Autor Téma: Pleny a WC  (Přečteno 9145 krát)

Offline bobo

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: -1
Pleny a WC
« kdy: Července 10, 2019, 19:21:45 »
Ako ist na WC na velku potrebu ked mate plienku len na curanie. Nie vsetky su idealne na rozlepenie a nasadenie.

Nasiel som podobnu diskusiu na inom fore, ale tu nie a chcem vediet vase postreh.

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Pleny a WC
« Odpověď #1 kdy: Července 10, 2019, 19:46:42 »
Tak ja väčšinou keď už mám plienku tak na všetko 😂 a ako sa volá to iné fórum?

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Pleny a WC
« Odpověď #2 kdy: Července 10, 2019, 22:15:14 »
me  teda jde jde kazda  s lepitky stahnout jako ty navlekaci a to uz sem jich par vyzkousel a vzdy to jde

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Pleny a WC
« Odpověď #3 kdy: Července 10, 2019, 22:39:11 »
Mě také ☺️

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Pleny a WC
« Odpověď #4 kdy: Července 12, 2019, 07:28:31 »
Já to dělám přesně taky tak . Plenu stáhnu a to i s bavlnenymi které obcas používám k doplnění a po vykonání velké si vše opět nasadím a ještě se v duchu pochválím , že jsem hodnej a velká šla do záchodu a ne plenek .  :)

Offline balicek22

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 110
  • Karma: 1
  • Nejvíce preferuji Diaper Bondage s trochou SM
Re:Pleny a WC
« Odpověď #5 kdy: Července 12, 2019, 20:02:46 »
Já rozlepím horní lepítka, stáhnu plíny a pak si je zase natáhnu a zalepím horní lepítka :-) jelikož se to dá opakovaně zalepovat a stále to drží v pohodě, tak tohle je jednoduchý :-)

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Pleny a WC
« Odpověď #6 kdy: Července 14, 2019, 09:28:01 »
Rozlepim plenku vykalim se a buď si ji dám zpět nebo si vemu čistou

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pleny a WC
« Odpověď #7 kdy: Července 14, 2019, 17:25:15 »
Protoze jsme stale jeste miminko co kaka do plenek tak to neresim a pustim kakani do pleny. Nedavno se mi to stalo v obchode ve fronte u pokladny. Horsi bylo kde se prebalit v obchodnim centru prebalit, na panskem wc bylo rusno, tak jsem sel do prebalovaci mistnosti pro male mimina. Pripadal jsme si tam jako v raji, ty detske motivy. Prebalil jsem se , plenku tam nechal v kosi a sel jsem pryc.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Pleny a WC
« Odpověď #8 kdy: Července 15, 2019, 07:22:23 »
A přebalovací místnost byla na zamykání a nebo byla normálně otevřená?

Offline mimi-tom

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 112
  • Karma: 3
Re:Pleny a WC
« Odpověď #9 kdy: Července 15, 2019, 13:33:25 »
Protoze jsme stale jeste miminko co kaka do plenek tak to neresim a pustim kakani do pleny. Nedavno se mi to stalo v obchode ve fronte u pokladny. Horsi bylo kde se prebalit v obchodnim centru prebalit, na panskem wc bylo rusno, tak jsem sel do prebalovaci mistnosti pro male mimina. Pripadal jsme si tam jako v raji, ty detske motivy. Prebalil jsem se , plenku tam nechal v kosi a sel jsem pryc.

Jen technický dotaz, používáš něco na změkčení stolice? Není dvakrát příjemný to tlačit do plen když je to tvrdý... Navíc používám bavlnu kde moc prostoru není... Mimi-Tom

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pleny a WC
« Odpověď #10 kdy: Července 15, 2019, 22:58:25 »
A přebalovací místnost byla na zamykání a nebo byla normálně otevřená?
Sla nastesti zamci ale jelikoz bylo kakani v plence uz neprijemne tak bych se prevalil i kdyby nesla zamcit. Prece jen su miminko a kdyby tam nakoukla maminka tak snad to pochopi.

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Pleny a WC
« Odpověď #11 kdy: Července 17, 2019, 14:58:31 »
Tak je pravdou že je zde totální diskriminace inkontinentnich či enuretiku ale i když mám proti argumenty zak se stydím jit do prebalovaci místnosti někdy pred nimi bývá i řada

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pleny a WC
« Odpověď #12 kdy: Července 17, 2019, 21:28:48 »
Ono je to jak kdy , nekdy je u prebalivavuch mistnosti klid, nekdy, nekdy je ciste wc pro invalidy , nekdy se clovek musi spokojit s prebalenim v kabince panskeho wc. Jednou jsem byl v OC Harfa v Praze , pokakal jsem se tam, tak jsem se sel prevalut do prebalovaci mistnosti ve ktere byla zvladt uzamykatelna kabinka s wc, bidetem a umyvadlem , tam jsem se krasne prebali a v bidetu krasne umyl. V ciste plene odchazim , odemcu a byli tam dve maminky s miminkama, vyhodil jsem plenu do kose , omluvil se ze je rusin a sek jsem pryc.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pleny a WC
« Odpověď #13 kdy: Července 17, 2019, 21:29:12 »
Ono je to jak kdy , nekdy je u prebalivavuch mistnosti klid, nekdy, nekdy je ciste wc pro invalidy , nekdy se clovek musi spokojit s prebalenim v kabince panskeho wc. Jednou jsem byl v OC Harfa v Praze , pokakal jsem se tam, tak jsem se sel prevalut do prebalovaci mistnosti ve ktere byla zvladt uzamykatelna kabinka s wc, bidetem a umyvadlem , tam jsem se krasne prebali a v bidetu krasne umyl. V ciste plene odchazim , odemcu a byli tam dve maminky s miminkama, vyhodil jsem plenu do kose , omluvil se ze je rusin a sek jsem pryc.

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Pleny a WC
« Odpověď #14 kdy: Července 18, 2019, 18:15:36 »
Dnes poprvé v prebalovaci místnosti musím uznat že to bylo to nejlepší prebaleni vůbec