Abdl > Plenky

AB-Versand - Extrémně tlusté pleny

(1/2) > >>

hrisnik:
https://ab-versand.de/Booster-Windeln-Extrem_1

Zaujal mě tento e-shop s jejich "super tloušťkou". Máte někdo zkušenosti? Z jejich popisku chápu, že si je nechávají vyrábět s trošku jiným absorbentem a proto jsou tlustší. Bohužel u žádného "extra tlustého" produktu jsem nenašel recenzi či nějaké dostatečně dobré foto. Představa jedné plenky na celý den vypadá zajímavě ale praxe by mohla být o dost jinde. Jestli to v závěru není jednodušší objednat si z inkoplenky.cz. Tam jsem byl spokojený ale bohužel nemám žádné srovnání jiných ABDL plenek. Měl jsem zatím standardní ABRI a pak Crinklz.

Předem díky za jakoukoliv zkušenost.

baby.emilio:
Vyzeraju dobre

JiříS:
Zkusil bych ale škoda že není někde nějaká recenze.

plenkyc:
Podle fotek a popisu jsou to normální Abdl plenky (mydiaper, crinklz, fabine), do kterých oni vlepujou dodatečného booster. Podle popisu mi to sedí na booster od northshore, který občas prodávají i na inkopleny.cz
Takže žádný zázrak.

JiříS:
Zrovna teď mám na sobě ABDL plenku a boster s řekl bych že to bude tak že jim ty značky žádný extra výrobu nedělají akorát pak uživatel nemusí nastavovat upravovat ten boster má ho rovnou pevně daný na místo což některým může vyhovovat ale některým ne.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi