Autor Téma: Romeo a super Julie 5  (Přečteno 92 krát)

Offline luba

• 101 a více
Romeo a super Julie 5
« kdy: Listopad 03, 2019, 20:38:54 »
Kapitola 5.

Po té, co byla Mary zmrazená, rozhořela se mezi oběma rodinami právní bitva. Smith trval na dodržení všech smluv, Mary nezemřela, byla prakticky živá, avšak institut zastupující nevěsty vše zhatil. Hopkins odměnil Hanah částkou 200000 Dolarů. Dívka po té odjela na Svatou Lucii, s Hopkinsovými udržovala přátelské styky. „Kéž by to věděla slečna Mary“. Netušila, že ta o všem ví, byla ve stádiu klinické smrti, bylo otázkou, zda se vrátí do svého těla, či nikoli. Hanah, jako by cítila neustále její přítomnost a toi jí dodávalo vnitřní klid. Byla přesvědčená, že se Mary vrátí do života a bude šťastná.
Ta o všem věděla. Její duše dlela mimo její tělo, nebyla v bezvědomém spánku, jako Jack. Jeho duše tělo neopustila. Mary měla přehled o všem a tím, co se kolem ní děje se náramně bavila. „Až se vrátím, musím se Hanah, své nejlepší kamarádce nějak odměnit, udělala pro mne hodně a to od prvopočátku, když mne našla a dala do pořádku, až po nevěstu v zastoupení, to byla docela sranda“. To, že se Hanah pokadila ovlivnila Mary. Její nehoda ji vzrušila, nyní se nemohla pokadit, tak si alespoň dopřávala to potěšení z Hanah. Zapříčinila taktéž, že dívka prožívala spíše ty libé, než ponižující pocity.
Hanah její nehoda při nepovedené svatbě velmi ovlivnila. Zprvu se jí zmocnil zvláštní pocit, který vystřídal pocit studu, ale ten v zápětí první do slova přebil. Nevadilo ji, že se pokadila, svým způsobem ji to vzrušilo, jen si říkala, kdyby to tolik nesmrdělo, pokud by byla vynalezena neutralizace, nezlobila by se.
Fred Smith ji počal nenávidět kvůli překažení svatby. Nešlo mu vůbec o Mary, ale o majetek Hopkinsových, chtěl spolu se svým otcem ovládnout jeho firmu. Když se jí stala ta nehoda, jeden z novinářů, kterému zaplatil vše vyfotografoval a v tisku řádně nafouknul. Hanah byla kupodivu klidná a brala to sportovně. Hopkins se do toho vložil a pro dívku vysoudil tučné odškodné ve výši 60000 Dolarů za snížení důstojnosti. „Teď budeš bohatá“ řekl jí Hopkins při jednom z rozhovorů na Svatou Lucii.
Hanah se po návratu na Svatou Lucii dala zapsat na medicínu, obor laborant. Od té doby, kdy objevila Mary a provedla u ní výtěry, začal ji tento obor přitahovat. Nevěděla, proč, ale i pokakávání ji nějakým zvláštním způsobem přitahovalo. Vybavila si Mary, jak tam leží ve značně znečištěných svatebních šatech. Vyvolalo to v ní zvláštní emoce. Nyní cítila klid a pohodu, neboť byla přesvědčená o tom, že bude žít.  Také si vybavovala tu svou nehodu při té nepovedené svatbě a jako by jí něco našeptávalo, aby si to někde v soukromí zopakovala. „Asi jsem cáknutá“ říkala si v duchu, ale ta myšlenka se neodbytně vtírala.
Ležela na jedné z odlehlých pláží ostrova. Slunce příjemně hhřálo. Na sobě měla plavky. A opět ta vtíravá myšlenka. Snažila se ji zapudit a tak skočila do vody a plavala. Po té, co vylezla na pláž se znovu dostavila a s ní i potřeba na velkou. „To snad ne“ řekla si dívka. Tlaky ve střevech sílily. Nikde nebylo houští, kam by si mohla odskočit. „Já to snad pustím“ říkala si. „Tak to pusť“ jako by ji něco nabádalo, zdálo se jí, že slyší hlas Mary. „Tak to je se mnou opravdu špatné“ řekla si Hanah. Ještě chvíli s tím bojovala, ale nakonec svůj boj prohrála a její plavky se naplnily teplou kaší. Sáhla si do zadu a fascinovaně zjistila, jak jsou nafouknuté. Pokrčila nohy a kompletně se vyprázdnila. A opět se jí zmocnil ten zvláštní pocit. „Ten asi musela zažít i Mary“ napadlo ji. Zprvu nevnímala ten zápach, ale po chvíli ji udeřil do nosu. „Kéž by se to dalo zneutralizovat“ projelo jí hlavou. Ještě chvíli fascinovaně ležela, po té si zajela rukou do plavek a začala masturbovat. Dostala řádný orgasmus a byla jak se říká v sedmém nebi. Zhruba po půl hodině se v moři dala do pořádku. Doma pak vyprala plavky.
Tento svůj plážový zážitek si mnohokrát zopakovala. Zprvu si říkala, že zajde k psychologovi, ale nakonec se rozhodla, že s tím zůstane sama, tato její libůstka bude takovou třináctou komnatou, do níž nikoho nevpustí.
Hanah se na Svaté Lucii dařilo a po dokončení studií pracovala jako vedoucí laboratoře v nemocnici v hlavním městě Castries.
Smith na ni dvakrát poslal zabijáky, ale ti byli odhaleni. Hopkins a Smith pokračovali ve své nelítostné válce. Fred se dal na drogy a při jednom z četných předávkování zkolaboval a zemřel. Jeho otec byl za dva roky na to usvědčen z praní špinavých peněz a odsouzen na 30 let do vězení. Také Hopkinsovi se nevedlo o moc lépe, jeho firma díky soudním tahanicím zkrachovala. On sice nebyl úplně na mizině, ale již to nebyl ten dřívější nafoukaný podnikatel.
Hanah se na jednom plese seznámila se Samuelem Robesonem, Byl to mladý úředník Britské koloniální správy na Robinsonově ostrově. Hned si oba padli do oka a po půl roce známosti byla svatba. Mladý pár pak odjel na Robinsonův ostrov, kde se Hanah velmi líbilo. Jediné, co Samuelovi dělalo starosti byla snaha tamních obyvatel získat nezávislost.
Léta plynula a manželům se narodily dvě krásné děti. Holčičku pojmenovali Mary a Hopkinsovi jí šly za kmotry. Totéž se týkalo i druhé dcerky Hanah. Rodina se na Robinsonově ostrově usídlila a velmi se jim všem dařilo.
K vyhlášení nezávislosti Robinsonova ostrova, nebo-li Ostrova Robinsona –Crusoe došlo dne 30. září v den ztroskotání legendárního námořníka Robinsona Crusoe. Tento proces proběhl bez násilí a nenávisti vůči Britům, ba, naopak, král George Crusoe jim nabídnul  občanství. Samuel i Hanah se tak stali rovnoprávnými ostrovany a nikdy toho nelitovali. Plně se zapojili do prosperity tohoto nově vzniklého státu. Po té, co byla vynalezena zde na ostrově neutralizační látka IN se život ostrovanů a tím i Hanah radikálně změnil. Neutralizační látka IN započala ovlivňovat mnohé lidské činnosti a Ostrov Robinsona Crusoe se tak stal prosperující zemí.
Hanah taktéž se zájmem sledovala dění kolem plenkařů, pro něž se ostrov stal Mekkou. Sama začala pracovat v laboratořích IN tradingu.
Kakací hrátky zde na ostrově začala s použití mneutralizační látky IN provozovat bez ostychu. Přinášelo jí to potěšení a vyrovnanost. Nejraději je provozovala na plážích do plavek.
Taktéž příchod Davida a Irenky ji velmi zaujal. Tito dva mladí lidé, on nevidomý, ona zcela zdravá sem přinesli také hodně nového. Ona i Samuel se s těmito lidmi spřátelili.
Hanah zažila taktéž první Venezuelskou válku, kdy narukoval i Samuel. Ten statečně bojoval a byl vyznamenán.
Mary vše se zájmem pozorovala z hůry a již se těšila na své rozmrazení. Na rozdíl od jiných věděla, co ji čeká. „To Jack, až se probudí, ten bude z toho všeho tady vykulenej“ říkala si a již se na něj moc těšila. Věděla, že on to své rozmrazení na rozdíl od jiných bude snášet dobře a to obzvláště, když bude mít po boku ji.
Přemístila se na Ostrov Robinsona Crusoe a vychutnávala si tamní pohodu.
Brzy došlo k převozu jejího zmrazeného těla do nemocnice Ostrova Robinsona Crusoe, kde probíhala veškerá rozmrazování za pomoci neutralizační látky IN. Mary ani na okamžik nezaváhala ohledně návratu do svého těla, věděla, že zde na zemi má své veliké poslání a tím byl Jack a Ostrov Robinsona Crusoe. Přesunula se nad své tělo, které tak mohla zhlédnout z ptačí perspektivy. Viděla, jak je pomalu rozmrazováno a krev ohřívána, aby mohla být vrácena zpět do jejího těla.
Proces rozmrazování trval den. Tělo bylo nejprve zbaveno tekutého dusíku, po té dáno do místnosti s pokojovou teplotou. Co však Mary pobavilo byly plenky, do nichž ji sestřičky zabalily. „Jsem jako ta panenka“ řekla si Mary, věděla, že po rozmrazení dojde k vyprázdnění, něco, jako smolka u novorozeněte. Bylo rozhodnuto. Mary věděla, že si po rozmrazení bude užívat stejné hrátky, jako Jack. Neviděla v tom vůbec nic špatného, jedná se o zcela neškodnou záležitost, je to lepší, než drogy, navíc s neutralizační látkou IN je to daleko příjemnější.
Rozmrazování chtěla být přítomna i Hanah. Bylo jí to povoleno, měla zkušenosti z laboratoře, bude jim kupomoci. Těšila se, až obejme svou družku. Když docházelo k procesu rozmrazování, bděla u ní. Když ji vzala za ruku, ta byla zprvu studená, později po té, co byla do těla opět přivedena krev byla teplá. Následovalo probouzení, které nebylo nijak složité. Duše Mary vklouzla do těla, byla rozhodnuta, že se do něj vrátí, má přeci poslání.
„Tak Tě vítám do nového života“ řekla Hanah po té, co Mary otevřela oči. „Ano, na Ostrově Robinsona Crusoe, kde je vlastně ráj všech plenkařů a, pokakánků a pokakand a já jsem teď od každého trochu, neboť jsem naplnila plenku“. Tým, který se rozmrazování zůčastnil propukl v bujarý smích. „Tak, takovéto rozmrazování jsme tady ještě neměli“ řekla Judit Fernandézová, vedoucí týmu. „Jack bude z toho všeho vykulenej, já jsem byla v klinický smrti, tak, že o všem vím, vklouznu do nový reality, jako po másle“. „Tak, pojď Ty máslo“ řekla Hanah a dala se do přebalování dívky. Obě si povídaly. „Tak, Hanah, dávala jsi mne tehdy při té mé sebevraždě do pořádku a teď v novém životě mne také přebaluješ, jenom s tím rozdílem, že je tady ta neutralizační látka“. „Tehdy  jsem měla nahnáno“ odpověděla Hanah, ale pak se smíchem dodala: „ty svatební šaty jsi pěkně zaneřádila“. „To, jo, jen, co je pravda“ přisvědčila Mary a obě se bláznivě rozesmály.

Pokračování příště.