Autor Téma: Tematické ABDL prostory v ČR?  (Přečteno 16877 krát)

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Tematické ABDL prostory v ČR?
« kdy: Září 23, 2019, 16:49:04 »
Ahoj, chci se zeptat, jestli nevíte o ABDL tematických prostorech v ČR, ideálně v Čechách, které by bylo možné nějak krátkodobě pronajmout? Pro pár nebo dva a třeba na jeden den, spíš než větší akci. Zkoušel jsem google, ale nic jsem nenašel. Nemá něco takového Atelier? Nevíte o něčem? Děkuju za příspěvky.
Lookin' for action ^^

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #1 kdy: Září 29, 2019, 16:51:17 »
Nevim, ale napad je to zajimavy!

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #2 kdy: Října 01, 2019, 06:19:50 »
Dolní Břežany fungují, no tedy byl jsem tam v květnu a fungovalo to. :)

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #3 kdy: Října 02, 2019, 14:38:23 »
A máte prosím nějaký kontakt nebo způsob jak to oveřit? Fakt bych rád věděl, o prostory mám krátkodobě ještě letos vážný zájem, o osazenstvo/personál/dominu mi (tentokrát) nejde.

Co jsem na internetu našel, je možnost pronajmout normální školku / jesle / hernu pod záminkou narozeninové oslavy a i když cenově to vychází hezky, tak z toho ale nemám dobrý pocit, že bych v prostoru, který patří dětem, a které jej považují za svůj, páchal svoje osobní perverze.

Což me logicky dovedlo k myšlence toho, že je to díra na trhu a že bych si takový prostor založil sám, ale stejně jako u ABDL obchodů je otázka, jestli by provoz takového prostoru pokryl alespoň náklady, které by v případě pronájmu (mimo Prahu) byly v řádu desítek tisíc CZK za rok. Co si o tom myslíte?
Lookin' for action ^^

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #4 kdy: Října 02, 2019, 20:18:31 »
Ak sa do niečoho takého pustíš a budeš mať aspoň základný business plan, rád budem angel investor ( jeden z).

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #5 kdy: Října 04, 2019, 08:42:17 »
Moje myslenka byla kdysi takova, ze by se to dalo zridit v objektu denniho stacionare, coz je vlastne skolka pro dospele a provozovat mimo jejich provozni dobu (vecer / vikendy). Chce yo jen zpriznenou dusi ve vedeni organizace.

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #6 kdy: Října 04, 2019, 09:32:56 »
To by bylo super. Přeji ať se zadaří.

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #7 kdy: Října 10, 2019, 14:31:57 »
Než se budu do čehokoliv pouštět, tak bych rád podrobněji prozkoumal terén, ale zatím jsem se popravdě moc neposunul. Prolezl jsem několik desítek stránek výsledků Google na různé dotazy a našel jsem třeba tenhle zajímavý inzerát z Prostějova a letošního srpna: https://www.ceske-amaterky.cz/olomoucky-kraj/abdl-prostejov-adult-baby/ ... Na inzerát jsem se pokusil odpovědět, nejsem si jistý, jestli se to odeslalo, ale každopádně mi to vnutilo registraci ne ten web, tak uvidíme. Budu vděčný za jakékoliv další informace.
Lookin' for action ^^

Offline Pocurane plinky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -2
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #8 kdy: Října 11, 2019, 06:45:04 »
Můžeš skusit třeba Bravantice  www.swclubbravantice.cz
Honza 👶

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #9 kdy: Října 11, 2019, 11:12:43 »
Klub vypadá v pohodě, nevšiml jsem si ale, že by nabízel něco ABDL tematického :(
Lookin' for action ^^

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #10 kdy: Října 12, 2019, 23:32:16 »
Já jsem si taky nevšiml, že by tam byla nějaká zmínka o ABDL, ale asi záleží na domluvě a když tam budou vyznavači DL a ABDL, tak to bude jedině dobré. Jen se s majiteli domluvit. :)

Offline Pocurane plinky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -2
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #11 kdy: Října 13, 2019, 10:44:42 »
Jednou jsem tam volal a prý není problém
Honza 👶

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #12 kdy: Listopadu 10, 2019, 09:53:20 »
Inu, vzhledem k tomu, že se nám s kamarádem nepodařilo sehnat žádné ABDL prostory ani kontaktovat nikoho, kdo by je mohl mít, tak jsme si museli vystačit svépomocí a hrát si u mě doma, což bylo strašně fajn, ale třeba nějakou "dětskou" houpačkou nebo koníkem bychom taky nepohrdli, takže je to v podstatě stále otevřené. Přikládám malý teaser, barevný tisk a laminovačka udělají z každé ložnice playroom ;D
Lookin' for action ^^

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #13 kdy: Listopadu 10, 2019, 20:34:16 »
Inu, vzhledem k tomu, že se nám s kamarádem nepodařilo sehnat žádné ABDL prostory ani kontaktovat nikoho, kdo by je mohl mít, tak jsme si museli vystačit svépomocí a hrát si u mě doma, což bylo strašně fajn, ale třeba nějakou "dětskou" houpačkou nebo koníkem bychom taky nepohrdli, takže je to v podstatě stále otevřené. Přikládám malý teaser, barevný tisk a laminovačka udělají z každé ložnice playroom ;D
Odkud jste s kamaradem  ?  Pokud by jste stali o jedno batolatko  s kterym by jste si chteli hrat tak bych za vama prijel.

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Tematické ABDL prostory v ČR?
« Odpověď #14 kdy: Listopadu 27, 2019, 19:13:31 »
Ahoj, chci se zeptat, jestli nevíte o ABDL tematických prostorech v ČR, ideálně v Čechách, které by bylo možné nějak krátkodobě pronajmout? Pro pár nebo dva a třeba na jeden den, spíš než větší akci. Zkoušel jsem google, ale nic jsem nenašel. Nemá něco takového Atelier? Nevíte o něčem? Děkuju za příspěvky.

Asi bych měl nápad a řešení...