Anketa

Má byť toto fórum dostupné na čítanie komukoľvek aj bez prihlásenia?

áno
17 (47.2%)
nie
16 (44.4%)
nemám názor / je mi to jedno
3 (8.3%)

Celkem hlasů: 36

Autor Téma: Fórum dostupné verejne  (Přečteno 11813 krát)

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Fórum dostupné verejne
« kdy: Prosince 03, 2020, 09:46:48 »
Ahojte.
Toto fórum je dostupné na čítanie komukoľvek, nie je teda potrebná registrácia a prihlásenie.
Dávam na uváženie, či to tak ponechať, alebo zmeniť nastavenie tak, že aj pre čítanie sa používateľ bude musieť zaregistrovať a prihlásiť.

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Fórum dostupné verejne
« Odpověď #1 kdy: Prosince 03, 2020, 21:20:38 »
Ahoj Ababyi,

V čem myslíš, že by to něčemu pomohlo? Je pravda, že já se přihlašuji jen, když chci něco okomentovat, jinak si čtu příspěvky v Guest režimu.

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Fórum dostupné verejne
« Odpověď #2 kdy: Prosince 03, 2020, 22:01:57 »
Ahoj.    No myslím že je lepší aby si to mohl přečíst kdokoliv. Registrace by podle mého odradila spostu nových příchozích.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Fórum dostupné verejne
« Odpověď #3 kdy: Prosince 04, 2020, 10:16:51 »
Aktualni stav je asi ok. Prece jen by se zaroven ztratila moznost forum vyhledat a zaroven by nutila lidi zbytecne mit dalsi ucet na dalsim serveru jen pro pristup - ideal, kdyz nekde diskutuji nad nejakou problematikou a pro cteni musim mit ucet.. Uz takovych uctu mam stovky a mnohe jsem nepouzil podruhe.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Fórum dostupné verejne
« Odpověď #4 kdy: Prosince 04, 2020, 21:10:15 »
Ahoj.
Já osobně jsem pro, aby bylo možné toto fórum číst bez registrace, jen tak bude přitažlivější.

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Fórum dostupné verejne
« Odpověď #5 kdy: Prosince 08, 2020, 00:43:49 »
Je to problematické - jsou témata, která by veřejná mohla být. Ale na druhou stranu jsou témata, která by měla být přístupna jen prověřeným členům - třeba některé příběhy. Nelze tedy hlasovat ani jedním způsobem. Ta hranice je obtížně definovatelná, proto je zde admin, aby rozhodl, co by mělo být veřejné a co v uživatelské sekci, respektive, jen omezený okruh uživatelů...