Autor Téma: Hloubka vztahu  (Přečteno 3309 krát)

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Hloubka vztahu
« kdy: Dubna 05, 2020, 00:17:02 »
Ahoj, jsem autor Kamarádka z ICQ. K te jsem se již nikdy nedokázal vrátit a prohloubit jí. Snad po těch x letech uvítáte novou. Tato je inspirována skutečností, upravena sněním a láhví sektu. Snad se povídka bude líbit.

Byl to krásný večer. Přesně takový, který mám rád. Jsi stejně krásná, jako každý večer který spolu trávíme, jen dnes máš o jiskřičku v oku více. Při hloubce našeho vztahu, vím, kam může náš večer směřovat. Proto se tetelím blahem, když spolu přicházíme do pokoje a moje krabička je položená na posteli.

Pokaždé na tobě nacházím něco nového, co miluji. Tajemné zákoutí tvého těla, nový dotyk na novém místě, jiskru na rtech, která přeskočí mezi námi. Dnes, právě dnes je vše jinak. Jako by sis užívala tu možnost použít provaz a spoutat mě. Dnes je to poprvé, kdy v tobě necítím zdrženlivost. Nejprve z jednoho kusu vytvoříš postroj kolem mého těla, dalším mi poutáš ruce za zády. Pak učiníš krok, který prohloubí hloubku našeho vztahu. Pokládáš si mě na postel a první co cítím je jak mi pod zadí posouváš plenku. Nespěcháš. Cítím tvé ruce na svém těle, jemné hlazení, a pak polibek.

Obkročmo si sedáš na mé tělo a clou svou vahou mě tlačíš do měkkosti matrace. První co uděláš je, že mi nasadíš masku přes oči. První neobvyklý krok. Neptáš se mě, jednáš. S napětím očekávám, co přijde dál. Cítím tvou vůni, něžný dotek tvých rtů a tvůj dech. Hluboký a omamný. Po zvuku slyším, že se natahuješ pro dudlík, pomalu mi jej vkládáš do úst, tak jak to je tvým zvykem, ale něco je jinak. Cítím, jak na něj tlačíš dvěma prsty. Jako by ses chtěla ujistit, že nepůjde ven. Cítím tvůj polibek na čele a pak další šramocení. To již není tak plné jistoty ale lze vytušit pevný záměr.

Cítím, jak mou hlavu obepíná jakási látka. Tlačí nejprve lehce na škrabošku přes oči a následně na mou spodní čelist. Cítím, jak tvé ruce vyhlazují látku na mé kůži a po chvilce se látka začíná napínat. Cítím tvé ruce na temeni své hlavy. Tkanice? Slyším a cítím skrze jemné vibrace, jako by jsi pomalu zatahovala za jednotlivé tkaničky. Maska? Jemná látka obepíná mou hlavu a zatlačuje dudlík i masku. Kdy? Jak? Moje láska stojím za tímto krokem?

Tkanice se dotáhla. Celé tvé tělo ležící na mém, cítím jak mě hladíš přes masku, pomalu cítím jak tvá dlań zatlačí na dudlík, ujisťuješ se, že vše je v pořádku. Cítím jak se tvá hlava nahrne k místu, kde mám ucho. Zašeptáš jen "líbí?"

Cítím, jak vztáváš ale skrze látku kolem uší slyším méně, než jsem zvyklý. Má představivost se mnou začíná hrát zlomyslnou hru. Tvé ruce šahají na mé koleno. Tvé ruce tlačí na mé nohy tak, abys mi naznačila kde je mám mít. Cítím jak pokrčuji své nohy a zcela roztahují své nohy do stran. Najednou, necítím nic. Dělám vše správěn? Proběhne mi hlavou? Deset vteřin, dvacet vteřin, třicet vteřín. Cítím, jak mi srce ukrajuje vteřiny.

Pak pocítím tvůj dotyk. Cítím, jak mi tvá dlaň šahá na vnitřní stranu stehna. Cítím tvé krásné teplo, které umíš šířit skrze své ruce pouze ty. Cítím... cítím tvůj ukazováček u kořene svoho penisu. Cítím, jak kroužíš lehce níže a tvůj prst pomalu ale jistě začíná kroužit kolem mého zadečku. Pak cítím jak mi jemně vnikáš dovnitř špičkou prstu. Špička mizí. Dalších pět vteřin, deset. Najednou cítím něco měkého ale ne příliš. Tvůj prstík jen připravil lubrikantem cestu pro něco jiného. Do mých útrob vniká neco malého ale něco, co patří do ložnic pokročilých. Anální kolíček? Neklesá hluboko, ale moje tělo jej skrze utlumení prvních smyslů vnímá víc, než cokoliv jiného. Opět se tvé ruce stahují pryč, abych ucítil, jak plenka, na které celou dobu ležím, se začíná zapínat. Dokonale obepíná mé přirození a její suché pásky jí usazují na místě. Tvé ruce opět kloužou po mém těle a cítím, jak se mi snažíš na nohu něco natáhnout. Nejsou to mé staré plavky, které mi nasazuješ. Cítím látku, která je podobná té, co mám na celé své hlavě.

Opět cítím tkanice. Tvé ruce šměrují mé nové plenkové lakhotky a s každým utáhnutím obepínají mé plenkové vězení o centimetr více. Anální kolíček sedí tvrdě na místě. Celé mé telo se chvěje novým poznáním. Nikdy dříve jsem v této situaci nebyl. Ruce pevně svázané pod sebou, postroj z provazu obepíná mé paže, ramena a nedovolují žádné pomyšlení na svobodu nabyou mou vlastní snahou. Jsem v tvé plné moci. Cítím, jak mi přes nohy natahuješ už jen jemné ponožky a pak tvé tělo, jak si lehá vedle toho mého.

Tvé ruce kloužou po mé masce, jemné prsty se dotýkají dudlíku, jemně na něj tlačují, naznačují, že jsem odkázán na to, co se ti zrovna zamane. Tvé ruce mě hladí po bradavkách, krouží po nic, dráždí mě a v rámci celé té vší bezmoci jsem se necítil bezpečněji. Teď si tě takhle chivlku nechám, šeptáš mi do ucha. Cítím už jen, jak nás oba překryje deka a jak svou hlavu pokládáš na mé rameno a svou ruku na můj rozkrok, překritý plenkou. Tvé stehno pokládáš přes mé a těsně se ke mě přivíjíš. Poslední co mi pošeptáš do ucha, než se náš hluboký vztah posune o kilometry hlouběji je: Víš, že tvůj zadeček umí vibrovat? Jako bych ve své vlastní mysli uslyšel to pomyslné cvaknutí vypínače...
« Poslední změna: Dubna 05, 2020, 00:32:14 od hrisnik »