Autor Téma: Zamestnanie, kde sa hodia plienky  (Přečteno 19504 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #15 kdy: Srpna 29, 2019, 22:01:05 »
Jako je fakt, že je to už dávno a jen jsem to prolítla očima, protože v tu dobu mě takový věci moc nezajímaly...:D Jediný, co si pamatuju, že to bylo v Číně, nebo Japonsku. Ale když si to teď vezmu zpětně, tak taky souhlasilm s tím, že chtěl být jen někdo zajímavý.

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #16 kdy: Srpna 29, 2019, 22:28:52 »
Stačí trocha pohľadať. Pred pár rokmi prebehlo médiami (napr. Washington Post), že sa to stáva na hydinových linkách (CZ: drůbežárna) v USA. Netvrdím, že to tak je, ale články o tom sú.

Inak, nie je to síce zamestnanie, ale plienka je fakt praktická, keď máte niekoľkohodinové ošetrenie napríklad u zubára. Ale o tom sa tu už písalo.

Offline Anca.Dlanova

  • Asexuálny Aspík
  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Karma: -5
  • Asexuálny Aspík
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #17 kdy: Září 05, 2019, 11:57:25 »
Inak nie je to priamo zamestnanie, ale viete komu by sa ešte hodili? Mamám, ktorým nemá kto postrážiť kočík alebo dieťa a sú vonku...
Snažím sa pomáhať druhým, ale iba kým ma nenaserú :-D

Offline lahev

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 78
  • Karma: 2
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #18 kdy: Ledna 24, 2020, 14:54:53 »
Pracuju celý život jako strojvedoucí :( (ten co řídí vlak). Co si myslíte, že je lepší: obchcávat někde u peronu před lidma mašinu nebo použít plenku...? Kór, když mi to nevadí?? ;D
...plenka, to je věc!!...ale odvážit se...

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #19 kdy: Ledna 27, 2020, 19:27:04 »
Tuto práci si nedovedu představit vykonávat bez plen. Močit z lokomotivy před lidmi bych fakt nedokázal. To bych se asi pomočil do kalhot. Hrůza.

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #20 kdy: Února 03, 2020, 17:43:32 »
Už mnohokrát jsem viděl strojvedoucí, jak opačné strany než je peron, vyskakuje z mašiny a koná. Nejen v ČR...


Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 3
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #22 kdy: Ledna 25, 2021, 13:21:00 »
čítal som jeden článok o tankoch, konkrétne išlo o nejaký nový britský tank, vraj prvý tank ktorému dali do výbavy toaletu. Medzi vojakmi sa pýtali ako to riešili doteraz (nie len Briti) a boli tam odpovede akože do prilby, prázdnej nábojnice a pod, ale nejaký vojaci sa tam priznali, že používali aj plienky pre dospelých

a ďalšie povolanie, ktoré ma napadlo v dnešnej dobe, je také, kde sa používa ten oblek proti Covidu. Hlavne, keď tých oblekov bol nedostatok. V tom nejde si len tak odskočiť. Viem o čom hovorím, lebo ako zdravotník ich tiež používam. Takže do toho obleku je plienka vyslovene žiadaná. Či už v nemocnici, domove dôchodcov, alebo aktuálne pri tom testovaní u nás.

Offline Dappy_

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #23 kdy: Června 07, 2021, 11:39:13 »
Co takhle student při dopisování práce těsně před termínem  ;D to jsem teď tak trochu já. Říkal jsem si, že to zkusím, ale ve finále jsem se vůbec nedokázal soustředit a záchod mám kousek, takže to ve finále byla ztráta času  ;D ;D

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #24 kdy: Srpna 17, 2023, 16:38:12 »
Zamestnanie ani tak nie, ako cesta domov zo zamestnania. Keď je veľmi teplo v lete vonku, tak pred odchodom sa ešte zvyknem napiť vody (stačí pohár ) a takto kráčam na autobusovú zastávku (ktorá je pod mostom), potom keď mi príde môj autobus a nastúpim do vnútra, tak už je neskoro a ja som nútený s tým (čo sa mi tam nahromadí ) prísť domov, niekedy ledva dobehnem, inokedy si poviem : Keby som mal tak na sebe plienku... To mi cesta trvá niekedy 45 minút, niekedy aj hodinu, podľa ľudí a "ako sa vlečie autobus", ktorý niekedy stojí aj 4 minúty len tak na zastávke (aby dodoržal odchodové časy...)

Aké zamestnanie? Vo všeobecnosti sa nájde niečo z každého, kde by boli dobré plienky.... nemyslíte?
Bez cumlíka ani na krok.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #25 kdy: Srpna 17, 2023, 17:37:05 »
Má se za to, že piloti stihaček na dlouhý mise je používaji. Na ISS taky pro delší pobyty venku.

No a pak... když jsem eště jezdil po kolejích, tak na nějaký delší štreky s Expresama (např. Praha - Bohumín nebo Praha - Břečka) by to taky občas přišlo vhod. Párkrát jsem chcal za jízdy ve 120 - 160 km/h do kýblu.

Občas se najde nějakej kamioňák.

A pro snipera taky můžou přijít vhod... Když jsem prodělával tenhle výcvik, tak jednou jsem se pochcal... Ale nikdo mě za víc jak dvě hodiny nenašel a opušťák jsem dostal.
« Poslední změna: Srpna 17, 2023, 17:46:56 od tretioko »

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #26 kdy: Srpna 17, 2023, 18:21:40 »
To je fakt pravda, aj rušňovodiči to majú ťažké najmä pri dlhých trasách. A to nie je sranda cikať pri takej rýchlosti....... Tak radšej
je mať (ak je možnosť) na sebe ochranu.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #27 kdy: Srpna 17, 2023, 19:27:04 »
On je trochu problém se do toho kýblu trefit. Mašina neni ani náhodou zdaleka tak dobře odpružená, jako ten nejhorší vagón.

Dlouhá trasa ale neznamená, že občas neni pauza. Ale to se týká spíš nákladní dopravy - neni nic neobvyklýho, že někde tuhneš u vjezdu třeba 10 minut. Nebo čekat přes hodinu ve stanici na volnej slot na trati.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #28 kdy: Srpna 17, 2023, 20:54:50 »
Jjjo... Eště jsem zapomněl na MotoGP a Formuli 1.  Tamní jezdectvo plínky údajně taky využívá.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Zamestnanie, kde sa hodia plienky
« Odpověď #29 kdy: Srpna 18, 2023, 21:02:48 »
 Keď sa stavajú mosty cez oceán, tak tie stĺpy. najprv sa samozrejme vykope diera, odčerpá voda a ide sa viazať výstuž- najčastejšie kruhová. Robí sa to vo zvislej polohe- prúty železa stoja a viazači ich viažú: vytvárajú dookola prstence. A postupujú čoraz vyššie. Tí viažači si hovoria "Nebeskí muži". Pri vrchole môžu byť vo výške (nechcem uviesť zlý údaj) aj 20, alebo 30 metrov nad zemou. Tak z takej výšky by sa išlo asi každému ťažko na toaletu...... Tak tam by sa tá plienka určite hodila.
 Potom tú zviazanú výstuž so žeriavom spustia do tej jamy a zalejú betónom odolným voči slanej vode. Výstuž má tiež ochranu pred koróziou (akýsi fialový náter)

Videl som o tom dokument kedysi na Discovery Channel- samozrejme s českým dabingom.
Bez cumlíka ani na krok.