Autor Téma: Popruhy na prodej.  (Přečteno 7570 krát)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Popruhy na prodej.
« kdy: Dubna 03, 2020, 20:59:58 »
Zdravím mám na prodej popruhy které nevyužívám protože jsem si koupil segufix, a už na ně padá jen prach. Jsou to popruhy ergon pro neklidné pacienty, a jsou dost pevné. Na jedné přesce je vidět že je pomačkaná a plsti jsou pokryté žmolkama. Jinak jsou skoro jak nové nikde se nepářou ani netrhají. Jsou na jednopostel s šíří od 80cm až po 100cm.

Poznámka: reálné fotky dodám do neděle, mám totiž popruhy na chatě.

Nové v sadě stojí 3 500, -  já sadu prodám za 1 800,-  + pošta.
« Poslední změna: Dubna 03, 2020, 21:21:06 od David.Ch »

Offline manmo

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
Re:Popruhy na prodej.
« Odpověď #1 kdy: Dubna 03, 2020, 23:58:42 »
Ahoj. Zájem nemám, ale moc mě zajímá tvoje zkušenost se segufixem? Jaký je to pocit jak bys to porovnal s těma popruhama. A jak je to přístupností? Ovládá se todobře, netrtvá to déle? Díky za odpvoědi! :)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Popruhy na prodej.
« Odpověď #2 kdy: Dubna 04, 2020, 00:59:54 »
Ahoj manmo, je to o tom co vše máš když máš jenom ruce a nohy tak to trvá tak o 50% déle než u těchto popruhů, ale když jich máš více tak to nějakej čas zabere. Pocit je to takový jako by jsi byl v nemocnici a je to rozhodně bez šance utéct. Líbí se mi taky to že se připoutat můžeš sám a klíč si dáš do takový dózy a nastavíš čas pak už jenom čekáš. Já mám 8 bodový segufix. Jinak ty popruhy ti dají pocit jako by jsi byl v psichiatricke léčebně. Už se mi podařilo z nich utéct ale z segufix to nejde, navíc já to mám jak s autama, nějaký se mi líbí a jiný to není ono.