Autor Téma: dotaz na pleny  (Přečteno 9110 krát)

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
dotaz na pleny
« kdy: Března 06, 2020, 12:07:28 »
Ahoj chci se  zeptat jestli znáte nebo jste někdo zkoušel tyto pleny popř jaké jsou dik za každé info  :)

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0

Offline gxl

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #2 kdy: Března 06, 2020, 15:23:17 »
Hmmm ty vypadají zajímavě :) Taky jsem na ně zvědavý.

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #3 kdy: Března 07, 2020, 03:21:16 »
Ty musím taky vyzkoušet, je to od firmy Drylock, údajně nějaká technologická novinka, uvidíme jestli je to na jiném principu než klasický SAP z polyakrylátu sodného nebo jsou to jen marketingový řeči.
Každopádně už delší dobu stojí v Hrádku nad Nisou nová továrna Drylock, takže zřejmě made in ČR? Paradoxní je že ač jsem hledal, na českém trhu jsem Dailee od Drylock dřív nezaznamenal.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #4 kdy: Března 07, 2020, 10:53:37 »
Nejvyšší savost zase pochopitelně není dostupná v mé velikosti...

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #5 kdy: Března 07, 2020, 12:04:27 »
maji i vetsi L/XL  nebo XXL

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #6 kdy: Března 08, 2020, 00:31:15 »
No to je fakt super. O to víc su naštvanej, že na mě zase kašlou. By mě fakt zajímalo, kdo nosí XXL...

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #7 kdy: Března 08, 2020, 11:35:25 »
ale maji tam na vyber ze vsech velikosti a savost je pomerne velka tak nevim kde je problem

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #8 kdy: Března 08, 2020, 12:55:37 »
Hádám že máš velikost S?
S mají opravdu "jen" Maxi a ne Maxi plus.
On v tom ale asi dle mého odhadu nebude vyrazný rozdíl. Asi předpokládali že kdo má velikost S, těžko využije takovou savost. On u toho trochu asi platí zákon klesajících výnosů, že zvyšování parametrů nad určitou úroveň už nepřináší úměrně zvýšení reálného výkonu.

Momentálně tu stránku nemůžu najít, ale pamatuju si že to byly snad stránky nějakého německého ABDL, co testoval různé typy plenek, mimo jiné i iD Slip Maxi Prime, Molicare Premium Maxi Plus a Tena Slip Ultima, což všechno mají být "ultimátní" plenky posazené ještě o další stupeň výš nad typy Maxi od iD, resp. Molicare a Tena.
U všech tří v testu došel k závěru, že oproti Maxi měly tyto "vylepšené" Maxi akorát více SAPu, přínos toho byl spíš kontraproduktivní, a že pokud se celkově nevylepší savé jádro, aby rychleji pojímalo a rozvádělo kapalinu, tak lepší plenka nevznikne tak, že se prostě vezme ta s nejvyšší savostí co zrovna vyrábí (Maxi), a akorát se do ní nahází víc polyakrylátu...
« Poslední změna: Března 08, 2020, 13:02:39 od xsat »

Offline moskvic

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #9 kdy: Března 09, 2020, 17:43:50 »
Ahojte, takže odzkoušeno a jsem velmi mile překvapen. Rozdíl v tloušťce pleny oproti Seni Quattro asi 1,5 cm, to vše při zachování savosti. Co mě ale hodně těší je trošku jiný ,, střih" pleny, který mi který jsem na pomezí M/L plně vyhovuje. Sedí mi zatím asi nejlépe. A maj dobrou vychytávku na bocích a to vklad pružného pásu. Něco na principu Molicare (teď nevím které to byly, ty s pružným pasem jak dětské). Jinak umí udělat slusnej balík, až nečekaně velký s ohledem na původní tloušťku.
DIAPERS FOREVER

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #10 kdy: Března 09, 2020, 20:01:43 »
tak to jsou dobre informace brzy take vyzkousim

Offline Lexter19

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 75
  • Karma: 6
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #11 kdy: Března 12, 2020, 06:04:22 »
Ahojte, takže odzkoušeno a jsem velmi mile překvapen. Rozdíl v tloušťce pleny oproti Seni Quattro asi 1,5 cm, to vše při zachování savosti. Co mě ale hodně těší je trošku jiný ,, střih" pleny, který mi který jsem na pomezí M/L plně vyhovuje. Sedí mi zatím asi nejlépe. A maj dobrou vychytávku na bocích a to vklad pružného pásu. Něco na principu Molicare (teď nevím které to byly, ty s pružným pasem jak dětské). Jinak umí udělat slusnej balík, až nečekaně velký s ohledem na původní tloušťku.
Nebyli by nějaké fotky plenky, všude na netu jsem našel jen ilustrační obrázky.

Offline moskvic

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #12 kdy: Března 13, 2020, 07:20:44 »
Tu


včetně porovnání se Super Seni Quattro
DIAPERS FOREVER

Offline djwiktor

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 96
  • Karma: 1
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #13 kdy: Března 13, 2020, 07:50:02 »
Pozeram na prevedenie - na tu cenu, dobry lowcost. strih nula bodov, prevedenie spoja nic moc. Som zvedavy ako to je s drolenim obsahu pri dlhsom noseni, pripadne jeho zosunutim do stredu. Pri natiahnuti drzia dobre, neoddeluju sa na spoji s jadrom?

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:dotaz na pleny
« Odpověď #14 kdy: Března 13, 2020, 22:34:56 »
Podle fotek to vypadá na úroveň Kolibri, Attends nebo Lil. Takže nic moc. Gumička, aby plenka nepadala, nikde a díky prodyšným bokům to vypadá, že po prvním použití to bude protékat všude okolo. No, mám je objednané, tak uvidím.