Autor Téma: ABDL školka 8  (Přečteno 3940 krát)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
ABDL školka 8
« kdy: Ledna 30, 2020, 11:28:59 »
Ahoj, dávám k dispozici další povídku ABDL školka od FrantyM

ABDL školka 8. díl

V následujících dnech nastalo několik důležitých událostí. Ve čtvrtek mi volal pan Matouš z Car service, že platba za moji opravenou škodovku v pořádku přišla, a domluvili jsme se, že mi ji v sobotu dopoledne přiveze.
V pátek nás paní ředitelka ve školce informovala o tom, že od začátku příštího roku budeme mít možnost být přebalováni do plenek s potiskem, a rozdala nám propagační letáčky ohledně těchto plenek. S Klárkou jsme se domluvili, že nejvíce se nám líbí plenky Crinklz Astronaut, které měly také velkou savost.
V sobotu dopoledne přijel pan Matouš i s mým opraveným vozem. Musel jsem se na něj jít podívat, už jsem se nemohl dočkat, až ji opět uvidím. Tu škodovku koupili naši ještě za komunistů v Mototechně, a dlouhá léta ji provozovali ke všeobecné spokojenosti. Později ji sice prodali, ale před několika lety jsem na ni narazil, a zakoupil ji zpátky. Tenkrát dostala novou, původní barvu lísko oříškovou, a byla vybavena přesně tak, jak před více než třiceti lety vyjela z prodejny.
Ani tentokrát pan Matouš a jeho lidi nezklamali, a moje škodovka vypadala přesně tak jako když vyjela z výrobní linky.
„Velmi jste mně potěšil, pane Matouši,“ vydechl jsem, když jsem viděl svůj vůz po delší době.
„Doufám, že Vám bude opět dobře sloužit. Provedli jsme důkladnou repasi všech dílů, a hodně jsme si na ni vyhráli. Platba za opravu také přišla v pořádku, takže kdybyste něco potřeboval, dejte vědět,“ řekl pan Matouš, a po chvilce jsme se rozloučili.
Ještě dlouho po jeho odjezdu jsem z vozu nemohl spustit oči, a dlouho jsem kolem něho obcházel. Ani jsem pořádně nevnímal, jak se mi postupně plní plínky, až se na kalhotách objevil mokrý flek.
„Fanoušku, pojď, musíme vyměnit plínky,“ řekla mi Klárka, která se šla se mnou podívat na opravenou škodovku, a teď si všimla mokrého fleku, „plínky Ti úplně protekly.“
Šli jsme tedy dovnitř, kde mi Klárka vyměnila plínky. Pro jistotu mi do plenkových kalhotek přidala navíc dvě plínky, mezi něž byl umístěn booster.
V neděli jsme byli pozváni k Petře na její chalupu, kterou zdědila po své babičce. Rozhodli jsme se, že prověříme kvalitu mé škodovky.
V neděli ráno jsem se už nemohl dočkat. Klárka mně přebalila do čistých plínek, a do cestovní tašky přibalila nezbytné čisté plínky a propriety na přebalení.
Cestu na Petřinu chalupu jsem si za volantem patřičně užíval, škodovka spokojeně předla, a Klárka si všimla, že jsem hodně pookřál.
Na Petřinu chalupu jsme dorazili naprosto v pohodě, a Petra nás již netrpělivě očekávala.
„Tak jakou jste měli cestu?“ zeptala se nás Petra, když jsme se přivítali.
„Ale jo, celkem dobrou, auto jelo úplně bezvadně,“ odpověděl jsem, a mimoděk si sáhl na rozkrok, kde se rýsovaly už značně nabobtnalé plínky.
„Copak, Fanoušku, máš hodně mokré plínky?“ zeptala se mě Petra, která si toho povšimla.
Zakýval jsem hlavou, a Petra řekla: „Tak pojď, půjdeme přebalit do čistých plínek,“ vzala mě za ruku, a šli jsme do chalupy.
„Tak to se také musím podívat, jestli nejsi proti tomu,“ řekla Klárka, a vešli jsme do chalupy, a posléze do podkrovního pokojíku, který byl krásně zařízený. Samým překvapením jsem se znova počůral do již tak plných plínek, a neměl jsem slov.
Pod oknem byla velká postýlka pro děti, jen v mých rozměrech, a byla na ni položena velká krajková zavinovačka. Hned za ní byl velký přebalovací pult, nad kterým byla polička s nejrůznějšími krémy a vlhčenými ubrousky, naproti byla velká policová skříň, plná plínek a kalhotek na plen a na věšácích těsně u ní visely nejrůznější body, dupačky a overaly. V rohu pokoje byla další skříňka, ve které byly dudlíky a láhve s dudlíky a naproti postýlce byla velká ohrádka, ve které bylo plno plyšáků.
Petra mi pomohla vylézt na pult, sundala mi kalhoty a mikinu, a řekla Klárce: „Klidně jdi zatím do kuchyně, a na chvilku se posaď. Přebalím jenom Fanouška do čistých plínek, a obléknu mu jiné oblečení.“
Petra mě přebalovala do čistých plínek, tentokráte jsem dostala zábal na draka, a mezitím, co mi zapínala snappi sponku na zábalu, prohlížel jsem si pokojík. Byl krásně vymalován ve veselých barvách, a na zdi visely veselé obrázky. Petra mně zatím oblékla do krásného overalu s medvídky, obula mi pletené bačkůrky, a pomohla mi slézt z přebalovacího pultu.
„Teda Petro, krásně jsi zařídila ten pokoj,“ řekl jsem ji, když jsem se trochu vzpamatoval.
„Víš, když jste mi tenkrát poslali tak hodně peněz, rozhodla jsem se nakonec, že ten pokojík trošku upravím pro Tebe, aby ses tady cítil jako doma, když ke mně s Klárkou přijedeš. Mám tady ve vsi moc šikovného truhláře, který nábytek zhotovil přímo na míru“ řekla Petra, ještě mi na overal připevnila řetízek na dudlík, a dala mi dudlík do pusy.
Přišli jsme s Petrou do kuchyně, ve které vévodila stará kachlová kamna, a ve které už seděla Klárka, která na mne a Petru čekala.
Petra ještě zkontrolovala, jestli už je polévka a druhé jídlo hotové, a pak s Klárkou připravili nádobí a příbory na stůl. Po chutném obědě následoval ještě dezert, chvilku jsme poseděli, a pak mi Petra zkontrolovala plínky, přebalila mně do čistých plínek, a uložila do postýlky na odpolední spaní. Zároveň mně také zavinula do krásné krajkové zavinovačky, zapnula hlídačku, a potichu odešla za Klárkou. Během krátké chvilky jsem usnul, a spal asi dvě hodinky, než mně probudily mokré plínky.
Klárka, když mně uslyšela, za mnou hned přišla, vypnula hlídačku, a vyměnila mi plínky. Tentokráte jsem dostal plenkové kalhotky Bunnyhopps s vloženým boosterem, v nich byly ještě čtyři bavlněné plínky, přičemž na poslední byla separační plena. Abych neměl žízeň, nalila hned do jedné lahve s dudlíkem čaj, který přinesla ve džbánu, přidržela mi ho hezky u úst, a já celý obsah lahve během krátké chvilky vypil.
„No to je ale hodný Fanoušek, aspoň nebude mít žízeň,“ pochválila mně Klárka, a šli jsme opět dolů za Petrou, která připravila pro všechny kávu a dezert.
„Co kdybyste tady zůstali až do rána?“ zeptala se nás Petra, když jsme zasedli ke kávě.
„To bychom mohli, pak Ti předám klíčky a doklady od auta, až budeme u školky, a pochopitelně, Petru vezmeme sebou,“ odpověděl jsem.
Klárka se na chvilku zamyslela, a řekla: „Konečně, proč ne. Máš tady dostatečnou zásobu plínek pro Fanouška?“
„Neboj se, Klárko, plínek je tady dost. A určitě mi překážet nebudete, ještě než odjedeme, tak naložím pračku, a pak ji jen pověsím, až se vrátím zpátky,“ řekla Petra.
Odpoledne rychle ubíhalo, a brzy nastal večer. Petra v koupelně připravila vanu, přilila do ní dětskou koupelovou pěnu, a spolu s Klárkou mně krásně vykoupali.
Pak mi Klárka oblékla župan, zatímco Petra připravovala do láhve kaši. Když jsem šel s Klárkou nahoru, tak mi řekla:  „Teď musíš chvilku vydržet, zatím ještě nemáš plínky.“
Přišli jsme do pokojíku, Klárka připravila plínky na spaní, a pomohla mi vylézt na přebalovací pult. Pak mi dala pod zadek plenkové kalhotky Crinklz Astronaut s uvnitř vloženým boosterem, dvě froté a čtyři bavlněné plínky, přičemž v každé bavlněné byl pruh igelitu, a na vrchní bavlněnou plínku dala fleecovou separační plenu. Nanesla na můj penis a rozkrok mast proti opruzeninám, hezky ji rozetřela, a následně zasypala dětským pudrem.
Do připravené pleny si otřela ruce od krému, a chystala se mi obléct plenkový zábal. Rozhodl jsem se, že si přebalení užiju. Když mi Klárka protahovala plínky mezi nohama, zeptal jsem se: „A ploc musím mít plíny?“
„Fanoušku, ještě se počůráváš a pokakáváš, tak abys neměl špinavé oblečení, víš? Když budeš mít plínky, tak všechno tvoje čůrání půjde do plínek, a budeš mít hezky čisté oblečení.“ „Ale já neci plínky,“ řekl jsem, a začal kopat nohama.
V ten okamžik přišla nahoru Petra, která přinesla v kojenecké lahvi kaši. Když viděla, že má Klárka trošku komplikace s mým přebalením, vzala z ohrádky jednoho plyšového medvídka, ukázala mi ho, a řekla: „Fanoušku, tady tento medvídek je ještě taky miminko, taky ještě musí nosit plínky. Až Ti dá Klárka plínky a oblékne Tě, tak dáme medvídkovi taky plínky, jo?“
Natáhl jsem po něm ruce, Petra mi ho podala, a Klárka mně zručně zabalila do plínek, dostal jsem také body a overal na spaní, a pak mi pomohla přelézt do postýlky, kde už byla připravena zavinovačka s krajkovou výzdobou. Petra mezitím vzala z hraničky jednu plínku, a hezky do ní medvídka zabalila. Pak mi ho dala do postýlky, kde už jsem ležel v zavinovačce. Následně vzala do ruky láhev s dudlíkem, a hezky mi ji držela u úst. Pochopitelně jsem také nechal něco pro medvídka, který mi tu noc dělal v postýlce společníka.
Po dopití lahve jsem dostal do pusy dudlík, Petra zabezpečila postranici u postýlky, a pustila mi na CD pohádku na dobrou noc. ;

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:ABDL školka 8
« Odpověď #1 kdy: Ledna 31, 2020, 08:53:30 »
Tak takovou péči bych taky bral.  :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:ABDL školka 8
« Odpověď #2 kdy: Února 07, 2020, 15:43:33 »
Velmi hezké, budu se těšit na pokračování.