Autor Téma: REARZ seduction violet  (Přečteno 4690 krát)

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
REARZ seduction violet
« kdy: Srpna 22, 2019, 18:09:16 »
Zdravím, napadlo mě ze bych mohl dělat recenze na různé typy plínek, třeba to někomu při výběru pomůže a ušetří i tu nějakou “kačku”. Kdyby o to zájem nebyl samozřejmě mi to napište, i jakoukoliv zpětnou vazbu 🙂.  Samozřejmě pocity a zkušenosti z daných typu plinek se můžou lišit a je potřeba to brát v potaz, ale snažím se o co největší objektivnost.

Testovány model : REARZ seduction violet

Už od vybalení na mě působí plína velice tlustě a už při prvním setkání s ní mi bylo jasné že savost zde bude opravdu velika( o tom  však později), plinka na první pohled vypadá opravdu dobre a působí robustním dojmem. Jediné co mě trochu zamrzelo je určená plocha pro přilepení lepítek, ta mi totiž připomíná izolepu, a tak pokaždé když si budete plinku nandávat, tak budete mít pocit ze lepítka lepíte na lacinou izolepu a Celé to tak ztrácí svůj kouzelný dojem.

Co se týče komfortnosti a pocitu když máte plenku na sobě, tak se opravdu vrátíte do dětských let, plína je velice tlustá, a tak vás nutí se kolébat. Povrch je šustivý, ale při chůzi mezi lidmi slyšet není. Plínka má super tvar, a na mém těle drží super.

Co se tyče savosti, tady opravdu kraluje. Pravděpodobně  jsem zatím nemel víc absorpční plínu na sobě. Vydržela mi celý den. Po použití již tak svůj velký objem ještě zvětší a opravdu už nemáte jinou možnost než se kolébat. S tím přichází pro někoho možné minus a tou je diskrétnost, u této plínky je opravdu reálná šance ze si ji někdo ve vašem okolí všimne. A proto pokud se za svůj fetiš stydíte, doporučuji vám ji v použití na noc, nebo čisté jen na domácí prostředí.

Pokud si myslíte že je tohle zbytečná rencezne, nebo špatně napsána dejte mi prosím vědět, ať nedělám něco o co zájem není. Pokud se vám líbila, ale něco chybělo nebo naopak přebývalo nebojte se to vyjádřit také 🙂

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:REARZ seduction violet
« Odpověď #1 kdy: Srpna 23, 2019, 00:25:31 »
Dobrý nápad protože ja se, měl zatím jen dětské :D
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:REARZ seduction violet
« Odpověď #2 kdy: Srpna 23, 2019, 05:18:37 »
Určitě to zbytečné není.  Snad též časem sám přidám nějaký příspěvek  :) .

Offline TBoy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: -1
Re:REARZ seduction violet
« Odpověď #3 kdy: Srpna 23, 2019, 08:32:36 »
Fajn recenzia, ešte by som pridal nejaké bližšie foto a kde sa dá kúpiť

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:REARZ seduction violet
« Odpověď #4 kdy: Srpna 23, 2019, 10:06:21 »
Saweexpres, abdlfactory, nebo inkopleny
To je tak těžký použít Google?

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:REARZ seduction violet
« Odpověď #5 kdy: Října 05, 2019, 17:11:40 »
Tak už mám tento druh taky objednaný.  Počítám,  že příští tyden ho budu mít doma . To už mě konečně sundají i sádru z ruky , takže příští víkend ji vyzkouším  . Jsem na ni moc zvědavý.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:REARZ seduction violet
« Odpověď #6 kdy: Října 09, 2019, 18:03:00 »
Tak plenky už prošly nočním testem . Co se týče pohodlí,  tak to je skutečně velice dobré.  Ráno byla plena nacucaná jak houba . Dobré je , že nepraskla a sni se neuvolnila v oblasti lepítka,  což se u některých stává běžně.  Plenky vřele doporučuji hlavně na noc .