Autor Téma: Sraz 16.5.2020  (Přečteno 25175 krát)

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #30 kdy: Května 26, 2020, 23:33:38 »
proto žádám raulíka aby navrhl nějaký datum kdy by to podle něho bylo možné uskutečnit už možná poslední sraz v brně mnou pořádaný

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #31 kdy: Května 27, 2020, 07:43:32 »
No v nejhorším web zanikne, zaniklo už tolik jiných webů. Tak se hold s tím budeme muset smířit. :( :'(

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #32 kdy: Května 27, 2020, 11:24:35 »
kamikaze3214> Termin si vymysli, ja nejak dorazim dle moznosti - ktere ted neznam - budto jen na vecer (coz bych nechtel), nebo na cely sraz (coz bych chtel, ale neovlivnim to).

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #33 kdy: Května 27, 2020, 12:33:28 »
Co to s vámi je ?
"Poslední sraz", "zanikne web"... to vás tak zmasírovala média s tou coronou?

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #34 kdy: Května 28, 2020, 08:05:52 »
fsi musíš to číst pořádně, já reagoval na to že by nikdo nepřevzal správcovství, což už jsem zažil u jiných webů které zanikly a nic se nedělo, někdo se časem chopí příležitosti a udělá nový web. Však toto není první web o ABDL co si vzpomínám.

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #35 kdy: Května 28, 2020, 11:49:29 »
Já to myslím v kontextu.  Jeden chce předat forum a druhý uspořádat "poslední sraz". Co se děje ?

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #36 kdy: Května 28, 2020, 13:08:51 »
Tak, ze chci forum predat uz naznacuju delsi dobu, letos je ta potreba jiz silnejsi. Asi uz jsem starej na to, tady resit co se tady resi vecne - resit, jestli tu ma byt povidka ta ci ta, jestli mam pravo na to tanovit nejake pravidlo, ze kvuli tomu odchazej lidi (aktualne mi jeden zajemne na admina na to hodil vidle ze vteriny na vterinu - proc netusim, ale mezitim si dovolil odpovedet jdnomu anonymovi), a tak vubec. Forum jsem prebiral s tim, ze kdyz se nenajde nikdo jiny, ujmu se toho, neb by bylo skoda kdyby zmizelo. Leta jsem se tomu nevenoval a nechal ho byt. A permanentne chodili stiznosti na uzivatele - tak z 90% na Vendulku. Tak jsem se toho chopil a opet byl problem. Myslim tedy, ze nejsem nadale ten, kdo by to vest mel a zaroven chtel. Nejsem Sambik, ktery byl v nekterych vecech otevrenejsi - galerie treba, na druhou stranu, uz Vam nekdy prislo info o nelegalnim sireni fotek/videi apod ? Me uz parkrat jo - byt jen jednou opravnene kvuli me samotnemu. To mi bohuzel za galerku nestoji, na to jsou tu jine servery. Bohuzel, utocnikum neni mozne vysvetlit zaklady slusneho chovani a bohuzel si kolikrate sami sobe odporuji - holt to je to mladi, hodit do placu kec a at se ostatni po. Viz nedavna akce s pedofily - mimochodem, mladicky klucik, ktery mi poslal zpravu s nickem - s nicim jinym, bez dukazu, bez niceho - jiz nekomunikuje. Ale jo, jinde nejsou. To prece vedej ne.. Tech par dni, nez z nich vyleze, ze tam jsou taky.

Zkratka a dobre, byt s tezkym srdcem, je cas jit dale a tohle nechat temhle mladejm, obrazne. Tohle forum zaslouzi uctu, uctu k dobe, kterou zde je. Je to neco, co zde bylo a neuveritelne lidem pomohlo v zivote a to nejen diky nejakymu adminovi, ale i diky lidem, diky srazum, Obcas se nasel nejaky vykuk, ktery chtel vyuzit toho, ze je prece jeden z nas - zdravim. Obcas se nasel nekdo, kdo si chtel prihrat polivcicku - zdravim. No a obcas se nasel nekdo, kdo to opravdu dela protoze to delat chce - zdravim s poklonou.

Asi by se dalo napsat hodne dalsiho a mozna to casem i sepisu, ale kdyz jsem toto forum prebiral, byl jsem o asi 10 let mladsi, dnes uz zacinam tridit veci, ktere v zivote chci.

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #37 kdy: Května 28, 2020, 16:08:14 »
Pěkně napsané, co jiného na to říct?

Třebaže bych rád pomohl, moc zkušený admin tohoto typu fora nejsem, kdysi jsem někde něco rozjížděl, ale to už je strašně dlouho. Prostě si na to netroufnu a ani nemyslím, že bych to byl schopen dělat dobře a s plným nasazením, nakolik už adminuji pár FB skupin, z nichž některé fungují jako oborové black listy a jsou celkem výbušné, což se sice v poslední době zklidnilo, ale může se to zase obnovit. Tím chci říct, že už bych neměl sílu řešit další dohled a případné spory nad další skupinou uživatelů.

Když jsem asi tak před 13-ti lety toto forum objevil, také jsem měl své zkušenosti s Vendulkou, takže se nedivím, že na něj chodily stížnosti.

Asi každý z nás v životě přehodnocujeme CO CHCI / CO NECHI a obvykle se to děje cca po dekádách, sám jsem to zažil po dvacítce, pak po třicítce a teď po čtyřicítce. Pokud to člověku prostě přestane dávat smysl, nedá se nic dělat. Buď se to někomu předá nebo to skončí. Upřímně vím z vlastní zkušenosti, že najít dobrého nástupce (ne zástupce) není snadné, protože musí být ochotný i schopný to dělat a zároveň to dělat stejně dobře nebo i lépe než já. A to je problém. Problém v zejména tak limitovaném okruhu lidí.

Kdyby náhodou toto forum zaniklo, možná je řešením FB group, jejíž správa je podstatně jedodušší. Pevně však věřím, že forum vydrží.

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #38 kdy: Května 29, 2020, 07:12:19 »
poslední sraz je z duvodu že se stehuji pryč z brna a nebude na to tolik čau a nebudou ani prostory

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #39 kdy: Května 29, 2020, 08:00:56 »
Moje představa o termínu by byla 18.7

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.5.2020
« Odpověď #40 kdy: Května 29, 2020, 18:48:54 »
To je škoda