Abdl > Plenky

dotaz na pleny

<< < (2/5) > >>

skarfacee:
maji i vetsi L/XL  nebo XXL

xxx:
No to je fakt super. O to víc su naštvanej, že na mě zase kašlou. By mě fakt zajímalo, kdo nosí XXL...

skarfacee:
ale maji tam na vyber ze vsech velikosti a savost je pomerne velka tak nevim kde je problem

xsat:
Hádám že máš velikost S?
S mají opravdu "jen" Maxi a ne Maxi plus.
On v tom ale asi dle mého odhadu nebude vyrazný rozdíl. Asi předpokládali že kdo má velikost S, těžko využije takovou savost. On u toho trochu asi platí zákon klesajících výnosů, že zvyšování parametrů nad určitou úroveň už nepřináší úměrně zvýšení reálného výkonu.

Momentálně tu stránku nemůžu najít, ale pamatuju si že to byly snad stránky nějakého německého ABDL, co testoval různé typy plenek, mimo jiné i iD Slip Maxi Prime, Molicare Premium Maxi Plus a Tena Slip Ultima, což všechno mají být "ultimátní" plenky posazené ještě o další stupeň výš nad typy Maxi od iD, resp. Molicare a Tena.
U všech tří v testu došel k závěru, že oproti Maxi měly tyto "vylepšené" Maxi akorát více SAPu, přínos toho byl spíš kontraproduktivní, a že pokud se celkově nevylepší savé jádro, aby rychleji pojímalo a rozvádělo kapalinu, tak lepší plenka nevznikne tak, že se prostě vezme ta s nejvyšší savostí co zrovna vyrábí (Maxi), a akorát se do ní nahází víc polyakrylátu...

moskvic:
Ahojte, takže odzkoušeno a jsem velmi mile překvapen. Rozdíl v tloušťce pleny oproti Seni Quattro asi 1,5 cm, to vše při zachování savosti. Co mě ale hodně těší je trošku jiný ,, střih" pleny, který mi který jsem na pomezí M/L plně vyhovuje. Sedí mi zatím asi nejlépe. A maj dobrou vychytávku na bocích a to vklad pružného pásu. Něco na principu Molicare (teď nevím které to byly, ty s pružným pasem jak dětské). Jinak umí udělat slusnej balík, až nečekaně velký s ohledem na původní tloušťku.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi