Autor Téma: Holčička- DD/LG  (Přečteno 5087 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Holčička- DD/LG
« kdy: Března 15, 2020, 00:22:08 »
Moje holčička


Bylo mi čerstvých 19  a se svým přítelem jsem byla od svých 18 let. Konečně jsem před pul rokem měla odvahu mu říct o svých snech a všem co se mi líbí. On se mi svěřil se vším možným i nemožným a já mu také. Bohužel tohle jediné jsem mu byla schopna říct až tehdy.

Dlouho jsem před ním tajila že mám ráda vztah DD/LG, tedy dominantní táta a malá holčička. Můj věk když jsem byla malá jsem si představovala vždy kolem 3 let ale nikdy jsem neměla možnost si vyzkoušet plenky nebo cokoliv jiného. Takhle se začal odehrávat můj příběh.

Příběh je celý vymyšlený a budou přidávat postupně další a další kapitoli, přidávám časové udaje a místa.


T: táta Tomáš
L: holčička Lucinka

9:00 postel

L:   víš Tome. Jak jsme si říkaly všechna ta svá tajemství a tak, jedno jsem ti neřekla a chci ti ho říct, jen se bojím že už to mezi námy nikdy nebude takové...je to takové jiné…

T: jen se neboj,  víš že si mužeme říct všechno, povídej
L. no, jde o to že by se mi líbil takový trošku jiný styl vztahu,  …..zkrátka. Slyšel si někdo o něčem jako abdl ? Nebo ddlg ? Chtěla bych si vyzkoušet jaké to je to DD/LG. prostě táta a malá holčička...3 roky...plínky a tak…
(Tomáš zustavá jako opařený a neví asi co si myslet,  co budu dělat, mám ho tolik ráda)

T : trošku jsi mě zaskočila...musím si to nechat projít hlavou dej mi do oběda čas prosím

Samozřejmě že se Tomáš oblékl , ani neposnídal a šel někam pryč….doufám že se vrátí a alespon něco řekne,,,nechci o něj přijít, proč jsem mu to pro boha vůbec říkala.

Tomáš však zatím ani trochu nepochyboval a jejich vztahu a dál přemýšlel. Pokud je tohle to čím udělá Lucce radost tak proč to nezkusit……..




pouze krátká ochutnávka toho co vše mám v hlavě….
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Holčička- DD/LG
« Odpověď #1 kdy: Března 15, 2020, 20:17:39 »
Skvělé, budu se těšit na další pokračování. Ochutnvka dává příslib dobrého literárního díla.
Jsem moc rád, žes mezi nás opět zavítala. Tvoje tvorba je skvělá a moc držím palce.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Holčička- DD/LG
« Odpověď #2 kdy: Března 15, 2020, 21:09:53 »
Tak znovu. Je to kluk.

Kralka: Myslím, že bys měl jít konečně s pravdou ven a nedělat tu ze sebe něco, co nejsi.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Holčička- DD/LG
« Odpověď #3 kdy: Března 15, 2020, 22:01:10 »
Pro xxx


dávno že sebe nic nedělám...už jsem zde vkládal příspěvěk kde jsme vše vysvětlil,  někde tu bude, stačí pohledat.  Přesto si ale myslím že by byla škoda kdyby tohle forum šlo uplně do háje s vláknem povídek a příběhů.  Tohle je snad jediné české forum pro lidi jako my, a nemyslím si že dašlsí lidé se neobjevují.

Dávno jsem přiznal že jsem kluk,  jméno zde změnit nejde. alespon kde jsem hledal. 

Nezáleží přece tak ani na tom kdo je kdo, nebo kdo je co. Je spousta lidí co o sobě smýšlí jako o dívkách i když jsou chlapci a naopak. Sice mezi ně nepatřím ale to že mám holčičí přezdvívku přece není nic špatného.

Myslím to dobře a chci nějakým způsobem ventilovat své příběhy na které mím zrovna těd ispirace a času dost.

Nejsem žádný uchyl ani nic podobného a jsem normální kluk. Chápu pokud se ti mé povídky nelíbí, ale nemusel by si mě odsuzovat.

předem díky a ještě jednou se omlouvám
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Holčička- DD/LG
« Odpověď #4 kdy: Března 15, 2020, 22:53:23 »
Když slušně poprosíš admina tak ti určitě vihovy jako mě a změní ti přezdívkou zde. :-)

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Holčička- DD/LG
« Odpověď #5 kdy: Března 16, 2020, 09:52:26 »
Pro xxx


dávno že sebe nic nedělám...už jsem zde vkládal příspěvěk kde jsme vše vysvětlil,  někde tu bude, stačí pohledat.  Přesto si ale myslím že by byla škoda kdyby tohle forum šlo uplně do háje s vláknem povídek a příběhů.  Tohle je snad jediné české forum pro lidi jako my, a nemyslím si že dašlsí lidé se neobjevují.

Dávno jsem přiznal že jsem kluk,  jméno zde změnit nejde. alespon kde jsem hledal. 

Nezáleží přece tak ani na tom kdo je kdo, nebo kdo je co. Je spousta lidí co o sobě smýšlí jako o dívkách i když jsou chlapci a naopak. Sice mezi ně nepatřím ale to že mám holčičí přezdvívku přece není nic špatného.

Myslím to dobře a chci nějakým způsobem ventilovat své příběhy na které mím zrovna těd ispirace a času dost.

Nejsem žádný uchyl ani nic podobného a jsem normální kluk. Chápu pokud se ti mé povídky nelíbí, ale nemusel by si mě odsuzovat.

předem díky a ještě jednou se omlouvám

V tom případě se hluboce omlouvám. Uniklo mi to. Narážel jsem na lubův příspěvek.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Holčička- DD/LG
« Odpověď #6 kdy: Března 16, 2020, 10:31:19 »
xxx

není potřeba se omlouvat. vím že jsem udělala něco co by se dělat nemělo.

udělal jsem to ze strachu před odhalením od rodičů a z duvodu že mě víc láka psát o holkách než o klucích. Ted zpětně to taky nevidím jako dobré řešení. Taky bych si chtěl změnit nick, ale  nevím moc jak na to.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D