Autor Téma: Koronavir a plenky  (Přečteno 5658 krát)

Offline jazy2

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 4
Koronavir a plenky
« kdy: Dubna 20, 2020, 09:39:21 »
Kupodivu se tohle téma tady ještě neobjevilo. Osobně díky omezením aktivit strávím v plenách podstatně více času než normálně. Zřejmě i z důvodů psychické zátěže. Bez plen si ani nedovedu představit zůstat celý den doma. Nejvíce mě ovšem překvapilo, že jsem se vůbec nestyděl zajít do zdravotnických potřeb a nechat si poradit s koupí inkotinenčních pomůcek. Pro sebe. Je vidět, že na psychiku má koronavirus docela velký vliv.

Offline jazy2

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 4
Re:Koronavir a plenky
« Odpověď #1 kdy: Dubna 20, 2020, 11:02:27 »
Pokud jde o navštěvu zdravotnických služeb, tak mi nejdříve doporučovaly nějaké podložky. Na to jsem poznamenal že někdy to zkrátka nestíhám i ve dne. Paní byla velice vstřícná, naposto jsem se zbavil jakéhokoliv studu, a užil jsem si vybírání a prohlídky vzorků. Na skladě toho, ale moc na výběr neměly .Do druhého dne by objednaly téměř cokoliv. Tak jsem si nakonec odnesl vložné ABRI SAN 11/XXL na noc a nějaké tenčí ABRI SAN na den. Jsem s nimi docela spokojený. Jen si nejsem jitý, jestli budu podobně odvážný až skončí ten koronavir a nastane normální stav mysli.

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 3
Re:Koronavir a plenky
« Odpověď #2 kdy: Dubna 22, 2020, 19:59:19 »
Možno je to aj tým, že všade kde som bol v lekárni, tak mali povolený vstup do lekárne len po jednom zákazníkovi. Takže tým odpadala možnosť, že by niekto vošiel do lekárne a začul rozhovor. Teraz je to viac diskrétne.

Inak mám aj iný postreh... z hraníc, keď sa vracajú repatrianti, vymysleli u nás, že zo štátnej hranice budú do povinnej karantény zvážať ľudí, čo sa vracajú naspäť do SR premiestňovať s doprovodom polície, alebo v prevozovej sanitke. A majú zakázané kdekoľvek po ceste zastaviť. Ako keď idú niekde blízko tak OK, ale som počul prípad, keď viezli nejakých do zariadenia cca 500km ďaleko. Pred cestou sa od radosti nalievali pivami z vlastných zásob, že sú naspäť v SR a sanitkár im hovorí, že nech sa krotia s tými pivami, lebo nesmú nikde zastaviť. Takže ako tú minimálne 8 hodinovú cestu dali neviem. Ale vraj museli močiť do fľašky, po prípade ak mali tak do plienky