Autor Téma: Plenky a přítelkyně  (Přečteno 15967 krát)

Offline petr321

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #15 kdy: Března 26, 2020, 16:09:19 »
Děkuji moc všem za podporu dlouho jsem to odkládal až jednoho dne u mě přítelkyně našla plenku a z toho už se nešlo vykecat. Se vším jsem šel ven asi 3hodiny jsme to rozebíraly. Nakonec to ale dopadlo dobře přítelkyně mě začala brát jaký jsem dokonce se jí to i líbí prý je to roztomilé a občas si obleče i plenku, aby mě udělala radost a vezme si dudlík. Tak s ní každý den spím i s plenkou i dudlíkem. Prý alespoň i nechrápu a mám klidnější spaní. Všem doporučuji svěřit se. Vím je to těžké, ale pokud je ona ta pravá pochopí to.  ;)

Offline Alguien

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #16 kdy: Března 30, 2020, 00:29:21 »
Ahoj, taky se svěřím. Přítelkyni jsem to ukázal a řekl, že se jí to líbí. Toleruje mi to a občas si na sebe plenku vezme a třeba v ní spí nebo se v ní pomilujeme. Používat je ale odmítá a pořád hledáme její oblíbenou značku. Dudlík ráda nemá, ale když se o ní starám-natírám jí tělo olejíčkem, dám jí plenku, dupačky, dám jí pít z láhve, krmím jí...to se jí líbí. Takže asi tak. Ještě vyzkoušíme DryNites. Tak třeba to konečně „to bude ono.” A jak psali výše-pokud je žena vyspělá, miluje tě a je aspoň trochu tolerantní, vezme to.

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #17 kdy: Července 28, 2020, 21:55:45 »
Zdravím všechny.
       No po roce a půl jsem se přítelkyni také přiznal. Bláhově jsem si ze začátku  vztahu myslel že kvůli ní přestanu. No a to jsem nezvládl. Vydržel jsem to asi tři měsíce a pak do toho znovu upadl.
     
      Měl jsem hrozný strach jak to vezme. A nevěděl jak jí to říct. Tak jsem ji prostě nejdřív trošku zkusil tím že jsme se s ní bavil o různých úchylkách. No to bylo v pohodě tak jsem jí to chtěl říct ale nevěděl jsem jak tak jsem si prostě jednoho dne vše nachystal a uklidil a připravil v posteli kde to vše  schovávám. Prostě jsem jí řekl.  "Chci ti něco už dlouho říct ale nevím jak. Tak ti to prostě ukážu." Chytl jsem ji ta ruku a dovedl k  posteli kde jsem ji řekl. "Jestli chceš vědět jaký jsem tak se podívej dovnitř." ( Jen pro informací bydlíme spolu ale bydlím zároveň i u táty kde tak jednou za týden spím a vše mám tam)  no podívala se a kouká na to a pak se podívala na mě a říka mi "To je všechno co jsi mi chtěl říct nebo tam máš schovanou nějakou těžkou prasárnu" no takovouhle reakcí jsem vůbec nečekal. Asi dvě hodiny jsme se o tom bavili a do teď jsem mě občas ještě na něco zeptá. (Toto se stalo cca před měsícem.)
 
 No a jak na tom jsem teď. Doma můžu spát v plence kdy chci a nosit ji také kdy chci pokus samozřejmě to nikdo jiný neuvidí o to by neměl zájem a i jeden z nás.   Stejně tak i  mužů mít i body nebo dupačky. Akorát s dudlíkem mě vidět nechce. A naprosto to toleruju máme domluvu že v plence můžu spát kdy chci  ale beru si ji max dvakrát za týden na spaní.  Víc si snad nemůžu ani přát.

Takže pro všechny na závěr. Nemusíte mít strach že vás kvůli tomu dráha polovička odkopne. Jak už tu někdo psal pokud je ta osoba rozumná a miluje vás  tak to zkousne a prostě se pojede dal. Samozřejmě ji nemůžete hned říct vem si plenku chci abys ji měla taky  určitě se i tací najdou. Ale to je pak hlupák dotyčná osoba. 
Takže pevné nervy a ať vám to všem dobře dopadne. Takže se mějte krásně a skládejte básně.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #18 kdy: Července 29, 2020, 20:43:47 »
❤️