne . Bylo nám jasné , že si po obědě budeme muset prospat a pak jít teprve ven .

,,No a jak se těšíš na to , že tady budeme samy pár dní Davčo ? My se s Péťou těšíme , až tě pěkně budeme balit do čistých plínek . Postaráme se o tebe jako o skutečné batole '' otočil jsem se k Davčovi já .

,,Jo to se moc už těším kluci . Mě ještě nikdy žádnej kluk nepřebaloval , ikdyž jsem to chtěl někdy hrozně moc vyzkoušet '' odpověděl mi on .

Šli sem se kousek podívat k cestě která vedla k našemu bunkru . K našemu údivu tam vedli stopy po obuvy . Chvilku sme nad tím přemýšlely . Než nás něco napadlo , zavolala maminka ať jdeme domů , že je čas na oběd . Vrátili sme se na chatu . Teta nám sundala oteplovačky a poslala do pokoje do patra . Tam na velké posteli leželi tři fusaky na spaní . Ze starého stolu teta udělala přebalovací stůl .

,,Tak jo kluci , teď vás přebalím do plínek na odpolední spaní . Je velká změna . Já musím odjet už po obědě zase zpět . Je to kvůli práci . Hned po svátcích musím , ale k soudu . Jde Vlastíku o tebe . Soud bude rozhodovat o dočasném umístění u mě . Tedy o tom , že tě budu mít dočasně ve své péči . Po obědě se vyspíte . Až vám zavolám tak vstanete a přebalíte se navzájem do plínek . Ty použité budete rozdělovat dole v koupelně . Do koše na plíny hodíte jednorázovku vždy zabalenou do balíčku . Bavlněné mokré dáte do kbelíku který je tak označený . Na vrchní plínu si dáte vždy separační plínu . Tu použitou hodíte do wc a spláchnete . Nezkoušejte podvádět , mám tady kamery a pokud budete podvádět tak bude zle . Dole v lednici máte zásobu jídla a plných lahviček . Tak a teď šup Davídku ty první '' prohlásila teta .

S Péťou sme  se šťouchli navzájem do boku . Dřív než sme se nadáli , tak budeme mít možnost se o sebe postarat navzájem .

Teta mezitím na stůl položila Davču a sundala mu punčocháče i body . Pod nimi měl pěkně nacucanou jednorázovku . Tu rozlepila a použitou jí vyhodila do koše pod sebou . Nachystala si čisté plíny , vše urovnala a dala mu pod zadeček . Namazala ho krémem na zadečku a potom ho položila na plínky . Dala mu od sebe kolena a důkladně jej namazala i vepředu všude kde mají být plínky . Otřela si ruce a začala ho do nich balit . Nejdřív mu protáhla bavlněnou plenku kterou upravila na bříšku a poté jednorázovku do které ho zabalila . Zalepila lepítka a David byl hotovej . Hned mu oblékla dupačky které zapla na zádech na zip . Potom stejným způsobem zabalila i nás dva . Po obědě sme byly všichni uloženi do fusaků v posteli .

,,Tak jo kluci . Pěkně spinkejte a já se vám ozvu . Nezlobte a buďte tady hodní . Já budu pravidelně volat . Nejdřív po obědě a pak až se setmí . To už budete doma . Je mi jasné , že půjdte ven ''  pověděla nám teta a odešla .

Popřáli sme si sladké sny a za chvilku všichni už spaly .



Pokračování příště .

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Vyplněné přání 3
« Odpověď #1 kdy: Května 04, 2020, 22:10:29 »
Pěkné velmi pěkné :) :) jsem zvědav jak to bude pokračovat
určitě nepřestávej je to velmi zajímavé :) :)