Autor Téma: Synček Michal - 2  (Přečteno 4004 krát)

Offline Rudo93

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Synček Michal - 2
« kdy: Listopadu 15, 2019, 14:56:34 »
Aby som doma zatajil moju „úchylku“ tak hneď, ako som prišiel z Bratislavi a mamina mi povedala termín odchodu a na, ako dlho pôjdeme preč som začal rozmýšľať čo mojim originál rodičom poviem.  Na koniec som im oznámil, že idem preč na dva týždne s mojim dobrým kamarátom k moru. Moji rodičia to zobrali v pohode boli naučený, že dosť často cestujem po svete a boli aj docela radi veď, aby som spoznal viac kultúr.

Prišiel deň keď som mal isť k maminke ráno som vstal už o 5, aby som stihol autobus o pól 6 a v Bratislave na autobusovej stanici som mal vystupovať o 7. Že ešte aj stredné školy či základné školy malý prázdniny cesty v Bratislave boli úplne prázdne a autobus nemal žiadne meškanie. Vystúpil som na Autobusovej stanici a čakal som pokiaľ príde moja mamina pre mňa. Za chvíľku som jej silueta objavila v hlavom chode na stanici tak som sa postavil z lavičky a vykročil som k smerom k nej. Mamička ma privítala a išli sme spolu na zástavku mestskej hromadnej dopravy. Mamina sa na mňa usmiala a poďakovala, že som si to nerozmyslel a prišiel. Ako sme nastúpili do MHD tak si ma usadila k oknu a spokojne som sedel a nič mi nechýbalo. Išli sme asi 3 zástavky a potom sme vystúpili.

Vchádzame do maminho bytu a zatvárajú sa dvere v tom mamina: „Hra sa môže začať“. Zoberie ma za ruku a vedie ma do obývačky. Takú obývačku, asi nemá ani sám prezident veľká bola a hlavne krásna. Hneď čo som si všimol bolo obrovské okno, ktoré bolo nasmerované na Bratislavský hrad a dunaj. A vtedy mi to došlo mamina, ako mi hovorila, že všetko obetovala kariére tak je asi pravda veď takýto byt musel stať veľa penzií. Na konci obývačky sú dvoje dvere a mamina jedny otvára a tam začne maminka hovoriť:

„Miško vítam ťa v tvojej detskej izbe tu budeš bývať keď budeme v Bratislave.“

Moja detská izba bola fascinujúca bola vymaľovaná na modro-bielo na zemi bol tak mäkký koberec, že by som si dokázal predstaviť na ňom zaspať. Zadnom pravom rohu bola detská postieľka, ale pre veľké dieťa vedľa prebaľovací pult  a úplne v ľavo skrinka kde boli plienky nejake veci. Na druhej stane bola komoda v nej neviem čo je a vedľa komody bola skrinka z hračkami. Mamina ma  musela určite sledovať, ako mi behajú oči a úsmem mi začal vyskakovať na tvári. Potom ma jemne potiahľa za ruku a povedala: „Tak dúfam, že tvoja izba sa ti páči. “ ja som len prikývol hlavou na slová som sa nezmohol.

Mamina: „Tak poď ideme s teba spraviť  moje vysnívané dieťa.“

A nasledovalo po týchto slovách mamina ma zobrala vyzliekla ma úplne do nahá a položila ma na prebaľovací pult. Na moje prekvapenie nedala mi hneď plienku, ale prvá vec čo som zbadal v ruke bol cumel. Ktorý som dostal do úst, ale pred tým ako som ho ja dostal do úst ako správna maminka ho očistila a tým najrýchlejším spôsobom, že ho oblízala prvé ona. Ako dospelý človek som nemal možnosť mať v ústach cumel, ale teraz áno a strašne sa mi to zapáčilo. Tak som sa pomaly s nim v ústach hral a maminu som si prestal všímať až do vtedy čo ma niečo dosť zaštípalo. Tá nečakaná bolesť ma tak prekvapila, že aj slza mi vybehla.

Mamina: „Mišenko čo je? Bolelo to? Prepáč ale musím si ta vydepilovať a hlavne riťku. Lebo ak sa pokakáš a budeš tam mať aj jemný chlp tak to bude robiť len zlobu. A malé detičky tam nemajú žiadne chĺpky. Ešte raz to trošku zaštípe a potom už dáme plienočku.“

Naozaj ešte raz ma to zaštípalo, ale menej lebo som čakal a potom som sa ja zase začal venovať svojej novej hračke v ústach. Maminka ma nadvihla dala podoma plienku a natrela detským olejčekom. Ale mne sa moje prirodzenie od takého šťastia prebralo k životu a mamička sa len smiala.

Mamička: „Miško no no no.... Toto malé deti robia? Viem, že sme sa o tom nebavili, ale dám ti pás cudnosti, ak sa to ešte raz stane dobre... “

A ja hneď ako som to počul, že ešte raz sa to stane čo som si plno to uvedomoval, že určite stane. Aj keď je to moja maminka, ale ten spodný chlapec vždy hraje sólo hru a neviem mu to vysvetliť, aby to neurobil. Tak som vyplul cumel a

Michal: „Maminka určite sa to stane prosím daj mi ho teraz.“
Maminka: „Dobre“

Maminka odišla a za dve minutý sa vracia drží pás cudnosti v ruke a pohár z vodou namočila mi hlavičku penisu do vody bola studená a hneď sa začal zmenšovať keď bol v primeranej veľkosti nasadila mi pás a hneď na to aj plienku. Maminka ma behom chvíľky oblieka a ja vôbec neprotestujem. Keď som sa zbadal v zrkadle nebolo to vôbec zle. Biele tričko s medveďom yogi a zelené kratase. Taký systém kratas som nikdy nevidel maly po boku aj zo spádu kratas samé cvoky. Určite sú tam na to aby ma maminka ľahšie prebalila. Posadila ma na koberec a ja som sa začal hrať na tom mäkkom koberci v tom mi maminka vyťahuje dudel z úst a dava mi kojeneckú fľašu
Maminka: „No a toto mliečko pekne všetko vypi“
Všetko ako poslušný chlapec som vypil dostal som naspäť dudel. Prichádzame na chodbu a začína ma obúvať  potom sa ona obula a ideme na chodbu v tom si uvedomujem, že v ústach ma cumel vkuse tak si ho z rukou vyťahujem a nechávam si ho v rukách mamina pri výťahu si to všimla. Zobrala mi cumel a dava mi ho spať do úsť.

Mamina: „Pekného cucaj. Ty sa nemáš začo hanbiť malé deti majú cumeľ aj na ulici aj ty ho budeš mať.“

Tak po parkovisku k maminému auto si poslušne cupkám s plienkou a cumľom v ústach. Došli sme k aut a mamina otvára zadné dvere a vidím tam sedačku pre deti ale mojej veľkosti zase tak si tam sadnem a mamina ma 3 pásmi pripúta do sedačky zavrie moje dvere a nastupuje na miesto vodiča a vyrážame na výlet dvoj  týždňoví.

 

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Synček Michal - 2
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 15, 2019, 20:32:49 »
pěkný jen tak dál těším se na další díly

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Synček Michal - 2
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 18, 2019, 11:54:35 »
Hezké, těším se na další pokračování.

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 281
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Synček Michal - 2
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 19, 2019, 19:45:27 »
Skúsim takto: nabudúce použi nejaký opravovač gramatických chýb. V prvej časti ešte ako tak, ale táto druhá... Môžeš mať príbeh a námet akokoľvek dobrý, ale keď to zabiješ hrubkami a preklepmi, celkový dojem je potom rozpačitý. Vďaka.

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Synček Michal - 2
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 20, 2019, 18:43:36 »
Ještě se dají tolerovat hovorové výrazy či nářečí. Ale výrazné hrubky zabijou sebelepší děj. Platí to pro všechny.

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Synček Michal - 2
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 21, 2019, 19:07:43 »
Jak čtu vaše komentáře, mám velkou radost, že vůbec nerozumím slovenské gramatice. Slovenskou do očí bijící hrubku bych prostě nepoznal. Za mě tedy příběh super a těším se na pokračování.