Autor Téma: Vyplněné přání 2  (Přečteno 3476 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Vyplněné přání 2
« kdy: Dubna 14, 2020, 08:21:17 »
                                                Vyplněné přání .
2. Poprvé v jeslích , příprava na vánoce .


Omlouvám se za pravopis .

Celý víkend se o nás teta starala jako o malé děti . S Péťou sme si přiznali , že přesně tohle byl náš společný tajný sen . Sice jsme si často samy hráli na malé klučiny , kteří nosí plíny a čurají si do nich , ale to nebylo ono . Teta nám nakoupila fůru oblečení pro malé klučiny jako jsou body , různé overaly , na spaní dupačky a na hraní dětské tepláčky . Mohli sme si celý den jenom hrát . V pátek po zápisu do jeslích sme byly doma . K mému překvapení sehnala i dva fusaky ve kterých jsme spali .

 V sobotu po odpoledním spánku sme už vyrazily spolu ven . Teta nás po probuzení odvedla do jídelny . Když jsem se posadil do židličky , tak sem cítil jak mě v plence začvachtalo . Byl sem úplně mokrej jako malej kluk . Když sme snědli svačinku a to kousky vánočky ke kterým jsme vybumbali lahvičku kakaa nás odvedla do koupelny . Na přebalovací pult položila nejprve Péťu . Stáhla z něho dupačky a objevila se zcela nacucaná plenka . Tu rozlepila , udělala sní balíček a hodila do koše .

,,Jsi jenom mokrý , tak to budou stačit ubrousky . Po zabalení do plínek vás dva pěkně obleču a půjdete se proběhnout ven '' rozhodla teta ,

Důkladně ho očistila a vyndala z balíku čistou plínu . Ta vypadala stejně jako pro malé děti měla na sobě potisky autíček , ale byla v naší velikosti . Plenku rozložila , vzala Péťu pod kolenama a nadzvedla mu tak zadeček . Vložila plenu pod něho a položila zpět . Namazala mu velmi důkladně rozkrok a zabalila jej do plenky . Celou dobu jsem to sledoval se vzrušením . Potom jsem šel na řadu já . Stejně jako já jeho i Péťa sledoval jak teta zabaluje mne . Potom nás odvedla do pokoje kde sme dostali body a punčocháče . Pak mikinu a nakonec oteplovačky . Dole u dveří nás obula , dala nám kulichy a šli sme ven .

Koulovali jsme se na zahradě a užívali si všeho . Oteplovačky mně poskytovali úžasný pocit . Byl sem pěkně v teploučku , na sobě měl pohodlnou plenku do které sem mohl dle potřeby vše v pohodě pustit . Cítil sem , že začínám zase čůrat . Plenka vše v pohodě vsákla . Ikdyž byla čerstvě mokrá , tak velmi příjemně hřála .

,,No a jsem zase mokrej . Jak si na tom Péťo ty ? '' prohlásil jsem já .

,,No Vlastíku já sem mokrej a ….. uf už i pokakanej . Schválně mi sáhni na zadeček '' odpověděl mi on a natočil se k mně .

Já to udělal a cítil jsem jak má v plence pěkně plno . Potom sem mu sáhnul i dopředu a cítil i přes oteplovačky jak je mokrej . Šli sme se projít na chvilku do lesa . Po cestě jsem se pokadil i já . Připadal sem si jako skutečné batole . Ty maj taky ve zvyku přijít z venku v mokrých a pěkně pokaděných plenkách . S Péťou sme se bavili o všem možném . Jen ne o tom co se děje .

Neděli sme strávili stejně . V pondělí nás teta vzbudila dřív . Přebalila nás do plenek a oblékla . Jelo se do jeslí .

Za hodinu sme byly na místě . Teta zaparkovala před budovou a my šůi dovnitř . V šatně nám sundala oteplovačky , mikinu a oblékla tepláčky pro batolátka . Já měl modré a  Péťa fialové . Přesně se moc pěkně v rozkroku rysovali plínky .

,,Dobrý den přeji , jsem ráda , že ste přijeli . Já teď ty naše dva přírustky odvedu mezi ostatní děťátka '' ozval se za námi hlas .

Byla to jedna teta . My se rozloučili a nechali se odvést do velké místnosti . Tam sedělo na zemi hodně dětí . Hned jsem zjistil , že jsou to samí kluci .

,,Tak si sedněte kluci mezi nás . Vítám tady mezi námi Vlastíka a Péťu a věřím , že se stanete kamarády . Teď bude snídaně a pak si budete hrát '' prohlásila teta .

Odvedla nás do jídelny kde sme byly usazeni do židliček . Každého z nás připoutali a před nás položili na pultík talíř s kaší . Dali nám brindáčky a do ruky lžíci . Po přání dobré chuti sme mohli už jíst . Kašička byla krupičná a velmi dobrá . Na pití nám dali v lahvičkách čajík . Jedl sem a koukal po ostatních . Potom sem ho konečně zahlídnul . Byl to skutečně David z chaty . Po jídle sme byly odvedni do herny .

Tady jsem s Péťou šel konečně za Davidem .

,,Ahoj Davide . Co ty tady děláš ? '' zeptal se ho Péťa .

,,Ahoj kluci . No na to stejný se chci zeptat já vás . Hele pojďte si hrát a při tom si vše řekneme . '' odpověděl nám s rozpaky on .

Šli sme do jedné části herny a vzali si autíčka na hraní .

,,Víte kluci , tady si musíme hrát . Jinak by hrozilo , že vás odvedou do vedlejší místnosti a daj do postýlky kde můžete jenom ležet . No dost koukám co tady děláte . Já si myslel , že jsem jedinej takovej divnej . No je to prostě pravda . Líbí se mi nosit plínky a používat je jako malej klučina . Jak ste na plínky přišli vy dva ? '' začal Davča mluvit .

,,No my si jednou hráli u mne doma . Vlastík chvilkama chodil tak legračně a já mu řek , že se batolí jako malej prcek s plenkama . No a on na to , že by tak klidně chodil . Já mu řek , že jestli chce , tak se daj plenky vyrobit . On chvilku přemýšlel a pak řek , že jo . Já zašel pro dva velké ručníky a jedne sem srovnal na tvar plenky . Vím jak vypadaj , tak to bylo snadný . On si lehnul na zem a stáhnul si kalhoty . Já mu dal ručník jako plenu a když sem mu jí protáhnul tak dostal zpět svoje trenýrky . No on se postavil a pak prohlásil , že je to super pocit . Já to chtěl taky vyzkoušet a tak on zabalil mě . No a bylo rozhodnuto . Do týhle plenky sme samozřejmně nečůrali , ale pak sme si začaly kupovat skutečné plínky a ty i používali . Vše sme měli schované u nás v garáži . Vlastíkova mamka musela odjet a on šel bydlet k nám . Když padala hvězda tak si přál aby se z něho stal malej klučina . Moje mamka objevila naši skrýš a tak se dohodla z jeho a udělala z nás malé kluky . Prej sem budeme chodit po nějakou dobu . Plínky používáme oba na vše a necháváme o sebe pečovat . No a to je asi tak vše Davčo . A co ty ? Jak jsi přišel k plínkám . Taky je máš na vše ? '' ujal se slova Péťa .

,,No já je mám taky samozřejmě na vše . U mně to bylo jinak . Mám ve škole polužáka a ten má mladšího bráchu . On je teda postiženej a mentálně je jako batole . Nosí stále plenky , ale je sním legrace . Byl jsem u něho několikrát a pozoroval ho . Pak mně jednou spolužák požádal abych ho přebalil , že on děla svačinu . Vzal jsem tedy Jiříka za ruku a odvedl ho k němu do pokoje . Tam se on položil na stůl a já mu sundal kalhoty . Pod nimi měl pěkně mokrou plínu . Sundal jsem mu ji a utřel ho ubrouskama . Hrozně mně to vzrušovalo . Utřel jsem ho všude , namazal mastiškou proti opruzeninám a zabalil do čisté plínky . Jak říkám byl to zvláštní pocit . Když jsem odešel domů , tak sem na to furt musel myslet . Jednou sem jel ze školy domů a za výlohou drogérie spatřil prodávat pleny pro starší děti . Dodal jsem si odvahy a šel si je koupit . Když sem se dostal domů , tak sem je hned vyzkoušel . Byl to úžasnej pocit . Pak sem si je kupoval častěji . Mamka mně jednou nachytala doma v plence . Musel jsem slíbyt , že stím končím . Jenže to bylo silnější a já pokračoval  dál . Mamka se rozhodla mi tedy vyhovět a udělala ze mě kloučka v plínkách . No a to je vše . Plenky používám furt a na vše . Teď jsem se právě po několikáté pořádně počůral a začínám i kadit '' odpověděl on .

,,No nejsi sám Davčo . Plínky jsou super věc . Nemusíš nic řešit a běhat furt na záchod . Já jsem mokrej a taky už právě kadím do plínky '' prohlásil jsem já .

Podíval sem se na Péťu a koukal , že trochu červená ve tváři . Stál ke mně bokem , takže jsem krásně viděl , jak se mu na zadečku dělá pořádná boule od kakání . Taky to pustil pěkně do plenek .

,,Copak to tady vy tři vyvádíte . Řekla bych , že kadíte do plínek právě . '' ozvalo se vedle nás .

Byla to jedna z tet . Pohmatem nám zkontrolovala plenky a odvedla všechny tři do koupelny . Tady bili velké vany a taky přebalovací pulty. Postupně nás svlékla jen do plenek . Jednoho po druhém postavila do vany a potom nám terpve sundala plenky . Postupně nám nejprve proudem vody opláchla zbytky kakání a pak nás umyla do čista . Postavila nás vedle pultu a prvního na něj položila Davču . Důkladně ho osušila vzala čistou plenku . Na ní položila tři boostry a dala mu jí pod zadeček . Namazala ho mastičkou , vše protáhla mezi nohama a zabalila ho do nich . Pak už nedostal to co měl na sobě , ale oblékla mu dupačky .

Postupně nás přebalila . To už se otevřeli dveře a tety přivedli ostatní aby je přebalili . Bylo mi jasné , že se blíží oběd . Po něm nás všechny odvedli do ložnice a byl povinný klid . Odpoledne pro nás přijela maminka . Ta se potkala venku s mamkou Davida . Vše si pověděli a my se rozloučili a jelo se domů .

,,No kluci musím vám říct, že se ta vaše zábava nějak rozšiřuje . Davídek už v tom jede taky . Na svátky bude na chatě a dokonce i s náma v chatě . Takže už budu mít na starost tři malé rozkošné kluky '' prohlásila teta .

,,Tak to je super teto . Nevíš prosím tě něco o mamce ? Měla se ozvat přes Skype . '' ozval sem se já .

,,No Vlastíku zkusím se sní spojit . Skutečnost je taková , že se ještě neozvala což se divím sama . Po příjezdu domů si budete pěkně hrát kluci . Svačinku vám přichystám samozřejmně do lahviček . Zítra ještě půjdete do jesliček a potom se už pojede na chatu '' odpověděla mi ona .

Po příjezdu domů nám sunadala oteplovačky a jen v bodíčku a punčocháčkách nás poslala si hrát do naší herny .

,,Co na to říkáš , že budeme na chatě i s Davčou ? Já bych řek , že to bude super . Budeme si hrát a užívat si prázdnin . Jen by mě zajímalo co je stou mamkou , že se nehlásí '' pověděl sem Péťovi .

,,No Vlastíku to bude fakt super . Hele netuším proč se tvoje mamka nehlásí . Taky se na prázdniny teším . Bude hodně sněhu a můžeme jezdit na saních . '' odpověděl mi on .

Za chvilku přišla teta a nesla nám lahvičky s řídkou kaší . Pěkně sme jí vybumbali a hráli si dál . Teta nám přinesla potom ještě čajík . Plenky sem použil několikrát a ani už nevnímal , že čůrám do plínek . To jsem poznal až z toho , že plenky byly vždy čím dál vlhčí až sem se pročůral do mokra . To už nás vždy teta přebalila do suchého . Když sme se vraceli druhý den z jesliček , tak zajela teta do obchodu ještě dokoupit zásoby jídla na chatu .

Přijeli sme před dům a tam nás čekalo překvapení . Stálo tam policajní auto . Z něho vystoupili dva muži a jedna žena . Všichni byly v civilu .

,,Dobrý den , neradi rušíme , ale musíme s vámi mluvit a to hlavně tady s Vlastíkem '' ozvala se ta paní .

Šli sem tedy dovnitř a teta nás svlékla . Čekal jsem , že se ti tři budou nějak pošklebovat , že máme na sobě s Péťou dětské oblečení a plíny .

,,Takže jde Vlastíku o tvojí maminku . Bohužel nesema špatnou zprávu . Tvoje maminka nedorazila včera do práce a nikdo o ní vůbec neví . Telefon má vypnutý a v bytě taky není . Její doklady , ale ano . Takže sme jí dali přes Interpol do hledání jako pohřešovanou osobu . Jinak ona chtěla mít jistotu , že pokud se něco stane tak budeš tady u této rodiny bydlet . Teta tě bude mít v péči . Vše zařídila ještě před odjezdem  '' prohlásila ta paní .

Celý jsem se rozklepal . Teta si sedla ke mně a pevně mne objala .

,,Vlastíku to bude dobré . Já se o tebe postarám neboj se . Určitě se maminka objeví a bude v pořádku. Běž si teď hrát s Péťou nahoru '' prohlásila ona .

Odešli sme spolu do herny . Já si po cestě uvědomil jednu věc . Pokadil sem se do plenek aniž bych o tom věděl .

,,Vlastíku , to bude opravdu dobré . Neboj se já ti pomůžu jak budu moc . Snad vše dobře dopadne '' pověděl mi Péťa a objal mně .

Začali sme si hrát . Já musel furt myslet na mamku .

V noci jsem měl zvláštní sen . Zdálo se mně o mamce . Pověděla mi , že je jí dobře a ať jí nedělám ostudu . Najednou sem se vzbudil a to úplně vyděšenej .



Pokračování příště .

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Vyplněné přání 2
« Odpověď #1 kdy: Dubna 14, 2020, 13:00:13 »
Velmi pěkné :) těším se na pokračování :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Vyplněné přání 2
« Odpověď #2 kdy: Dubna 28, 2020, 12:21:23 »
Velmi pěkné a napínavé, jsem zvědavý na pokračování.