Autor Téma: Povědomí o stránce  (Přečteno 7217 krát)

Offline duch

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 18
  • Karma: 0
Povědomí o stránce
« kdy: Dubna 22, 2020, 17:41:21 »
Ahoj všichni. Trošku mě trápí, že jak je nás v Česku málo, tak ještě míň si najde čas a chuť hledat stránky a komunikovat s ostatními. Tato stránka je super, ale nevidím důvod, proč by sem chodil někdo mladších ročníků, či dokonce dívky a ženy. Nenapadá někoho z vás, co s tím udělat? Kde nalákat nové tváře, ať to tady trochu víc žije? Všichni víme, že toto fórum pomalu ale jistě umírá...

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Povědomí o stránce
« Odpověď #1 kdy: Května 05, 2020, 23:57:24 »
Asi je to tím, že nás je málo a lidí o sobě nechtějí vše zdelovat.

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re:Povědomí o stránce
« Odpověď #2 kdy: Května 17, 2020, 14:39:17 »
pravda je,že nás až tak moc není.Ani já tady moc nepíšu,protože mi chybí ta diskuzní část,kdy mám chuť si povídat ,přečíst si okamžitou reakci na to co zrovna prožívám.Tak si jen přečtu co kdo napsal jdu dál ,protože reakce na to co tu kdo napíše  trvá dost dlouho a jsou poměrně kusé.Jsem vděčný že tato stránka existuje,rád si tady čtu povídky a podobně,ale chybí mi takový kamarádský vztah,nemyslím tím nějaké citové vztahy,ale jen si popovídat u pivka,nebo i na netu o tom co nás baví.Existuje sice meseenger , ale ani ten nenahradí osobní setkání.Já vím,že máme práci rodiny a jiné překážky, ale taky máme strach co tomu kdo řekne a s kým se třeba setkám,co z toho bude.Škoda že už jsem nenarazil na návrh schůzky v ateliéru.Bylo to tam prima. Asi jsem si tímto příspěvkem moc nešplhl a doufám že nedostanu banána, ale potřeboval jsem říct svůj názor
jised

Offline miki

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 42
  • Karma: -4
Re:Povědomí o stránce
« Odpověď #3 kdy: Května 17, 2020, 21:05:49 »
Ahojte, ja si myslim, ze abdl je rozsirene celkom dost aj v cechach a na slovensku. Ale dovodov, preco sa tu ludia nehlasia je viac:
Q
1. Hanbia sa za to. A citat sa ru da aj bez prihlasenia
2. Skoro nic sa tu nedeje, pametam sa na prve forum, kde sa aspon pridavali fotky a odkazy, sice bolo primitivnejsie ako toto ale zas bolo viac genericke.
3. Ziadne fotky a videa tu niesu, ludia sa potrebuju stimulovat a radi si aj nieco pozru. No a sorry, to skor na zahranicnych strankach.
4. Vsimol som si, ze obrovsky ubudlo uzicatelov a prispevkov po zmene pravidiel ohladom poviedok. Ospravedlnujem sa adminovi, za to, co pisem. Ale  niektore praktiky z ds proste k abdl patria. A kedze vecsina ludi tu chodila citat, tak hlavne lakadlo prakticky zmyzlo ☹️☹️☹️
5. Translator. Zahranicnych stranok je habadej a translatory sice neposkytuju super kvalitu ale citat sa daju a je na nich poviedok mnozstvo.

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Povědomí o stránce
« Odpověď #4 kdy: Května 18, 2020, 13:36:02 »
Bohužel ještě ABDL není v naší společnosti natolik tolerováno, abychom se mohli více zviditelňovat. Typický vývoj by mohl následovat homosexualitu... větší zviditelňování a požadavky - větší averze společnosti. Lepší je budování povědomí občasnými články, které se už dnes v médiích objevují. Kdo che, tak si nás najde. I proto jsem pro občasné srazy, kde se užijeme v komunitě a zájemci zjistí, že jsme také "lidé"

Online fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re:Povědomí o stránce
« Odpověď #5 kdy: Května 18, 2020, 16:03:15 »
Ale  niektore praktiky z ds proste k abdl patria.

Niektoré áno, a možno aj veľká väčšina z nich, ale určite medzi ne nepatrí odrezávanie končatín.
Pamätníci vedia, prečo boli pravidlá pre poviedky stanovené.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Povědomí o stránce
« Odpověď #6 kdy: Května 18, 2020, 20:48:39 »
Je zajimave, proc tyto povidky nejsou uverejneny jinde - autorovi povidky, jak pise fusak, jsem doporucil oslovit sexyplastenky ci jine (a taky navstivit lekare). Neobjevilo se, budto to tedy ani nezkusil - pak nadavejte jemu, nebo mu to zatrhli - pak se nedivte me.



Btw forum klido predam pripadnemu zajemci, napise si ho na sve jmeno (ci si poradi jinak) a pak at se tu publikuje cokoliv co uzna za vhodne (povidka neni smazana, ale jen zneviditelnena, takze je mozne ji opet obnovit).

Offline miki

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 42
  • Karma: -4
Re:Povědomí o stránce
« Odpověď #7 kdy: Května 24, 2020, 08:48:05 »
Gecko123, nejhnevaj sa ale ja som len konstatoval stav a vobec sa mi nepaci, tvoj osobny utok na mna. Tak isto ani to, ze ocividne patris k ludom, ktori vsade tahaju politiku. Takze sa ukludni

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:Povědomí o stránce
« Odpověď #8 kdy: Května 24, 2020, 14:10:36 »
Proboha jakej utok? Precti si to znovu, pak jeste jednou a opakuj do te doby, nez ti dojde, ze zadny utok se nekonal. Jen odpovedel na tvoje body

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Povědomí o stránce
« Odpověď #9 kdy: Května 25, 2020, 09:10:36 »
Miki> hod se do klidu.