Autor Téma: Veselý Silvestr  (Přečteno 478 krát)

Offline luba

• 101 a více
Veselý Silvestr
« kdy: Prosince 31, 2019, 19:45:39 »
Veselý silvestr

A opět tu byl den 31. prosince, kdy celý svět slaví konec starého a příchod nového roku. Tento svátek ohlásila ohlušující rána z lodi Robinson Crusoe. Ta byla tak silná, že slabším povahám povolily svěrače a ty si pak naplnily kalhoty, kalhotky, nebo plenky, záleželo, kdo co měl na sobě. Nikdo to však neřešil. Jednou z potrefených byla Emma, kterou Alex dal do pořádku a pak jí řádně naplácal na holý zadeček. Ta pištěla, ale bylo vidět, že jí to působí rozkoš.
V tento den se nekonají bohoslužby, je to den spíše světský plný radovánek, veselí a šprýmů. Však ten první byl s tou dělovou ránou z lodi Robinson Crusoe.
Parangu vystřídaly temperamentní karibské rytmy. Vánoční cukroví bylo nyní nahrazeno slanými a pikantními pochutinami, neboť v tento den se hodně popíjí alkohol.
Po vánocích přijela na Ostrov Robinsona Crusoe stočlenná skupina Českých plenkařů pod vedením Petry. Ta se chystala na své vystoupení s pyroplenkami. Jak se později ukázalo, o to mělo zájem i několik dalších lidí a Petra se ujala choreografie. Brzy se celá skupina sehrála. Když Petra hovořila s Kikinou, řekla jí: „Kiki, původně jsem byla naštvaná, že nám to zakázali, ale teď jsem přesvědčená, že někdy špatné je pro něco dobré. Tady jsem našla i několik talentů z Polska, Francie,Kanady, Německa a dalších zemí, kteří mají k tomuto vztah, tady nás bude 580 a bude to pořádná pecka“. „Tak, to je super“ na to Kikina a byla ráda, že to takto dobře dopadlo.
Když spolu hovořili David a František, oba zavzpomínali na první Silvestr, kdy sem František přijel. Tehdy uvízl v Paříži kvůli porouchanému letadlu: „tehdá sem byl nasraný,jak brigadýr, ale dnes sa temu řehcu, jak tá kobyla. Měl sem nahnáno, ale Tys mňa z teho Davide dostál a já su rád, že možu byť tady na ostrově, je tady pohoda“.
Také Davidův táta si zdejšího Silvestra pochvaloval. Během vánočních svátků spolu s kmotříčkem vyrobili klobásy, které šly na odbyt a nyní před Silvestrem následovala další a to mnohem větší várka. Pomohl jim jeden z řezníků Fernando Gutieréz,s nímžse velmi spřátelili a vzájemně si předali technologie výroby.
Na Ostrov Robinsona Crusoe během vánočních svátků přijeli Helenka a Petr s malým Petříčkem. Ten se brzy skamarádil s Mirečkem a oba prožívali krásná klukovská dobrodružství. O tomto Silvestru vysílala česká rozhlasová stanice z Roatánu z Ostrova Robinsona Crusoe i z České vesnice. Tento pořad byl vysílán pod názvem český Silvestr v Karibiku a byl velmi populární, neboť v Česku to již nebyl ten humor, jako dřív, vše se tak nějak zkomercionalizovalo a to zdravé jádro se kamsi vytratilo. Zbygniew na Ostrově Robinsona Crusoe zřídil polskou sekci, která měla taktéž velký úspěch.
ABDL rádio taktéž nezůstávalo pozadu. Běhěm Silvestra vysílalo pořad ABDL humor, který sestával z příspěvků lidí, kteří zažili příhody s plenkami, nebo pokakáváním. Svou troškou do mlýna přispěli Kikina, Mirka, Lukáš Prošek, Paul a Caroline a další. Posledně jmenovaní pak vtipně odpovídali na dotazy posluchačů, které zavedení čípku do zadečku velmi zaujalo.
Svátky plenkařů taktéž pokračovaly neztenčenou měrou, lidé si užívali těchto aktivit a to zejména na plážích ostrova, neboť bylo nádherné počasí. Hlavní akce měla přijít večer, na tu se již všichni těšili.
Silvestrovské dopoledne bylo veselé, změl smích, hudba, přípitky, ochutnávky tapas, které byly většinou pikantní. Oběd pak sestával z masitých jídel, která byla kořeněna silně pálivými omáčkami, aby pak chutnal alkohol. Lidé byli příjemně opojeni, ale nedošlo k žádným výtržnostem. Pro každý případ zde byla k dispozici v nemocnici záchytná stanice, ale ta během těchto Silvestrovských oslav nebyla vůbec využita.
A opět se z lodi Robinson Crusoe ozývaly rány, to lidé odpalovali stejně, jako o vánocích zábavní pyrotechniku. Zájem byl velký, lidé stáli fronty, nikomu to nevadilo, všichni byli za tuto službu vděční, dávali přednost čekání, které si krátili povídáním před odpalováním na veřejnosti, kdy hrozilo nebezpečí úrazů. Pořádkové síly dbaly na to, aby nikdo neodpaloval zábavní pyrotechniku mimo loď Robinson Crusoe, to bylo dodržováno, neboť v opačném případě hrozily vysoké pokuty, vězení za obecné ohrožování a u cizinců vyhoštění.
Kromě jídla, pití a tance provozovali ostrované i zahraniční turisté během tohoto svátku různé  sporty, jako plavání, tenis, vodní lyžování, plážový volejbal a další. Nevidomí se spolu s vidícími partnery věnovali jak plavání, tak i tandemové cyklistice. „Když je příjem, musíme to nějak vypotit“ říkal Robert, který spolu s Paulou objížděl na dvojkole ostrov. Také Lukáš s Janou se k nim připojili. Lukáš byl v pohodě, postkryonický syndrom byl již zcela minulostí.
Večer se pak všichni sešli u Miguela, odkud byl do Česka rozhlasovou stanicí z Roatánu vysílán pořad Silvestr u Miguela. Zněly převážně lidové písně. „Ja, tož, Francku, zazpívanj neco“ vyzval jej jeden z obyvatel České vesnice, tamní hospoda byla s tou u Miguela propojena audiomostem. František vzal do ruky harmoniku a řekl: „tož, já vám zazpívám pěknů pěsničku, tu znáte, onehdá o velikonocách sem vám ju zpíval, ale, snáď sa vám bude lůbit“.

"Zamilovaná" z Jižní Moravy

Ej já mámprdelenku pokaděnů,
a huběnku do úsměvu naladěnů.
Moja milá, přerozmilá netrucuj,
ej ty moju prdelenku opucuj.
Ej proč bych já Ty pazgřivcu trucovala,
proč já bych Ti tvoju prdel pucovala.
Ty celý deň žádnů prácu neděláš,
enen Ty si do svých gatí naděláš.
Ej, za ty Tvoje plné gatě,
já brzo postavím Tě do latě.
Seš ty pre mňa ej partyja nehodná,
ostanu já radšej na furt slobodná.
Ej Tobě sa Ty pazgřivcu može stať,
že ťa nechám s plnýma gaťama na haňbě stáť.
Ach boženku, proč ňa trestáš takovůto potvorů,
Je na mňa jak sto saní, nemám u něj podporu.
Ej co je mi ludé po tom, že mňa žádná nelůbí,
keď sa mě to pokadění tak velice zalůbí.
Následoval bouřlivý aplaus. „Bravo, francku“! Ozvalo se ze všech hrdel.
A co Ty, Davide, náš barde, přihoď něco do placu“ vyzval Davida Robert. „Tak, jo, poslouchejte“ na to David a začal recitovat.
Loučíme se se starým rokem,
ten nový přivítáme opět kachním krokem.
Každý po vydatných hodech nohy zdvíhá,
ve spodním prádle řádná tíha.
Však kolem nás shon a stres, lidé jsou šílení, poblázdnění,
u nás pohoda a endorfíny, když dojde k celkovému vyprázdnění.
Do rukou každý vezměme vína číš,
pozvedněme ji výš a výš.
Připijme si na ten nový rok,
ať v plném spodním prádle, či plenkách učiníme ten správný krok.
My nic si z toho neděláme,
že řádně se poděláme.
Není to vůbec žádná novinka,
že štěstí přinášejí hovínka.
Však ty jsou naše vlastní,
buďme živi, zdrávi, šťastní.
Následoval přípitek. „Ja, tož, štrngnime si a neco si zazpíváme“ řekl František a spustil na harmoniku.
Tovačov, Tovačov, Tovačovský hatě,
mámilá, rozmilá má zasej plné gatě,
hojá, hojaja, hojá, hojaja, hojá, hojaja hojajaja.
Jednó zapomeno po drohy vzpomeno,
že má jit na záchod sem tam přepomeno.
Má milá rozmilá z teho nic nedělá,
že si do těch gatí negde fest nadělá,
Má milá rozmilá, jaké to pořádek,
máš te plny gatě take hnědé zadek,
Můj milé rozmilé, já si to ožévám
gdež pak svó prcino v lavóro omévám,
NNásledoval šílený aplaus, který snad nebral konce. Nutno podotknout, že obě písničky zlidověly a ostrovní Tovačov se zpíval po hospodách, ale do dětských zpěvníků nebyl zařazen a děti se jej neučily, snad, až později v dospělosti.
Zábava u Miguela trvala do 11 hodin, po té se všichni přemístili na pláž při Velké zátoce, kde se odehrávala hlavní část silvestrovských oslav. Loď Robinson Crusoe se přemístila blíže do Velké zátoky, odpalování petard a rachejtlí bylo lépe slyšet i vidět. Plenkaři se tentokrát nechali vidět, někteří si přinesli nočníky, na které usedli, jiní se zabalili do plen alehli si na pláž, iniciativě se meze nekladly. Hrála hudba, prodavači chodili mezi lidmi a prodávali jídlo, pití a pro ABDL klienty plenky a další nezbytné pomůcky. Vládla zde pohodová atmosféra, všichni se shodovali na tom, že tento Silvestr se opravdu vydařil. Královna Blanka se ujala moderování, uváděla jednotlivé hudební skupiny. K dispozici bylo 20 linek na zpracovávání zneutralizovaných produktů. Ty byly v provozu a silvestrovská produkce pohnojila půdu Ostrova Robinsona Crusoe.
Silvestrovské oslavy na Ostrově Robinsona Crusoe byly tak populární, že si televizní společnosti zakoupili licence na vysílání, Ostrov Robinsona Crusoe z toho měl zisk 150000000 Amerických Dolarů. Sledovanost byla obrovská, mnohdy předčila domácí pořady.
Loučení se starým rokem a oslavy příchodu toho nového vrcholily. Odpalování z lodi Robinson Crusoe bylo intenzívní. Náhle mezi lidi vstoupili pyroplenkaři. Ozývaly se rány a z plenek se valil dým. Efekty byly umocňovány oficijiálním ohňostrojem z lodi Robinson Crusoe. Všech lidí se zmocnilo nebývalé vzrušení. Pyroplenkaři se činili. Při své produkci se vyprázdnili, což bylo doprovázeno příslušnými zvuky, ale ty zanikly ve všeobecné vřavě. Petra si vedla skvěle, vystoupení její skupiny bylo velmi populární, stalo se hitem Internetu.
Po té, co skončilo, naskákali všichni do moře. Objevily se obláčky páry, které vytvářely obrazce. Jelikož vše bylo jištěno neutralizační látkou IN, nedošlo k žádným úrazům. Po té, co vystoupili z moře, šli mezi lidi, aby tak stihli přivítat nový rok.
Následovalo odpočítávání. Zazněla hymna Ostrova Robinsona Crusoe. Všichni se spontánně přidali. Z lodi Robinson Crusoe zazněla dělová salva, která přivítala nový rok. Všichni si připíjeli a přáli si do toho nového roku hlavně zdraví, štěstí, pohodu. Nový rok byl tu a všichni si kladli otázku, jaký bude a co přinese?
Konec příběhu.
Přeji vám všem do nového roku 2020 hlavně hodně zdraví, štěstí a pohody.