Autor Téma: Vaše trapasy s plenou  (Přečteno 4244 krát)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Vaše trapasy s plenou
« kdy: Února 11, 2022, 10:39:44 »
Zdravím, kdo jste kdy zažil trapas s plenou? Mně se to stalo nedávno na pumpě při placení, když mi plenka protekla, a prodavačka, pěkná mladá holka, mně na to upozornila. No, byl jsem pěkně červený ve tváři. Naštěstí jsem měl sebou rezervní plenku. A co vy, jaké jste zažili trapasy?

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #1 kdy: Února 11, 2022, 12:55:51 »
Ještě pro doplnění: ta slečna se mně zeptala, jestli mám náhradní plenku a pak mi nabídla klíč od přebalovaci místnosti. Tam jsem si plenku vyměnil. Nebylo to tak, a jistě by to bylo zajímavé, ze by mi nabídla prebaleni. No, odcházel jsem celkem rudý, naštěstí to bylo na pumpě, kde se jen výjimečně zastavuji.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #2 kdy: Února 11, 2022, 13:59:53 »
Policejní kontrola. Hrabali se mi v autě, i na tělo šli... A všechno našli.

Offline jazy2

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 4
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #3 kdy: Dubna 22, 2022, 14:31:52 »
Na vojně jsem to nevydržel a protože jsem dospával ve speciální místnosti pro odpočinek po noční službě, jsem si plenky vzal. Přišli zamnou kamarádi. Nakonec se mi podařilo nenechat se vytáhnout z postele. Ale i po čtyřiceti letech, kdykoliv si na to vzpomenu je mi zle. Brzy po svatbě jsme bydleli u tchána. Jednou jsem zapoměl pleny i s kalhotkama v nezastlané posteli. Pořádkumilovný tchán mi volal do práce co si s tím má počnout.

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #4 kdy: Července 04, 2022, 21:35:24 »
Tak dneska,  když jsem se přebaloval na noc, tak menší trapas.  Ačkoliv se mi to nestává, tak dnes po rozbalení jsem začal čůrat.  No ještě že jsem měl po ruce hraničku plen... hned jsem po jedné sáhl a přiložil na penis a přidržel ji tam...

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #5 kdy: Července 06, 2022, 12:48:52 »
Takže dneska ráno,  když jsem si měnil plínky,  tak se situace zopakovala.  Chlapečkové prý po rozbalení často čůrají,  tak teď nevím...

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #6 kdy: Července 06, 2022, 13:25:52 »
Nedávno som šiel do divadla. Samozrejme náhradná plienka v taške. No nejako ma nenapadlo, že budú kontrolovať tašky  ;D Pani to však prešla bez akejkoľvek reakcie.

Offline bobo

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: -1
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #7 kdy: Července 06, 2022, 15:48:17 »
Naposledy na letisku v Britanii, vylozili komplet cely batoh, ale plienky nahradne nechala bez povsimnutia v batohu.

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #8 kdy: Července 07, 2022, 13:12:53 »
S kamarádkou"maminkou" jsem byl venku ... šly jsme kolem přehrady kde chodilo spoustu lidí ...no a mě ta plenka protekla až tak že jsem musel vlézt do lesa a prebalit se ...bylo to zároveň tepané a zároveň ohromující pocit 🙂🙂

Offline holit

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 110
  • Karma: 1
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #9 kdy: Července 07, 2022, 20:26:10 »
Chodil jsem k jedné madam (Domina), která už s tím skončila, šla na mateřskou..
Jednou než jsem od ni odcházel tak jsem musel mít na sobě úplně plnou plinku po obou potřebách, na ni mě dála úplně počuranou plinku od sebe.
K tomu na to další plínku a gumové kalhotky.
Tak mě poslala domu.
Normálně v tom velkým balíku plínek nešlo chodit, spíš jsem se Kolíbal jak batole, nemohl jsem dále nohy k sobě. Musel jsem jit k autu kolem lidi a zastávce na autobus.. snažil jsem se to zakryt svetrem, ale moc to nešlo, pocit to byl nepopsatelny.
« Poslední změna: Července 11, 2022, 13:38:59 od holit »

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #10 kdy: Července 09, 2022, 01:32:15 »
Ja som tento rok bol v čr a na pumpe  na diaľnici som si išiel vymeniť poriadne plnú  Abdl plienku (abu dino)  a na pumpu som došiel s plienkou (megamax čiernou) a utierkami pampers  v ruke a navštívil som wc pre invalidov  tie pohľady stály za to😂

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #11 kdy: Srpna 21, 2023, 13:45:18 »
Keď som šiel raz večer spať, tak som sa obliekol do nočného, samozrejme aj s plienkou. (pull up). Bol som v miestnosti (spálni) sám a tak som sa díval na seba v zrkadle. Keď v tom sa nečakane otvorili dvere a vošla mama... Len tak-tak som si stihol vyhrnúť nohavice od pyžama hore. Uff.... čo si pomyslela, ak náhodou niečo videla, to je na celkom inú debatu, (keby to náhodou prasklo...)
Bez cumlíka ani na krok.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Vaše trapasy s plenou
« Odpověď #12 kdy: Srpna 21, 2023, 23:50:41 »
Ještě když vojáci kontrolovali lidi před vstupem na Pražský hrad za prezidenta Zemana, tak mi v baťohu našli náhradní plenu, ale bylo to v pohodě, ani nic neřekli a pustili mě dál. Pak jsem jednou jel z Prahy autem a zkoušel nové PVC kalhotky a asi jsem moc čural, protože mi protekly, měl jsem i mokré sedadlo, tak jsem zastavil v Brně ve Fórumu a šel se přebalit do přebalovací místnosti pro děti a převlékl jsem se do čistého. Na pročurané kalhoty jsem kolem pasu uvázal bundu a sedadlo v autě jsem vyčistil dětskýma ubrouskama a potom dal přebalovací podložku a jelo se dál. No doufám, že nikdo neviděl mé mokré kalhoty na zadku.