Autor Téma: dotaz na pleny  (Přečteno 9036 krát)

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #15 kdy: Března 16, 2020, 09:56:52 »
Hádám že máš velikost S?
S mají opravdu "jen" Maxi a ne Maxi plus.
On v tom ale asi dle mého odhadu nebude vyrazný rozdíl. Asi předpokládali že kdo má velikost S, těžko využije takovou savost. On u toho trochu asi platí zákon klesajících výnosů, že zvyšování parametrů nad určitou úroveň už nepřináší úměrně zvýšení reálného výkonu.

Momentálně tu stránku nemůžu najít, ale pamatuju si že to byly snad stránky nějakého německého ABDL, co testoval různé typy plenek, mimo jiné i iD Slip Maxi Prime, Molicare Premium Maxi Plus a Tena Slip Ultima, což všechno mají být "ultimátní" plenky posazené ještě o další stupeň výš nad typy Maxi od iD, resp. Molicare a Tena.
U všech tří v testu došel k závěru, že oproti Maxi měly tyto "vylepšené" Maxi akorát více SAPu, přínos toho byl spíš kontraproduktivní, a že pokud se celkově nevylepší savé jádro, aby rychleji pojímalo a rozvádělo kapalinu, tak lepší plenka nevznikne tak, že se prostě vezme ta s nejvyšší savostí co zrovna vyrábí (Maxi), a akorát se do ní nahází víc polyakrylátu...
Tak třeba Seni Super Trio S jsou pro mě nepoužitelné, protože prostě nic neudrží. Ale Seni Super Quatro S už mít mohu. To samé ID Slip Super S a ID Slip Maxi S.

Nebo třeba Molicare Premium Maxi vůbec nic nevydrží. Jestli Maxi Plus jsou na tom líp, nemohu posoudit, protože se tu prostě neprodávají.

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #16 kdy: Března 16, 2020, 15:45:19 »
Ono ne že by se Molicare Slip Premium Maxi Plus u nás ve velikosti S neprodávaly, oni prostě neexistují.

A pokud se toto projeví i na dalších trzích, tak je možné že nebudou existovat žádný kromě Elastic.
No což, stejně za moc nestály. Pořád tu je ještě Abena.

Offline bobo

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: -1
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #17 kdy: Března 17, 2020, 11:56:44 »
Dnes dorazili, prekvapiva je hrubka suchej plienky. Ale celkom narasta hrubka. Zaujmave su tie elasticke boky, dobre to sedi. A celkom aj hrubka narasta. Co mi vadi je ze su citit.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #18 kdy: Března 19, 2020, 18:12:34 »
Nepřijde vám, že to jsou kolibri? Mně přijde, že jo. Akorát jinak potištěné.

Ono ne že by se Molicare Slip Premium Maxi Plus u nás ve velikosti S neprodávaly, oni prostě neexistují.
To není pravda.


Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #19 kdy: Března 20, 2020, 17:13:54 »
Moje chyba, podle oficiálních stránek Hartmann české a jiné lokalizace neexistují. Na nizozemských stránkách, jak jsem se teď díval, třeba uvedené jsou.
Asi "specifický trh".
Divím se že zrovna tam. Nizozemci jsou největší dlouháni na světě.

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #20 kdy: Dubna 12, 2020, 19:26:59 »
Tak jsem neodolal a jeden balík zakoupil.
Po využití více jak poloviny balení musím konstatovat, že tento výrobek se stává standardní výbavou mého šatníku.  8) 8) 8)

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #21 kdy: Dubna 12, 2020, 21:48:34 »
uz sem je taky koupil  jsou u me hned na druhem miste