Autor Téma: Plenky a přítelkyně  (Přečteno 15964 krát)

Offline petr321

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Plenky a přítelkyně
« kdy: Října 19, 2019, 08:55:17 »
Zdravím, chtěl bych se zeptat jak to máte s přiznáním přítelkyni/manželce. Jsem s přítelkyní 4 měsíce a pořád jsem nenašel odvahu se svěřit. Máte nějaké zkušenosti? Mám strach z negativní reakce, přesto bych chtěl i s ní experimentovat. Nebo alespoň aby to totolerovala jednou za čas mě.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #1 kdy: Října 19, 2019, 10:31:15 »

Zdar,

rikam to porad a porad. Zakladem je se smirit s tim, jaci jsme. I plenky jsou nasi soucasti a i ony definovaly co jsme zac. Budme radi, ze jsme nechytli jine uchylky. Kdyz to pak vezmu z teto strany, tak veta - nebo aby to tolerovala jednouo za cas - je mimo. Prejes si totiz toto a toto teoreticky budes mit. Kdyz budes hledat takovou, ktera to prijme a nebude resit (coz bude kazda skutecne dospela zena), nebude to resit. Nekdy mi kdysi rekl, ze mam jen stesti, neni to tak. Je to o mem pristupu k me uchylce. Beru ji a kdyz jsem to pak rikal partnerkam (jako ze uz asi 6 let ne), skoro zadna s tim nemela problem. Jedna si toho dokonce ani nevsimla a druhy den rano jsem se prekvapaene ptal ze tedy uz vi a ona vyvalene ze nevi. Jasne, zivot je o necem jinem nez prvni noci, ale i tak.

Zalezi koho hledas, zda-li slepicku, nebo zenskou - slepickam jsem to nerikal, ostatne ty byly vzdy na chvilku - jak rika znamy - osustit a opustit. Zenske to vedely vsechny a bud se ucastnily aktivne, nebo jim to bylo jedno, kazdopadne k rozchodu nedoslo nikdy (u slepicek by doslo urcite). Tzn je ptoreba zapracovat na tom, jak to sam u sebe beru - skutecne si to priznat a pracovat s tim smirenim. Znamy rikal, ze je s tim (ne zalibou ale nutnosti) naprosto smiren, ale ze proste zensky nechce zkurvit zivot, az budou treba na plazi na dovce a on se bude muset jit prebalit co par hodin. No, s docela dost zenskejma jsme nejezdili na dovcu, s dost jsme nejezdili na plaz a s dost jsme na ty plazi nelezeli celej den. Dalsim bodem je,z e zadnou v te chvili nemel. Tzn Az nejakou bude mit, az pojedou na dovcu, az pojedou na dovcu k plazi, az na ty plazi budou lezet celej den, az na ty plazi budou lezet celej den a on se pujde prebalit - vznikne hadka, protoze ji tim kurvi zivot. Nezni to absurdne ? Zni. Preto je to trapeni jednoho z nas. Po par letech jsme se videli a ma zenu, dve deti a je spokojen - stacilo se s tim vyrovnat. Neni to jednoduche, ale je to jedinna cesta k tomu co chces.

Take jsou zde pripady - jsem zenat 22let, kdy to mam rict zene (hodne zkraceno) - no, tak asi pred 23 lety :) 


Nezoufej, poznej svou partnerku - jestli je to dospela osoba, ktera pochopi, ze milovat znamena komplet. Ze krivy voko neurcuje kvalitu cloveka. Ze plenka mezi nohama nerovna se pedofil atd atd atd. A pokud myslis, ze to da, bez do toho. Pokud myslis, ze to neda, bez naopak od toho a hledej takovou, ktera je natolik dospela, ze toto resit nebude. Je jich skutecne hodne, daleko vic, nez by se zdalo.


Drz se chlape !

Offline petr321

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #2 kdy: Října 19, 2019, 14:16:50 »
Děkuju za podporu :). Jednou už jsem nenápadně to téma před ní nakousl. Ale nedopověděl všechno. Zkusím pohrat všechnu svou odvahu a nějakej večer pokračovat :).

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #3 kdy: Října 19, 2019, 15:48:13 »
Normální ženská neuteče, i kdyby ji tohle zrovna moc nebralo.
Mluvím z vlastní zkušenosti. :)
Stačí, když si s ní jeden večer sedneš a celý jí to vysvětlíš a myslím si, že normální ženská to pochopí a i kdyby to třeba přímo nechtěla provozovat s tebou, nebude nic namítat proti tomu, abys to alespoň dělal sám.

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #4 kdy: Října 19, 2019, 17:15:50 »
je lepší to říct co nejdříve, protože stejně tam někde uvnitř to budeš chtít provozovat, a akorát z toho budeš frustrovaný. vlastní zkušenost mám takovou že to protějšku říkám 'ihned'. když to nepřekousne, je lepší jí/jeho nechat jít.  nedokážu si představit tohle dusit v sobě měsíce natož roky.... ale je pravdou že každý z nás tyto ''hrátky'' potřebuje jinak...

Hlavní věc je nestydět se za sebe !  a trochu si věřit! ''nevýjde to s touhle/tímhle ?! nevadí najde se jíná/jiný!'' 

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #5 kdy: Října 19, 2019, 20:20:19 »
Normální ženská neuteče, i kdyby ji tohle zrovna moc nebralo.
Mluvím z vlastní zkušenosti. :)
Stačí, když si s ní jeden večer sedneš a celý jí to vysvětlíš a myslím si, že normální ženská to pochopí a i kdyby to třeba přímo nechtěla provozovat s tebou, nebude nic namítat proti tomu, abys to alespoň dělal sám.
Rozumný postoj. :)

Offline duch

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 18
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #6 kdy: Října 19, 2019, 20:26:11 »
Na mojí vysněnou přítelkyni jsem si musel počkat, bojoval jsem o ní hodně dlouho. Mojí úchylku nechápe, nevěří jí přes ukázku a zakazuje mi to, ale stejně s ní chci zůstat. Příjde jednou den, kdy plenkaření nechám. S ní to tak nějak nepotřebuju...

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #7 kdy: Října 20, 2019, 17:50:09 »
Nechci být špatným prorokem,ale nenecháš toho,věř mi.

Offline mocik2

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #8 kdy: Října 20, 2019, 18:46:56 »
Taky jsem se po 2letech svěřil a vzala to tak ze ať si v nich dělám co chci ale ať u toho není a nevidí mě v nich 😃 takže když je v práci tak si je užívám a skvěle mi to vyhovuje. To ze je vidí v koši to ji nevadí a ani nemá námitky na to 😃

Offline duch

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 18
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #9 kdy: Října 22, 2019, 00:26:37 »
Nechci být špatným prorokem,ale nenecháš toho,věř mi.

Tak to tedy děkuji za podporu... :D

Offline gxl

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #10 kdy: Října 22, 2019, 14:40:34 »
Ahoj,
zcela souhlasím s tím co napsal "Raulik". Buď hledáš ŽENU nebo slepičku. Slepička časem vyroste/omrzí a je dobrá tak do polívky :/
Já musím používat plenky ze zdravotních důvodů. Takže když už jsem našel tu pravou ŽENU, tak jsem ji to říct musel! Protože tohle prostě utajit nejde ať se člověk snaží sebe víc. Jak jsem ji to říkal, tak to ze mě šlo jak z chlupaté deky a krve by se ve mě nedořezal a uši jsem měl červenější než hasičák na chodbě. Protože jsem o ní opravdu nechtěl přijít. Naštěstí to byla TA! ŽENA!, takže má pro to pochopení a všechno dobře dopadlo. Jsme už nějaký ten pátek manžele, včetně té malé demoliční čety co vám stále běhá po bytě a nechce spinkat :) Ale i když je moje ŽENA hodně tolerantní a naslouchající, tak by mi asi jen tak nošení plenek pro zábavu asi moc netolerovala. Vše mé své limity.

Takže ponaučení: Přesně podle Raulíka: "Nezoufej, poznej svou partnerku - jestli je to dospěla osoba, která pochopí, že milovat znamená komplet. A pokud myslíš, že to dá, běž do toho. Pokud myslíš, ze to nedá, běž naopak od toho a hledej takovou, která je natolik dospělá, že toto řešit nebude. Je jich skutečně hodně, daleko víc, než by se zdálo."

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #11 kdy: Října 22, 2019, 18:22:49 »
Nechtěj jsem, ale musím reagovat, protože v minulém příspěvku zaznělo to důležité: inteligentní a milující žena akceptuje u partnera pleny ze zdravotních důvodů, ale ani taková je nemusí akceptovat jako “pouhý” fetiš. Již několikrát mi zde bylo vyčiněno, že jsem se doma nesvěřil, ale já, ač nemám o své ženě již přes dvacet let žádné pochyby, nebudu riskovat přiznání k této úchylce. Takže, spoluuchyláci, je to na vás, ale rozmýšlejte dobře.

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #12 kdy: Října 29, 2019, 02:26:55 »
Zdravím, chtěl bych se zeptat jak to máte s přiznáním přítelkyni/manželce. Jsem s přítelkyní 4 měsíce a pořád jsem nenašel odvahu se svěřit. Máte nějaké zkušenosti? Mám strach z negativní reakce, přesto bych chtěl i s ní experimentovat. Nebo alespoň aby to totolerovala jednou za čas mě.

Ahoj. Ja som tiež momentálne riešil túto situáciu. Dnes som sa odhodlal a oznámil to mojej priateľke. Nie sme síce spolu dlho, ale načo čakať. Zobrala to v pohode, na moje veľké prekvapenie. Nepovedal som úplne všetko, len že musím nosiť plienky, ale na začiatok stačí. Uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej. Takže odporúčam, oznámiť to čo najskôr. Viem, že to nie je jednoduché, takže držím palce.

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #13 kdy: Listopadu 08, 2019, 15:34:39 »
Záleží i na intenzitě nutnosti ty plenky nosit a provedení. Standardní DL to bude mít u druhé půlky o fous lehčí než hard core adult baby či diaper bondage furry lover :)

Člověk je v dnešní době zblbnutý filmy, kdy jeho protějšek musí být 100% pro něj. Buďme rádi za cokoliv co je přes 70%. Pak je to o kompromisech.

Pak těch způsobů jak to někomu oznámit... někdy to ta půlka vezme líp drobnými náznaky, někdy dopisem, někdy "překvápkem" a někdy vůbec. A tady chápu mskvora. Kvůlí těm 30% (ahoj zlato, tohle je mé pravé já, líbí?) nehodlám zahodit těch 70% (podpořila mě v těžkých chvílích, umí poradit, atd.)

Představa, že si najdu úžasnou ženu a nikdy nebudu ani potají nosit je nesmysl. Takových lidí, kteří se snažili potlačit své sexuální touhy a stejně podlehli. Jukněte k církvím.

Pokud se ptáš, jak té své půlce říct, znamená to, že nevíš jak jí to nejlépe podat a tedy jí neznáš. Stačí zjistit, jak se dívá na některé věci, které nejsou ve společnosti úplně běžné. Nemusí to být hned pleny. Můžeš pustit seriály, kde některé postavy mají určité "vtipné" fetiše a zjistit jak na to reaguje. Jestli s odporem "to jsou úchylové" nebo jestli s pochopením či dokonce zájmem. Jako příklad uvedu třeba první sérii zoufalých manželek, kdy tam manžel jedné z nich měl rád SM. "To je ale chuděra, takovýho úchyla mít" zahlásí a máš jasno. "takový chudák a při tom sympaťák. Že ta jeho ženská pro něj neměla pochopení" a máš taky částečně jasno.

Mojí půlce jsem to vyklopil po roce vztahu. Vzala to, nevyhledává to. Toleruje to. Na vánoce a narozky či svátek nebo výročí mám šanci že si to užiju i s ní a jinak aspoň vím, že to nemusím schovávat ve sklepě ale mám to v krabici z IKEA v horním patře šatníku.


Offline brooks

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 28
  • Karma: 3
Re:Plenky a přítelkyně
« Odpověď #14 kdy: Listopadu 12, 2019, 17:12:28 »
Tak se přidám k diskusi i já. Vesměs souhlasím s hrisnikem a tím co napsal. Přesně tak, je to o kompromisech, stejně tak jsem to měl já. Měl jsem docela obavy jak to veme a i když to ze začátku brala celkem špatně, po pár dnech když si asi co to o (v mém případě) DL našla, tak to respektovala. Respektovala to tak, že dokonce o to i měla zájem a chtěla si to alespoň jednou zkusit. Dnes oba víme, že plenky a vše s tím spojené se týče jenom mě a ona to nevyhledává a asi s tím už ani nezačne. Já to respektuji, stejně tak jak ona respektuje mě. Dokonce nemá problém ani s tím, když se do plenek zabalím i v její přítomnosti (naštěstí to mám sám v sobě nastavené tak, že plenky se vším všudy potřebuji maximálně jednou týdně). Jak psal hrisnik, je to o respektu a o tom, jaký ten partner je. Taky ví kde plenky mám a nemusím je schovávat, ono v 1+kk se to moc schovat nedá :D