Autor Téma: Výlet  (Přečteno 4504 krát)

Offline Dagon666

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Výlet
« kdy: Března 13, 2020, 23:28:34 »
Nadišiel ten deň. Vystúpil som na stanici a rozhliadal som sa po mojom novom dobrodružstve. Ako poznávací znak sme si dohodli, že bude držať v ruke cumlík na šnúrke. Tak sa obzerám po stanici, či takú osobu nezahliadnem. S malým ruksakom blúdim po stanici, a obzerám sa. Smerujem k východu a v tom ju zahliadnem hneď oproti dverám. Krásna moletka, s hnedými vlasmi, vek cca 45 rokov. Usmieva sa na mňa. Srdce mi začne biť neskutočným tempom. Vykročím jej v ústery. Ako sa blížim tep srdca narastá, ako aj jej úsmev. "Takže týždeň v zajatí tejto nádhernej ženy" pomyslím si.
 "Prajem príjemný deň" pozdravím. "Aj tebe môj malý" odvetí a usmeje sa. Podáme si ruky, zdvorilostne sa pobozkáme na líca a smerujeme von zo stanice k jej autu.
       Do kufra si dám svoje veci, a už mi otvára dvere na zadné sedadlá. Je tam sedačka ako pre deti, ale v dospelej veľkosti. Usmeje sa na mňa a povie mi nech si sadnem. Hneď ako som si sadol, zatvorí za mnou dvere a posadí sa z vedľajšej strany. "Daj mi ruku, ale zovri ju do päste" zavelí a usmeje sa. Váhavo načahujem ruku jej smerom, s dlaňou zovretou v päsť. Ona si ju šikovne pritiahne a ani neviem ako mám na ruke latexové rukavičky. Stiahne remienok, a zaistí ho malým zámkom. "Druhú" zaznie hneď. Nastavím ruku a tá je v okamihu sekundy uväznená tiež. "Páčiš sa mi" odvetí a znovu sa milo usmeje. Skúšam otvoriť ruky, ale nejde to. Tie rukavice sú príliš tesné. Som zbavený možnosti niečo vykonať s rukami. Spod predného sedadla vyloví popruhy pre deti. "Ruky daj pred seba" zaznie rozkaz. Ruky poslušne predpažím, a už mi navlieka popruhy. Pre istotu ich zamkne malým zámkom. Potom zoberie popruhy z auto sedačky a zapne ich. Účinný päť bodový systém. Znovu sa usmeje a pozrie šibalským pohľadom. V ruke sa jej ocitnú kaleidoskopické okuliare. "Od teraz už nebudeš nič vidieť tak ako doteraz" a približuje sa s nimi k mojej hlave. Síce mám obavy, ale utiecť už nedokážem. Po nasadení, vidím len nejaké svetlé bodky, ktoré menia farbu. "Prosím toto nie" hovorím, a cítim ako mi remienok pevne sťahuje na zadnej strane hlavy. Som úplne dezorientovaný. Vidím len nejaké svetelné bodky, nič viac. "Pššš a otvor ústa" počujem. Začínam sa zmietať v popruhoch, ale tie držia pevne, až moc. Na perách zacítim niečo gumové. Odvrátim hlavu na druhú stranu, ale znovu cítim to niečo gumové na perách. Odvrátim hlavu na druhú stranu a v to mi stiskne nos. Viem, že tento boj prehrám, ale napriek tomu odolávam. "Ja mám čas" povie sladko. Po asi pol minúte sa chcem nadýchnuť a vtedy mi prudko zasunie cumlík do úst. Nebol to isto ten, čo mala na stanici, tento je väčší. Vyplní celú moju ústnu dutinu. Akonáhle je cumlík v ústach, predkloní mi silou hlavu a stiahne remienok, ktorý zaistí zámkom. "A teraz budeš moje bábätko.... Alebo sisi? Ešte uvidím...." zaznie mi v uchu. S rukami v rukavičkách sa snažím remienok dať nižšie, aby som mohol vypľuvnúť cumlík, ale nejde to. "Mhhmmmppp" vychádza z mojich úst, aj to veľmi tlmene. Cítim pohladenie po tvári a jemný bozk. "Už si len môj" zaznie mi v uchu a počujem otváranie dverí. Sadne si na miesto vodiča a vyrážame.
    Neviem koľko trvala cesta...Asi hodinu... Možno aj viac, či menej. Auto zastavilo. "Už sa meníš na bábätko, pekne začínaš sať svoj cumlík, vidím že si sa s ním skamarátil", počujem. "Mphhmm" zaznie odo mňa. Počujem zavretie dverí a ticho. Po nejakom čase počujem klapot opätkov. Dvere na aute sa otvárajú, a cítim, uvoľnenie popruhov z autosedačky.  Počujem cvaknutie, a cítim jemný ťah za popruhy, ktoré mi boli nasadené. Vystúpim z auta. "Čakaj" započujem. Tak stojím. Jemný ťah za popruhy nasledujem. Ideme pomalý, nakoľko nevidím terén. Po asi 2 minútach opatrnej chôdze mi rozkáže, aby som zastal. V tom cítim, ako mi dáva na ruky a potom aj nohy kožené manžety. "Cúvaj a ľahni si na prebalovací pult" počujem. Tak cúvam, pokiaľ neucítim prekážku. Rukami v rukavičkách nahmatám okraje a pomalý s pomocou mojej mamky vyleziem hore. Len čo si ľahnem zoberiem moje ruky a nohy a pripúta mi ich k pultu. Cítim, ako mi rozopína nohavice a sťahuje spolu s trenkami dole. Najprv mi odopne jednu nohu a stiahne rifle aj so spodkami dole. Nohu naspäť pripúta. To isté sa opakuje na opačnej strane. "Zadok hore". Počujem nejaké šušťanie. Tak nadvihnem zadok, a cítim, ako mi ruka tlačí na podbruško a dosadám do niečoho mäkkého, čo je pre mňa nové. Je to príjemný materiál. Počujem zvuk otvárania tuby vrchnáku a v zápätí niečo studené na análnom otvore a tlak na konečník. "HmmmPhfg" je počuť. "No dobre, zatiaľ ti análny tunel nedám, ale ak nepoužiješ svoje plienky do 12 hodín, budem nekompromisná a dám ti ho" zaznelo. Ja som len pokýval hlavou na znak súhlasu. A už som len cítil, ako my pudruje rozkrok, a prekrýva ho plienkou. Hmm nie jednou. Museli tam byť aspoň tri. Na vrchom so dostal latexové nohavičky s reťazou a zámkom. Odopla mi jednu ruku potom druhú dala dole popruhy a vyzliekla mi tričko. V prstoch potrápila bradavky, a dostal som body so zapínaním v rozkroku. Ešte prišla na rad PVC kombinéza a  na vrch samozrejme popruhy. Takto vystrojený som bol odopnutý z pultu a ťahaný niekam do neznáma. "Stoj a zdvihni nohu" som počul. Niečo Zašuchotalo. "Dobre a teraz druhú" odvetila. Tak som ju zdvihol a keď znovu niečo zašuchotalo tak mi ju položila zem. Klapot podpätkov trochu odišiel do úzadia a ja som počul nejaký zvuk. Nejaký hukot a cítil som ako niečo sa obtrie o moje nohy. O niekoľko sekúnd som pocítil, že niečo ma dvíha za rozkrok smerom hore. Bola to hojdačka.Keď som mal nohy vo vzduchu, prišla mamka a kotníky mi pricvakla ku spodku hojdačky, a ruky k reťaziam hojdačky. "MpppHmmfg" zaznelo z mojich úst.  "Idem ti urobiť Sunar, nakoľko dnes kamarátka  ťa nemôže nakojiť, ale zajtra už príde" povedala medovým hlasom. A už som len počul ako odchádza z miestnosti....

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Výlet
« Odpověď #1 kdy: Března 14, 2020, 09:20:35 »
Ahoj,

Díky za hezkou povídku. Těším se na pokračování.

MS

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Výlet
« Odpověď #2 kdy: Března 14, 2020, 10:21:12 »
Zajímavé, jsem zvědav na další pokračování.

Offline kamzub

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 160
  • Karma: -1
Re:Výlet
« Odpověď #3 kdy: Března 14, 2020, 12:39:30 »
Vypadá to na hezký začátek.

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 1
Re:Výlet
« Odpověď #4 kdy: Března 14, 2020, 13:31:02 »
Fuu haa, mooc zaujímavý príbeh :)

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Výlet
« Odpověď #5 kdy: Března 14, 2020, 23:28:49 »
Pěkný příběh těším se až bude pokračování.