Autor Téma: Vyplněné přání 1  (Přečteno 4929 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Vyplněné přání 1
« kdy: Března 29, 2020, 00:31:08 »
                                                         Vyplněné přání .

1. Jak vše začalo ,zápis v jeslích .

Omlouvám se za pravopis . Příběh je vymyšlený .

Jmenuji se Vlastík , nedávno jsem oslavil svoje první kulaté narozeniny a sem jako každý jiný kluk v mém věku . Bydlím ze svojí maminkou v domku a kamarádím nejvíc ze sousedovic Péťou . On bydlí totiž taky s maminkou sám . Děláme hodně věcí spolu , protože sme stejně staří . Máme i jednu tajnou zálibu . Oběma se nám líbí velmi plenky a jejich nošení . Spolu si je kupujeme a tajně doma nosíme . Moc se mi líbý pohled na něho , když má na sobě jenom tričko a plínu nacucanou močí . Jediné co mi občas kazí náladu je , že mám pocit , že mě mamka už tolik nerozumí . Často je na mně hodně přísná .Vše se změnilo před vánocema . Věděl sem , že na ně budu právě u sousedů . Mamka totiž musela odjet na stáž dost daleko na dlouhou dobu .

Bylo mi to samozřejmě hodně líto . V poslední době jsem přemýšlel nad tím , jaké by to bylo vrátit se do dětství . Respektivě do doby , kdy jsem byl ještě batole a nosil plíny . Maminka se o mně starala , vše dělala místo mě  a já si jenom hrál . Byl to poslední večer před jejím odjezdem . Seděl jsem u sebe v pokoji a koukal se z okna na hvězdy . Proto sem byl v pokoji po tmě . Opět jsem se zabýval svoji otázkou a přáním . Najednou sem si všimnul , že jedna hvězdá padá . V tu chvilku jsem to pověděl nahlas .

,,Chci být zase malé batolátko '' .

Hvězda spadla a mě došlo , že je to velmi bláznivý nápad . Ozvalo se zaklepání a vešla mamka . Nesla mě hrnek s pitím .

,,Tak jo Vlastíku , tady máš kakao . Já musím brzo ráno odjet . Takže se pro tebe zastaví teta a přestěhuješ se k ní . Nezlob a poslouchej jí ve všem . Budeme ve spojí přes počítač . Pojď dej mi pusu a pak běž už spát '' .

Dal jsem jí pusu . Nevěděl jsem , že jí vidím naposled . Když odcházela , tak ještě před zavřením dveří se ke mně otočila .

,,Mimochodem , jestli pak víš , že když padá hvězda a ty vyslovíš přání tak se kolikrát splní ? '' zavřela dveřa a odešla .

Vypil jsem kakao , zašel si na záchod a pak vyčistit zuby . Zalehnul jsem do postele a ještě myslel nad tím , co mi mamka řekla . Potom jsem usnul . Ráno mě čekal šok .
 
Začal sem se probouzet a cítil v první řadě divný pocit mezi nohama . Za chviličku mě to došlo . Mám na sobě plíny a k tomu mokrý . Další věc co jsem hned zjistil bylo , že nespím u sebe , ale u Péti v pokoji . On ležel na druhý posteli na zádech . Všimnul jsem si , že přes přikrývku se mu v rozkroku rýsují pleny . Za chvilku se Péťa vzbudil . Než sme se stačili pozdravit a něco si povědět vešla jeho maminka , které jsem od děckých let říkal teto .

,,Ahoj kluci , tak už jste vzhůru . Tak šup z postýlek a sedněte si tady na gauč . Pěkně si popovídáme '' pozdravila nás ona .

Udělali sme jak chtěla . Pohled na Péťu stál za to . Měl na sobě sice svoje pyžamo , ale pod ním se mu pěkně rýsovali plenky . Já byl oblečený úplně stejně . Boule v rozkroku mluvila za vše . Musel sem spát hodně tvrdě . Nevnímal jsem , že mně přesunujou do jiné postele i bytu a zabalují do plenek . Posadili sme se a teta si sedla proti nám .

,,Takže určitě chcete v první řadě vědět proč máte na sobě pleny . Takže takhle . Šla sem nedávno uklízet garáž a narazila na tajnou skrýš . Byly vní pleny a dva dudlíky . Dost jsem se tomu divila a šla si najít na internetu odpověď . Když jsem na ní narazila , tak sem tomu za začátku nemohla věřit . Dočetla sem se , že děti a to hlavně kluci se v určitém věku chtějí vrátit do věku kdy byly batolátka . Promluvila jsem si Vlastíku s tvojí maminkou a společně sme se rozhodli vám dvěma tedy vyhovět . Takže od této chvíle sváma budu jednat a zacházet jako s batolátky . Pleny budete nost furt a používat na co jsou určené . Dnes nejdete do školy a už do ní hned tak ani nepůjdete . Po snídani vás vezmu do speciálního obchodu kde vám nakoupím oblečení které budete nosit . Jak jsem řekla , tak plenky budete nosit stále . Nebudete si je nikdy měnit samy a svlékat si je . Ani mě nebudete hlásit , že jste se počůrali a nebo pokadili . Já sama si vás budu hlídat a rozhodovat se o jejich změně . Protože jste teď malí kluci a já budu muset v pondělí do práce , tak vy dva půjdete do jesliček . Ty jsou v souedním městě . Budete jíst co vám dám a taky používat dětské lahvičky . Prostě a jednoduše jste až do odvolání dva malí kluci . Konec bude až za půl roku . Tak a teď směr kouplena kde vás přebalím a po snídani se jede nakupovat '' pronesla k nám svoji řeč .

Odvedla nás do koupelny kde šly dolů naše pyžama a my stáli naproti sobě jen v nacucaných plenkách . Když pustila vodu , tak sem se znovu počůral . Všimnul jsem si , že totéž se stalo Péťovi . Na už tak slušně mokrý plence začala tmavnout skvrna a plenka opět zvětšila svůj objem . Postavila nás oba do vany a sundala mokré plenky . Začala nejdřív umývat mně a pak Péťu . My stáli proti sobě a ikdyž sme nemluvili , tak v očích se nám zrcadlil stejný pohled . Přesně tohle sme chtěli zažít . Po umytí nás osušila a odvedla k sobě do pokoje . Na její posteli byla přebalovací podložka . Na tu nejdřív položila Péťu . Vzala jednu plenku , rozložila jí a dala pod jeho zadeček . Vzala ho za kotníky a namazala  důkladně , napudrovala zadeček . Položila ho na plenku , roztáhla mu nohy a po namazání a zapodrování celého předku pěkně zabalila do plenky . Mohl jsem na tom oči nechat . Když byl hotovej , tak stejným způsobem zabalila i mne . Nasadila nám trička . Potom se šlo do jídelny , kde nás posadila ke stolu . Na něm už byla připravená snídaně .

,,Tak jo kluci , teď si jí ještě dáte takhle . Až nakoupíme vše co je potřeba , tak budete papat hodně věcí z lahviček pro malé děti '' . a odešla se sama obléknout .

Konečně sme byly chvilku samy .

,,Jak na to prosím tě mohal přijít ? Vždyť sme vždy vše pořádně schovali '' otočil sem se k Péťovi já .

,,Fakt nevím Vlastíku . Na druhou stranu si to vem , ale jinak . Konečně se nám dvěma splnilo naše tajné přání . Určitě si vše parádně užijeme '' odpověděl mi on .

Po snídani se jelo do sousedního města . Asi za tak hodinu a půl sme dojeli do obchodu . Teta zajela na parkoviště a šlo se dovnitř . Obchod byl zvláštní . Všude byly věci pro malé děti , ale ve velikosti pro nás . Nejdřív sem šli do uličky s prádlem . Tady teta vybrala body a to několik barev . Vždy do vozíku dala dva kusy od každého . Potom vzala punčocháče , několik overalů a taky dupačky . V další části vzala oteplovačky a zamířili sme do zkušební kabiny . Tam nám vyzkoušela nejen oteplovačky , ale rozhodla se nás i obléct komplet . Když jsem stál jen v plence , tak mi dala bodíčko a potom  batolecí punčocháče . Ty měli na rozdíl od těch co sem měl na sobě šle . Upravila je a potom jsem dostal oteplovačky . Stejně oblékla i Péťu .

Když sme se vrátili k regálům , tak ještě přibrala další oteplovačky a pak se zamířilo dál . V oddělení plenek naskládala dolů do vozíku několik balíků jednorázovek . Buničité vložné a taky vzala bavlněné i froté pleny , gumové kalhotky . Přidala podložky na přebalování a několik tub krémů a taky pudry . V oddělení s jídlem vzala dětské kaše a ptom lahvičky a to celkem dost velké . To už vozík doslova přetékal . Po zaplacení se šlo zpět k autu . Tam čekalo další překvapení . Vzadu na sedadle byly dvě velké autosedačky pro batolata . Než jsem se stačil vše uvědomit , tak mě teta vzala pod rukama a posadila do ní . Za chvilku se tam ocitnul i
 Péťa .

,,No co se divíte kluci . Malé děťátka musí jezdit v autě pouze v sedačkách '' .

Připoutala nás a šla naskládat do kufru celý nákup . Když skončila , tak nasedla za volant a jelo se domů . Po příjezdu nám sundala oteplovačky a poslala si hrát . Zůstali sme jen v bodíčku a punčocháčíš .

,,Běžte si hrát kluci . Jděte do pokoje který byly dřív pro návštěvy . Předělala jsem ho na hernu . Až vybalím , tak si vás vyzvednu , dáte si oběd a přebalím do plínek na odpolední spaní '' .

V tu chvilku jsem si uvědomil , že mám plenky slušně mokrý . Musel sem se počůrat aniž bych o tom věděl . Odešli jsme s Péťou do prvního patra a skutečně na dveřích našli nápis herna . Péťa otevřel dveře a nestačili sme koukat . Pokoj byl úplně suprově zařízenej . Na zemi ležel koberec na kterém bylo město . U stěn byly skříně a police s hračkama . Stěny byly vymalované na modra a s obrázkama pro kluky .

,,Tak tohle je Vlastíku úplně suprově zařízené . Tak co budeme dělat ? Hele jinak bych řek , že od téhle chvíle sme vlastně bráškové . Budeme dělat všechno pěkně spolu . Tak vyndáme autíčka a postavíme si město . Jinak ti to Vlastíku hrozně moc sluší '' pověděl mě Péťa .

,,Taky na to Péťo koukám . Budu se těšit na tom co bude dál . Jako bráchu tě , ale beru . Stejně bych řek , že na nás hodně lidí tak kouká . Tobě to taky velmi sluší . Jsi moc pěkný a roztomilý chlapeček . Těším se co bude dál a jsem zvědavek na ty jesle . Tak jo jdeme si hrát '' odpověděl sem mu já .

Vyndali sme domečky a autíčka . Všechno si rozložily po zemi . Na Péťu byl pěkný pohled . Přes punčocháče se mu velmi pěkně rýsovali plínky . Najednou se mu začala na zadečku dělat boule . Hned mě vše došlo . On se právě pokadil naplno do plínek . Rozhodnul jsem se ke stejné akci . Zatlačil sem a už se mi vše hrnulo do plínek . Za chvilku jsem jasně cítil tu nadílku v plence . Do toho sem se ještě znova pěkně počůral .

,,Uf , tak tohle je tedy nadílka . Mám to snad všude bráško . Kde se ve mně tolik toho vzalo to tedy nevím '' pověděl jsem já .

,,No taky mám pěkně plno . Teď musíme počkat na mamku až nás přebalí do čistého '' odpověděl mne on .

Naštěstí netrvalo dlouho a teta pro nás přišla . Oba sme vstali . On k nám přistoupila a sáhla Péťovi na zadeček a zmáčkla mu plenky .

,,No řekla bych , že se nám někdo pokadil . Tuším , že jsi na tom Vlastíku stejně . Takže se jde směr koupelna kde vás přebalím . Zítra vás vezmu na zápis do jesliček '' pověděla nám ona .

Odvedla nás do koupelny . Tam oba vysvlékla a ve vaně umyla od celé nadílky . Potom sme dostali plínky na spaní po obědě . Odvedla nás do jídelny . Tady stáli dvě velké židličky pro batolata . Ani jsem nevěděl , že je teta koupila . Posadila nás do nich , připoutala a sklopila pultík . Přinesla nám jídlo . Na talíři bylo nakrájené maso a brmbory . Dala nám oběma brindáčky a do ruky lžíci .

,,Tak kluci , ode dneška smíte jíst jenom takhle . Pití dostanete z lahvičky '' pronesla a začali sme jíst .

Po jídle nás vzala do pokoje a uložila do postýlek .

,,Tak pěkně hajejte a nevylézejte z postýlek ven . Sama si pro vás přijdu . Po vyspinkání půjdete ven '' řekla nám a odešla .

Popřáli sme si pěkné sny a kupodivu se mi podařilo usnout .

Probudila mně až teta . Po svačince a přebalení sme šli ven . Honili se a koulovaly po zahradě . Bylo mně hrozně fajn . Plenka mi dávala pocit úplného bezpečí a oteplovačky pěkné teploučko .

Den už velmi rycle utekl .

Druhý den se jelo opět do sousedního města . Projeli sme ho skoro celé a nakonec se ocitnuli před objetem . Na plotě vysela cedule ,, Speciální jesle , školka a základní škola '' .

Teta zajela k bráně a když do mluvítka řekla svoje jméno tak se brána otevřela do kořán . Zajeli sme dovnitř a po zaparkování nás teta vyndala ze sedaček . Došli sme ke dveřím kde už čekala paní .

,,Tak vás tady vítám . Jmenuji se Klozarová a sem ředitelkou . Pojďte prosím dál .'' .

Odvedla nás k sobě do pracovny . Maminka nám rozepla oteplovačky a posadila na gauč .

,,Takže vy dva jste naši noví klienti . Budete nejdřív chodit do jesliček , potom do školky a nakonec zřejmě u nás i do školy . V jesličkách se chováte jako batolata . Plenky nosíte na vše a stále . Budete poslouchat vychovatelky , kterým budete řikat teto a nic víc . Mezi sebou se bavit můžete normálně . Později přejdete do školky . Zřejmě od dalšího školního roku budete u nás chodit i do základky . V pondělí máte nástup . Dejte klukům s sebou tepláčky a bačkůrky . Teď si půjdeme projít po jesličkách '' prohlásila .

Šli sme chodbou která byla pěkně vymalovaná . Nejdřív sme se zastvili v šatně . Tedy nám přiřadili místa . Já měl skříňku označenou mašinkou zatímco Péťa tam měl autíčko . Uviděli sme jídelnu , ložnici a taky hernu . Tam si hrálo hodně dětí . Rozhlížel jsem se po herně . Byla zařízena úplně suprově . V jednu chvilku sem měl pocit , že sem zahlédl známou mě tvář . Po exkurzi se jelo domů . Tam jsem při hraní to bráškovi pověděl .

,,Hele bráško , mám pocit , že jsem tam zahlédnul někoho nám dobře známého '' .

,,Jestli myslíš Vlastíku Davida od nás z chaty , tak toho jsem viděl taky . No musíme vydržet do pondělí , to se asi dozvíme vše '' odpověděl mi on .

Víkend utekl hraním si . Teta se o nás skutečně starala jako o batolátka . Dokonce jsem si velmi rychle zviknul na plenky , které sem začal využívat zcela na vše .



Pokračování příště pokud bude zájem .

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Vyplněné přání 1
« Odpověď #1 kdy: Března 29, 2020, 15:36:49 »
Za mě pokračuj  :)  velmi pěkné jsem zvědav jak to bude pokračovat

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Vyplněné přání 1
« Odpověď #2 kdy: Dubna 12, 2020, 20:21:46 »
Velmi hezké, těším se na další pokračování.