Autor Téma: ABDL školka 6  (Přečteno 3875 krát)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
ABDL školka 6
« kdy: Července 08, 2019, 21:46:16 »
Další pokračování ABDL školky od FrantyM

ABDL školka 6. díl

Zatímco jsem spal sladkým spánkem miminka, tak si Klárka s Petrou povídaly. Ještě ten den, kdy již Petra odešla domů, a s Klárkou jsme si povídali, dozvěděl jsem se Petřin příběh:
Když bylo Petře pět let, její rodiče měli tragickou autonehodu. Zůstala jí jenom babička, která na tom ovšem byla zdravotně velmi špatně, a tak byla Petra umístěna do dětského domova. Vyrostla ve velmi inteligentní dívku, a vlastní pílí se dostala na pedagogickou školu, kterou ukončila na červený diplom. Několik let po škole ji zaujal inzerát na práci v ABDL školce, kde jsme se také seznámili.
„No, řeknu Ti, Klárko, že bychom té Petře měli nějak pomoct,“ řekl jsem zamyšleně, když jsem se dozvěděl o Petřině osudu, „víš, Klárko, trochu mně mrzí, že jsem občas Petře při přebalování zlobil.“
Klárka se na mně usmála, a řekla: „Ale Fanoušku, takhle to nesmíš brát. Podívej se, ty jsi ve školce podle dětského věku patnácti měsíční batole. No, a batolata při přebalování trošku zlobí, nelíbí se jim, že dostanou plínky, do kterých čůrají a kakají, a pak buď cítí mokro, nebo těžkou plínku mezi nohama. Ale ještě si neumí říct, že chtějí vysadit na nočníček, a ani si tam nedokážou sami dojít, tak proto musí nosit plínky. No, a Petra to bere od Tebe jako takovou hru, jako normální chování batolete. Ty sice víš, že dostaneš plínky, ale přesto to zkoušíš, že plínky nechceš. To je u batolat normální.“
„No jo, Klárko, to máš asi pravdu,“ řekl jsem, a dodal: „Když už o tom mluvíme, tak cítím nějaké mokro v plínce.“
Klárka mi rozepnula dupačky a body v rozkroku, a sáhla do plínek. Pak dodala: „No jo, Fanoušku, máš pravdu. Tak půjdeme vyměnit plínečky.“
Šli jsme spolu do mého pokoje, a Klárka mně jemně plácla po vycpaném zadečku. „Slíbíš mi, Fanoušku, že při přebalování nebudeš vyvádět, viď?“ řekla, když mi pomohla vylézt na přebalovací pult, kde již měla připravené čisté plínky.
Na přebalovacím pultu mě začala rozbalovat z mokrých plínek, a když už jsem je pod sebou necítil, začal jsem kopat nohama.
„Ale Fanoušku, já vím, že by se Ti líbilo být bez plínek, ale ještě se počůráváš, tak nikam bez plínek nemůžeš. Ukaž, koukám, že Ti vypadl dudlíček,“ řekla Klárka, podala mi do úst zpátky dudlík, a zručně mně zabalila do nových plínek. Zapnula ještě body v rozkroku, a šla ke skříni, aby vyndala nový overal. Na to jsem ovšem nečekal, a snažil se slézt z pultu dolů. Klárka mi tedy nakonec overal oblékla dole na koberci. Hezky pečlivě zapnula veškeré druky, vzala z poličky nad pultem řetízek na dudlík, a chtěla mi ho připevnit.
„Ale neboj se, Fanoušku, já Ti dudlíček nevezmu, jenom ho musím připevnit, abys ho nikde neztratil, víš?“ řekla mi Klárka, a já na chvilku v klidu ležel.
„Tak, a teď už máme chlapečka hezky přebaleného,“ řekla Klárka, ještě mi učesala vlasy hřebínkem, a šli jsme se na chvíli posadit do jídelny. Popravdě, vychutnával jsem si slast z čistých plínek, do kterých se mi bořil penis.
Stejně to bylo zvláštní, bavlněná látka bílé barvy s pravidelnými vyšívanými čtverečky centimetr a půl krát centimetr a půl, několik těchto látek, a pomáhaly mi při tomto mém problému.
Svěřil jsem se s tím Klárce, a ta mi řekla: „No jo, Fanoušku. Vždyť plínky jsou vlastně Tvé kamarádky, které pomáhají, abys neměl mokré oblečení, nebo postýlku. A já, případně Petra, Tě do nich zabalíme, a když je budeš mít mokré, tak dostaneš čisté plínky.“
„Víš, že jsem o tom takto nepřemýšlel?“ řekl jsem Klárce, a dodal: „Blíží se čtvrtá hodina, nedáme si kávu?“
„Tak jo, Fanoušku, jdu na ni postavit,“ řekla Klárka, a odešla do kuchyně. Za chvilku se vrátila se šálky vonící kávy, a mimo těch šálků měla na podnose také talířky se zbytkem dezertu.
Postupně se blížila večerní hodina, a Klárka mně šla vykoupat a zabalit do plínek na noc. Ve vaně jsem si hezky užíval teplé koupele, do které Klárka přidala trošku dětské pěny. Chvíli jsem si tam hrál s lodičkami, Klárka mezitím naložila do pračky špinavé plínky a oblečení. Mile se na mně usmála, nakonec mne ještě osprchovala, a ještě ve vaně dokonale osušila.
Pak už nastal čas na zabalení do plínek na noc. Klárka dala do plenkových kalhotek Abri Form  L4 dvě froté plíny, na ně šest bavlněných plínek, a do každé z šesti bavlněných plínek přidala igelitový pruh, přičemž na vrchní bavlněnou plínku položila separační plenu. Na tento balík plen přidala ještě vložnou plenu, kterou zajistila plenkovými kalhotkami Tena Flex; na to celé ještě natáhla igelitové kalhotky a na závěr kalhotky na pleny se zapínáním na knoflíky, které měly na vnější vrstvě potisk s medvídky. Pak mi oblékla body s dlouhým rukávem, overal, na hlavu mi dala čepičku a celého mně zabalila do zavinovačky. Přečetla mi krásnou pohádku na dobrou noc, a něžně mně přes dudlík políbila.
Neděle proběhla velmi hezky, a s Klárkou jsme si vyjeli do přírody. Ke konci dne jsem přes elektronické bankovnictví zadal platbu pro Petru, a už jsem se nemohl dočkat, jak na tu překvapivou sedmimístnou částku bude reagovat.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:ABDL školka 6
« Odpověď #1 kdy: Července 09, 2019, 15:24:39 »
Těším se na další pokračování.