Autor Téma: Ako som sa pokakala  (Přečteno 216 krát)

Offline Nikol19

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: -1
Ako som sa pokakala
« kdy: Května 18, 2024, 19:27:14 »
Minulý týždeň som sa pokakala. Prišla som domov zo školy a keďže mama nebola doma bo išla ku kaderníčke, rozhodla som sa využiť príležitosť. Ale o tom že ju využijem som ešte nevedela. Sedela som pri pc a keď začalo to nutkanie, začala som premýšľať nad tým že by som to mohla urobiť do gatí. Ale stále som len čakala a čakala a nutkanie bolo silnejšie a silnejšie. Nakoniec som sa sama seba opýtala či sú zamknuté dvere a tak som ich išla skontrolovať. Zamkla som a už som cítila že to ide. Lahko som sa prehla do predu a pokakala som sa. Stála som pri vchodových dverách, pokakaná a rukou siahala na zadok cez tepláky, stiahla som si trochu gate aby som to nemala úplne nalepené na zadku. Chvíľu som sa prechádzala po byte, chodila som po štyroch, skúšala skákať a nakoniec som sa dala do poriadku a bola som opäť pri pc. Plienky som neskúšala ale objednala som pampers 2 kusy na skúšku a rearz daydreamar S tiež 2. Pôjdeme v júni do Gabčíkova na výlet a práve preto by som chcela plienku. Mám voľnejšie oblecenie takže by to až tak vidieť nemalo byť. Ale o tom až neskôr. Papaaaa