Autor Téma: ABDL školka7  (Přečteno 2590 krát)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
ABDL školka7
« kdy: Ledna 24, 2020, 19:56:12 »
Ahoj, FrantaM napsal další pokračování ABDL školky, takže tady to je.

ABDL školka 7. díl

Když jsem v pondělí opět přišel do školky, Petra se mně hned ujala, aby mně přebalila do čistých plínek a převlékla do dupaček.
Následoval opět běžný den ve školce, po chvilce hraní jsem zašel za Maruškou, aby mně nakojila, a když jsem se opět vrátil mezi ostatní děti, všiml jsem si, že Petra nevěřícně kroutí hlavou. Zatím ale neříkala nic, a všem ostatním se nám normálně věnovala, jako každý den.
Přišel čas na dopolední odpočinek, a Petra mně na přebalovacím pultu vyměnila plínky a oblékla mi overal na spaní. Přitom se mně zeptala: „Teda Fanoušku, co vás to s Klárkou napadlo? Poslat mi tolik peněz…“
Já se jen přes dudlík v puse usmíval, a neříkal na to nic. Konečně jsem byl oblečený, a Petra mi pomohla přelézt do kočárku, kde nakonec natáhla boudičku, přes kterou pověsila plenku. Chvíli se mnou jezdila po místnosti, a jelikož venku bylo krásné počasí, vydala se s kočárkem na procházku po přilehlé zahradě.
Během procházky jsem asi trošku usnul, a když jsem se probudil, byly mé plínky zralé na výměnu. Petra mi plínky vyměnila rovnou v kočárku, a dostal jsem krásné plenkové kalhotky s potiskem zvířátek v kosmonautickém oblečení Crinklz Astronaut, do kterých ještě přidala dvě froté pleny, navrch kryté fleecovou separační plenou.
Den probíhal celkem normálně. Po odpoledním spánku, když mi Petra měnila plínky, jsem si všiml, že spolu s Hedvikou, ředitelkou naší školky, přišla také asi třicetiletá blondýnka.
„Tak, děti, to je vaše nová učitelka Lenka. Od zítřka k nám nastupuje, a mimo Petry, Marušky a Ivany se bude o vás starat,“ řekla k nám Hedvika, a obrátila se k Lence: „Doufám, že budete u nás spokojená, ty děti jsou stejné jako v běžné školce, jenom jsou trošku větší…“
„Taky doufám, paní ředitelko. Práce s dětmi mně vždy bavila, a o komunitě dospělých dětí jsem se toho poměrně dost dozvěděla,“ řekla Lenka, a dodala k nám: „Budu se na vás těšit, děti, jsem ráda, že jsem s vámi seznámila.“
Nová paní učitelka Lenka mi přišla hodně sympatická, a byl jsem na ni hodně zvědavý.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:ABDL školka7
« Odpověď #1 kdy: Ledna 24, 2020, 20:23:03 »
Velmi hezké. Jsem rád, že se tento seriál vrací na tyto stránky.