Autor Téma: Znovu miminkem konec 2 polovina  (Přečteno 2263 krát)

Offline MiTomášekMi

 • Registrovaný uživatel
 • 50 a více
 • ***
 • Příspěvků: 97
 • Karma: 5
Znovu miminkem konec 2 polovina
« kdy: Ledna 02, 2020, 13:14:06 »
"Tak jdeme papat.“ Já byl rudý až na zadku určitě musela cítit že mám na plínce bouli. Ale naštěstí dělala že si toho nevšimla a nebo si toho fakt nevšimla. Maminka mě vzala do kuchyně kde mě posadila a upevnila do židličky. A sestřičku posadila ke stolu. Oboum nám dala bryndák a pak dala sestřičce jídlo na stůl. Mě položila jídlo na stoleček ale nedostal jsem příbor. Maminka se ještě otočila každému dala flaštičku a pak vzala svoje jídlo a dala si ho na stůl. „Tak dobrou chuť.“ Chtěl sem se osočit že nemám příbor ale pak si maminka otočila židli a vyndala mi dudlík a dala mi trošku napít. A pak mě začala krmit. Krmila mě i sebe na střídačku vždy když sem kousal tak si vzala ona. Bylo to moc dobré maminka byla dobrá kuchařka. „Tak co je to dobrý.“ „Jo moc.“ Vyhrkl jsem mezi soustem. „To jsem ráda.“  Maminka mě dokrmila. „Chcete přidat.“ „Nechci.“ „Nechci děkuju maminko bylo to moc dobré.“ „To mi děláš radost.“ Maminka se zvedla vše uklidila. Otřela nám bryndáčkem pusu a Nikolku zastavila když chtěla odejít. „Nejdřív dobumbej ten čajíček.“  Já chtěl taky tak sem vzal flaštičku oběma rukama aby to vypadalo jako když pije dítě. Chtěl jsem mamince udělat radost.  „No vidíte jak jste šikovný. Tak to vybumbejte a pak se půjdeme vykoupat. Chcete se vykoupat společně dneska.“ „Joooooooo.“ Málem jsem se zadusil. Na čaji. Cože jak společně. „Co děláš ty trdlo.“ Říká maminka a začne mě plácat po zádech. Nechá mě chvilku vydýchat a pak říká. „Ukaž já ti to radši podržím.“ Prosebně koukám na maminku. „Tomášku ty se nechceš koupat se sestřičkou.“ „Nechci.“ Zahuhlám přes dudlík od flašky. „Tak nemusíš byl to jen návrh.“ „Ach joo a já se těšila tak příště dobře.“ To už jsem dopil. „Promiň, já se stydím.“ „Stydíš tady se nemáš před kým stydět.“ „Ale maminko.“ To už sem skoro brečel. „No vždyť mi tě nenutíme. Byl to jen návrh.“ „Joo já to zvládnu ale až se přestaneš stydět tak se spolu vykoupeme.“ „Dobře.“ Řekl jsem dost nejistě.

 

„Tak jo tak jdeme.“ Zavelila maminka a vzala mě z židličky a nesla do koupelny kde sestřičce pustila vodu do vany a mě začala napouštět taky. Mě položila na zem a svlékla sestřičku. „Šup s tebou do vany. A necákat moc.“ A vrhla se na mě a celého mě svlékla a hodila ke mně do vaničky a vypla vodu. Hned jí vypla i Nikolce. Která si už hrála ve vodě s bublinkami. To já nemohl měl sem tam o dost méně vody a navíc málo místa. Byla to vyloženě vanička pro malé děti. Maminka mě hned začala všude umývat. Nejvíc sem se styděl když mě umývala mezi nohami snažil sem se jí v tom zabránit ale vždycky si mě upravila tak aby mě mohla umýt všude. Během chvilky sem byl umytý celý. „Ták hotovo a teď tě usušíme a dáme župánek.“ Jak řekla tak udělala a dostal jsem zase ten medvídkoví župan. Posadili jsme se vedle vany a maminka cákala na Nikolku bublinky a ona zase na nás.  Byla to v celku sranda. Akorát moje oči zase zabloudili na sestřičku ale tentokrát sem se nemohl odtrhnout od jejích prsou. Vytrhla mě až maminka. „A co Tomášku aby jsi se nestyděl tak se zítra vykoupeme společně všichni tři.“ Cože co co jak všichni. „Co.“ „No že si zítra nepustíme vanu. A vykoupeme se všichni tři najednou. Abys vyděl že se nemusíš stydět.“ „Ale já, no já , nevím, tak dobře no.“ „No ty jsi se nám nějak zamotal do toho. Co ty Nikčo chtěla by jsi.“ „Jooo bude sranda.“ „Tak a je dohodnuto.“ Ach jo. Tomu se už asi nevyhnu ale stejně to muselo jednou přijít. „Tak to pro dnešek ukončíme a vyrachtáte se zítra. Tak tu buď hodná. Já dojdu obléct Tomíka ano.“ „Dobře, budu neboj.“ Počkat co už teď néé. Jak jsem předtím koukal na Nikolce na prsa tak sem dole jako kámen. Než sem stačil cokoliv říct už jsme s mamkou byly na cestě k pultíku. Nevěděl jsem co dělat nechtěl mě poslouchat tak když mě mamka položila okamžitě sem se schoval rukama. „Tomášku sem ruce nepatří. Nemáš se za co stydět to se občas chlapečkům stane.“ A dala mi ruce na stranu. To už sem zase skoro brečel tak jediné co jsem mohl bylo schovat si obličej. Maminka mě napudrovala a dala pode mně plínku akorát jí nezapínala. „Musíme chviličku počkat. Tak připravíme pyžámko zatím. kli

Studem sem byl během chviličky v klidu a maminka mě mohla obléct. Dostal jsem už dupačky na spaní a silnější plínku než sem byl zvyklí maminka do ní ještě něco přidala. Položila mě do postýlky a zavřela. „Hned tu budu tak vydrž.“ Jen sem na ní zakýval.  Maminka odešla za sestřičkou. Nevěděl jsem co dělat tak sem si začal hrát s medvídkem kterého sem měl v posteli. Vzal jsem ho do ruky a chrastítko na jeho pacce se hned ozvalo. Maminka s Nikolkou přišli během chviličky. Maminka Nikolku pak taky dala do postýlky a odešla se slovy že nám hned přinese mlíčko.  „Nikolko?“ „Ano bráško.“ „Já ještě nechci spát.“ „No když maminka řekne že se jde spinkat tak musíš jít spinkat.“ „Ale já nejsem unavený. Já neusnu.“ „Usneš neboj  mlíčko tě uspí.“ „Dobře no.“ Nikolka si pak zase vzala dudlíček a dál si hrála s plyšáky tak sem začal dělat to samé.

 

„Tak jsem tu. Dneska si lehneme trošku dřív. Zítra má být pěkně tak aby jste měli dost síly.“ Říkala maminka když přišla a odnesla Nikolce její kakao. Pak šla ke mně a stáhla ohrádku a sedla si ke mně na postel. Jednou rukou vzala knížku a druhou rukou mi držela flašku s kakaem. Začala nám číst pohádku. Když sem dopil tak mi maminka dala dudlíček a ještě chvilku četla. „Tak jo čas spinkat. Tak se sladce vyspinkej a  hodně krásných snů.“ Pak mi dala pusu na čelo. Zavřela postýlku a šla k Nikolce. Až teď jsem si všiml že už usnula. Opatrně jí dala pusu na čelo a pošeptala dobrou noc. Vzala si flaštičku a chtěla odejít. Když byla u dveří tak jsem se zeptal. „Maminko můžu spinkat zase u tebe.“ „Přece tu nenecháš sestřičku samotnou. Zkus zavřít očíčka a spinkat.“ Radši sem maminku poslech a zavřel oči a pokoušel se usnout. Převaloval jsem se asi hodinu a pak dostal nápad. Ještě chvilku sem ho promýšlel a pak se rozhodl ho uskutečnit. Opatrně sem vylezl z postýlky.

 

Pokračování příště…. Možná

Offline MiTomášekMi

 • Registrovaný uživatel
 • 50 a více
 • ***
 • Příspěvků: 97
 • Karma: 5
Re:Znovu miminkem konec 2 polovina
« Odpověď #1 kdy: Března 27, 2020, 21:40:48 »
Tak nějak jsem nakonec zpátky byl by zájem o pokračování nebo něco podobného nějak se poslední dobou nudím. :)

Offline JiříS

 • Registrovaný uživatel
 • 101 a více
 • ***
 • Příspěvků: 120
 • Karma: 1
Re:Znovu miminkem konec 2 polovina
« Odpověď #2 kdy: Března 27, 2020, 23:24:42 »
Ano prosím