Autor Téma: svrchní kalhotky pigeon tahira  (Přečteno 10706 krát)

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:svrchní kalhotky pigeon tahira
« Odpověď #15 kdy: Ledna 18, 2020, 16:52:45 »
Já bych měl zájem určitě taky. Můžeme Ti potom napsat o co by jsme měli zájem? :)

Offline Alarica

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re:svrchní kalhotky pigeon tahira
« Odpověď #16 kdy: Ledna 18, 2020, 23:50:57 »
Ahoj,
PLEA má pěkný věcičky, ale za japonskou "klasiku" považuji OMUPAN http://www.omupan.com/
.
.
RE: Alarica - pokud by jsi přeposílal něco z toho do ČR, tak bych určitě měl zájem.
Ano, z tohoto webu je také možné nakupovat. nicméně karty neberou, takže zas jedině na dobírku.

------------------------------------------------------------------------------------

každopádně, pročítal jsem tu nějaké starší posty, a zjistil jsem, že tu za podobné nabídky můžu dostat ban.. tak přemýšlím, jak se zachovat, protože fakt nechci začínat transakci, kterou pak nedokončím, protože tady nebudu moct komunikovat s tím, kdo danou věc chtěl.

pro mně osobně je to velký risk. a vzhledem k ceně některých položek je možné, že by celkové vyřízení trvalo déle. popravdě, minulý rok jsme přišli o opravdu hodně peněz, a aktuálně mám finanční rezervu asi 40 000 yenů do konce měsíce. (a provozuji ještě eshop a nákupy z yahoo aukcí, a zítra musím koupit nějaké pružiny pro jeden stroj)

a taky k lidem ze Slovenska - zasílání na Slovensko se nebráním - prodávám též na ebay, a posílám do celého světa - ale samozřejmě na Slovensku nemám bankovní účet (v česku ano), takže v těchto případech by bylo asi nutné mít paypal..

Offline Alarica

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re:svrchní kalhotky pigeon tahira
« Odpověď #17 kdy: Ledna 19, 2020, 10:52:53 »
ok. po zvážení rizik jsem se rozhodl na tomto serveru již nic nenabízet.
smazat ani zamknout tento topic nemůžu, ale považujte ho za zamčený.
už zde nebudu na nic reagovat.