Autor Téma: Synček Michal  (Přečteno 3884 krát)

Offline Rudo93

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Synček Michal
« kdy: Listopadu 12, 2019, 23:30:09 »
Príbeh je vymyslený. A ospravedlňujem sa za pravopis.

Volám sa Michal moju lásku k plienkam som objavil okolo mojich 16 rokov. Objavil som túto lásku keď mi umreli starý rodič, ktorý bol imobilný a musel používať plienky. Tak som sa nenápadne zobral prvú plienku  pre dospelých z balíka a vyskúšal som si ju dať. A nebol krajší pocit, ako sa do nej vyčarať a ten teplý pocit medzi nohami hneď som si to zamiloval. Ako plynul čas a môj vek stúpal tak som zobral odvahu aj si isť kúpiť vlastné do lekárne, aby si nikto nevšimol že s balíku plienok čo je doma sa niečo stráca. Keď som mal 21 rokov tak som  napísal to zoznamky inzerát s mojimi tajnými  túžbami. Asi ako to dobre poznáte dlho som nevedel nikoho nájsť, ale na koniec sa podarilo ozvala sa mi jedná pani v rokoch  už len to že to bola žena ma neuveriteľné potešilo. Nasledovali dlhé týždne pisania si správ na zoznamke. Keď prišiel veľký deň D, že sa idem stretnúť z cuzdiou ženou resp. novou maminou mal som celý deň husiu kožu keď som na to pomyslel. Prišla 13 hodina poobede a ja som sa vídal do Bratislavy. Maminka mi zakázala isť autom, že mám prísť do hlavného mesta hromadnou dopravou a že mam si na ňu vyčleniť minimálne 4 hodiny.

   Vystupujem v Bratislave z autobusu na Bajkalskej pri futbalovom štadióne v tej dobe ešte nebol dostavaný, ako ho dnes poznáme jazdili všade len ťažké stroje. A keď si dobre spomínam tak sa schyľovalo k dažďu a vlastne konečne celé leto nepršalo.  Maminka ma čakala na opačnej strane zástavky hneď, ako som sa rozbehol cez cestu pravdaže mimo prechod ma spoznala.  Keď som prebehol na druhú stranu som začal  rozhliadať, kde môže byť. Mama prišla ku mne a prestavila sa mi, že kto je to bol krásny okamžik. Ale hneď som dostal po zadku, aby som vedel že mam prechádzať cez prechod nie krížom cez cestu. Hneď na to sme sa vyprali do rešturacie v Poluse. Mamina ma usadila za stôl a išla nám zobrať niečo na pitie a pod zub. Keď všetko priniesla na tácke a sadla si. Začali sme sa rozprávať po krátkej chvíľke mamina spustila monológ o tom, ako to bude keď sa dám na rolu jej syna.

Mamin monológ:  „Tak maš poslednú možnosť od toho ustúpiť keď mi teraz povieš že Áno tak ta beriem za slovo už to nie je len o písaní si cez internet ja to vážne chcem zažiť a mať svoje dieťa. Dieťa som nikdy nemala lebo som si myslela, že kariéra je viac no teraz v mojom veku 56 rokov to chcem aspoň skúsiť. Nechcem, aby sme sa stretávali cez víkend alebo raz do týždna na pár hodín. Ty ako vysokoškolák budeš máš prázdniny ešte 2 mesiace tak som sa rozhodla že za 14 dní pôjdeš ku mne na 2 tyždne,  aby sme si to užili. A pravidlá o tom, ako sa budeš správať sú jasné. Budeš non-stop nosiť plienky, kedy a kde ta prebalím rozhodujem ja, kedy a čo dostaneš rozhodujem ja, kedy a kde pôjdeš spať rozhodujem ja a tak isto je to z oblečením, tvojími aktivitami. Mám chalupu na juhu Slovenska v malej dedinke, kde už nikto skoro nebýva tam pôjdeme tam na celé 2 týždne. Súhlasiš?“

Ja som bol, asi v siedmom nebi nevedel som od maminky odtrhnúť oči, ale ani vídať nejakú hlásku prešlo možno aj pár minút neviem a dostalo sa zo mňa pár hlások to, že Áno. Mama na mňa pozrela povedala, aby som dojedol čo mam pred sebou a ideme ďalej.

Došla kontrolná otázka od mami:   „Do kedy môžeš byť som ňou teraz?“
Ja: „Posledný autobus mi ide domov o 22.30“
Mama: „Dobre to máme chvíľku čas na seba“

Ako so dojedol svoju porciu a dopil mamina na mňa pozrela a zobrala ma za ruku a išli sme po Poluse spolu. Po chvíľke odbáča na záchod pre mamičky a deti. V tej chvíľke ma to ani nenapadlo, ale otvorila dvere a zobrala ma do vnútra zamkla dvere a pozrela na.
Mamina: „Tak šup na prebalovací pult. Ako môj synček nebudeš chodiť predsa bez plienky . Čo keby sa ti stala nejaká nehoda. Druhé veci na prezlečenie tu nemáme.“

Neodporoval som maminka mi dala dole gate, trenky a za-chvíľku som mal na sebe plienku pre dospelých. Obliekla ma a išli sme ďalej pokračovať v prechádzke po obchodnom stredisku. Ale v tom ako odomkla dvere a otvorila stala tam mamička s kočárom a naozaj s malým dieťaťom. Druhá mamička bola trošku agresívna, že ako si predstavujeme využívať toto WC na sex.  Moja maminka spustila: „Toto je môj syn a nosí tiež plienky ma unik moču a stolice kde som ho mala prebaliť?“
Hneď ako to dopovedala tak ma mi zdvihla tričko, aby demonštrovala nasadenú plienku na mňe. Prvý krát som sa začal červenať druha mamička sa ospravdľnila a išli sme preč. S maminou sme sa išli prejsť po Bratislave a ja som mal vkuse pocit, že ľudia ma sledujú a premeriavajú si ma a v hlave mi išla vkuse myšlienka, že vedia že mám na sebe plienku. Zachvíľku sa mi ozvala potreba isť na malú potrebu ešte nezviknutý na moju roľu v tejto hre som sa opýtaľ maminy

Ja: „Mamina potrebujem isť cikať.“
Mamina: „Miško predsa na to máš plienku. Vkľude sa do nej vycikaj.“

Mamina to nehovorila zas moc ticho a pár ľudí sa otočilo na nás a si nás obzeralo čo sme zač. A ja som pomaly a prvý kráť na verejnosti som sa pocikal. Mamina si určite všimla, ako sa mi začal rozkrok za oblievať a pohladkala ma po hlave a pochválila ma. Asi po hodine prechádzky s maminou, kde sme sa rozprávali o nás normálnom živote a spoznávaní sami seba. Mamina mi zrazu v behla z rukou na zadok pod gate a stlačila plienku a potom to urobila aj s predu.
Mamina: „No čas je ta prebaliť. Ale kde ta prebalím tu teraz poď kúsok je park kam moc ľudi nechodí“
Ma až zamrazilo keď som počul, že na verejnosti ma chce prebaliť a naozaj to tak aj spravila došli sme do parku nikto tam nebol bola tam tak trošku aj schovaný prístrešok a na lavičku som si ľahol a mamička mi vymenila plienku chvála bohu že nás nikto nevidel. Ako som išiel na autobus mamina ma išla odprevadiť na zastávku a mamina začala posledný monológ v ten deň.

Mamin monológ: „Tak som  rada, že pôjdeš do tejto hry som ňou dnes som ta napoky vystavila pár chuľostivím veciam viem, že pár ľudi ta tu mohlo aj spoznať aj tak si to spravil pre mňa. Ale skúsiť som to musela či si ten pravý na moju hru, ktorú chcem s tebou hrať. Lebo tam na chalupe nebudem pred nikým schovávať tvoju plienku ani iné veci keď príde nejaký domáci ma pozdraviť a ty budeš v kočari len v plienke, alebo sa na dvore hrať tak aby si nebol v rozpakoch alebo aby si si to nerozmyslel po pár hodinách, ako tam prideme. Túto plienku čo maš ukaž. Dobre ta ti vydrží až domov. Keď prideš domov sa mi v nej odfotiš a pošleš mi to na Facebook. Ahoj zlatko“

Ako to všetko povedala už ani na odpoveď nečakala a práve mi prišiel autobus nastúpil som a išiel som domov bez slov. V hlave mi išlo milión myšlienok a mozog generoval jednu možnosť za druhou.
Prišiel som domov odfotiľ som sa a poslal som fotku maminka odpísala, že môžem si dať plienku dole keď chcem, ale keď nie tak si môžem nechať. Ja som bol v ten deň sám doma tak som zaspal že v plienke od mamičky.

Pokračovanie nabudúce.....

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Synček Michal
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 13, 2019, 08:55:02 »
Velmi hezké, již se těším na další pokračování.

Offline holit

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 110
  • Karma: 1
Re:Synček Michal
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 13, 2019, 14:46:50 »
Super :-)

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Synček Michal
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 13, 2019, 18:25:58 »
Moc pěkné.

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Synček Michal
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 13, 2019, 23:24:30 »
Hezky napsaná povídka, díky za ní a těším se na pokračování!

MS