Autor Téma: Pleny Dollano  (Přečteno 4954 krát)

Offline Lexter19

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 75
  • Karma: 6
Pleny Dollano
« kdy: Března 30, 2020, 21:48:32 »

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Pleny Dollano
« Odpověď #1 kdy: Března 31, 2020, 05:46:13 »
Ne. A ten e-shop vypadá dost nevěrohodně. Mají chybu ve slově inkontinenční.

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Pleny Dollano
« Odpověď #2 kdy: Března 31, 2020, 07:55:54 »
No, sice eshop vypadá divně, překlep tam taky je, ale mají kamennou prodejnu v Budějkách. Až to pomine a pojedu kolem, zkusím se tam stavit.
Spousta eshopů teď vzniká narychlo, aby měly krámy aspoň nějaké tržby.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Pleny Dollano
« Odpověď #3 kdy: Dubna 01, 2020, 15:47:18 »
Taky souhlasím, mohli by i napsat míry velikostí, z fotky se to nedá moc vyčíst. :'(

Offline Lexter19

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 75
  • Karma: 6
Re:Pleny Dollano
« Odpověď #4 kdy: Dubna 01, 2020, 21:12:13 »
No právě proto jsem se ptal jestli nemá někdo zkušenost. Narazil jsem na ně prvně. Je dost možné že je to něco přebrandovaného.

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re:Pleny Dollano
« Odpověď #5 kdy: Dubna 02, 2020, 07:20:47 »
pokud vidím na té fotce je velikost L a míry myslím že tam je 80-120 (pokud dobře vidím)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Pleny Dollano
« Odpověď #6 kdy: Dubna 02, 2020, 12:12:51 »
No mě se to nezdá taky nějak moc duvěrihodné mají hnedle u všech stejný popis . Velkosti jsem
 tam našel  v sekci ke stažení jsou preskripční karty a maj tam kartu  i na to dollano.

Offline lahev

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 78
  • Karma: 2
Re:Pleny Dollano
« Odpověď #7 kdy: Dubna 21, 2020, 09:36:23 »
 :-[Report o plenkách Dollano a eshopu "vasepomucky.cz"
Objednal jsem si na vyzkoušení plenky zmiňované výše: Dollano Care Night M se savostí dle preskripční tabulky 4123ml. Plenky dorazily, o tom jak napíšu níže. Takže jsem se pustil do testování: pro základní představu popis a rozměry: plenka je po vyjmutí z obalu velmi tenká, takže už na první pohed je jasné, že udávaná ssavost je utopií. Praxe ukázala, že opravdu ano. Ale to bývá i u jiných plen, zde je to však podle mé provozní zkušenosti dost výrazné. Plenka je z netkané textilie, má čtyři jednoduché, nepřelepovatelné lepíky, které na první zalepení docela drží, nechtějte je ale přelepovat. Délka funkčního jádra pleny je 64cm, šířka přední 32, šířka střed 18, šířka zadní 36, výška lišty proti přetečení 4cm. Celková šířka obou křídel je 2x65cm. Při nošení jsou plenky měkké, příjemné, diskrétní, takže i mezi lidi, ale ta absorbce holt není nic moc. Porovnávám s Abri Form M4, BetterDry M, případně Seni Quatro, což jsou moje oblíbené na běžný denní provoz. Pro někoho, kdo chce vyrazit s plenkama mezi lidi a párkrát si do nich ucvrnknout OK, na celodenní provoz tak tři... Cena dobrá - 17Kč za kus. ???
K eshopu: jedná se o pobočku Medimatu sro, což je docela zaběhlá firma, specializující se na inko pomůcky, takže to vypadá, že Dollano je jen nějaký zbytkový výprodej. Třeba nám je svět dodal místo roušek, abychom se z toho alespoň neposrali! :D
Objednání s platbou na účet a vyzvednutím v ČB na prodejně proběhlo bez problémů. Přišel potvrzující email, bohužel bez čísla účtu... mimochodem variabilní symbol 20200001, takže první zákazník! Čekal jsem, co bude, druhý den zase email, že mi dají vědět o platbě a doručení. Nakonec místo vyzvednutí na prodejně a platby předem příjeli osobně s rozvozem, předtím se mě pravděpodobně pokoušeli kontaktovat telefonem, ale nejsem telefonní maniak, takže se jim to nepovedlo. Tím se také stalo, že  dorazili k baráku v okamžiku, když byla ve svém bytě pouze tchýně (holt bydlí s náma, je stará a je to daň za super manželku). A nastala legrace: krabice jako kráva, všude nápis Depend, Depend, odesílatel Medimat, zdravotní pomůcky...bába je zvědavá, navíc bývalá zdravotní sestra, takže věděla! Zaplatila a volala ženě, že asi udělala něco špatně, že mi přišly inkontinenční pleny?! Jestli prý nejsou pro někoho jiného? Žena, protože ví, obratem zavolala mně a s huronským smíchem a veselím mi sdělila situaci, ať si to s babi vyřídím... No byla to prdel, nakonec jsem to zahrál do autu, jako že je to pro někoho z rodiny z druhé strany, ale moc mi nevěřila! No a večer jsme se tomu s mamkou zasmáli, dali si lahvinku bílého a udělali si fajn plenkový večer a noc! Takže poučení: Dollano jakž takž, eshop a další s rizikem!!  ;)
...plenka, to je věc!!...ale odvážit se...