Autor Téma: Prohraná sázka 10  (Přečteno 3628 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Prohraná sázka 10
« kdy: Června 20, 2019, 20:36:19 »
Zdravím. :) Přicházím s novým dílem a zároveň s omluvou, že díl nebyl tak dlouho. Bohužel moc školy a taky dalších starostí. :D
Každopádně, užijte si další díl, přes prázdniny budu mít víc času a taky chystám něco nového. :)
____________
Po týdnu stráveném v Americe u mojí mamky byl čas vrátit se zpět domů, do Birminghamu. Prvních pár dní zpátky doma bylo takových líných, dostávali jsme se z jet lagu a užívali si, že jsme opět jen my dva. Mamka nás přijala dobře, za což jsem byl rád, ale prostě čas jen pro nás dva nám oběma chyběl.
Caroline spokojeně oddychovala s hlavou na mojí hrudi, zatímco já ji hladil po zádech. Měl jsem čas nad vším přemýšlet.
*flashback*
„Hej, brácho,“ bouchl mě pěstí do ramene Ian, můj nejlepší kamarád ze střední. Zvedl jsem pohled od telefonu, abych se mohl na něj podívat a povytáhl obočí. Měli jsme polední pauzu a seděli na jedné z laviček v parku, který byl nedaleko od naší školy.
„Někomu se líbíš,“ řekl s úšklebkem a já povytáhl obočí ještě víc.
„Jo, a komu, prosímtě?“ řekl jsem pobaveně a prohrábl si rukou vlasy. V tu dobu jsem mohl mít jakoukoliv, na kterou jsem si ukázal, takže to pro mě nebyla vlastně žádná novinka, že se někomu líbím, přesto mě ale zajímalo, kdo je to.
„Té prvačce, bruneta, docela malá, větší zadek, myslím, že se jmenuje Caroline a příjmení má po nějaký kytce,“ zasmál se a já na chvíli zapřemýšlel. No jasně! Caroline Rose. Vždycky po mně na chodbě u skříněk zasněně koukala.
„Wow,“ zakýval jsem a zvedl se z lavičky, zastrčil jsem telefon do zadní kapsy u kalhot a podíval se na Iana. „Měli bychom jít,“ popohnal jsem ho a vydal se směrem ke škole.
Když jsme vešli do školy a já došel ke svojí skříňce, ona stála u té svojí a zasněně mě pozorovala, ušklíbl jsem se nad tím a mrkl na ní. Okamžitě zrudla a já se rozesmál. Potom jsem se k ní otočil zády a otevřel si svou skříňku.
Bože, byl jsem necitlivý idiot.
___________
„Hej, máš tu Caroline!“ řekl nahlas Ian, když jsme seděli v tělocvičně, čekajíc na to, až sem dojdou všichni a ředitel nám bude moct říct nějaké důležité sdělení. Před nám bylo už jen několik volných míst a přesně přede mě si sedla Caroline. Věděl jsem, že nás slyší, ale ona dělala, jako by nás neslyšela. Sledoval jsem její záda, když najednou se ohnula pro něco do tašky před sebou, kterou měla na zemi, jsem zahlédl něco, jako lem plenky. Nebo se mi to jen zdálo? Ne, byl jsem si jistý, že je to plenka. V tu dobu jsem o tom už něco věděl. Vždy jsem věděl, že mě lákají věci ohledně BDSM a na Tumblr jsem sledoval několik BDSM blogů, a pak jsem objevil věc zvanou DDLG, neboli daddy dom/little girl, což se mi neskutečně zalíbilo a začal jsem takové blogy sledovat a tajně doufal, že jednou taky najdu svou holčičku.
*konec flashbacku*
Z přemýšlení mě vytrhne až vrtící se Caroline, podívám se na ní a věnuji ji úsměv a polibek na čelo.
„Ahoj, lásko,“ zašeptám jí s úsměvem a pohladím znovu po zádech. Úsměv mi oplatí a protáhne se. Pak si zívne a posadí se, pěstičkama si protře oči a s nevinným kukučem se na mě podívá.
„Copak je, květinko?“ zeptám se jí, pozorujíc ji.
„Chtěla bych si hrát, ale jinak hrát…“ zašeptá mi s úšklebkem a já na ni zůstan

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Prohraná sázka 10
« Odpověď #1 kdy: Června 25, 2019, 07:48:00 »
A jsme bez konce  :) neco se pokazilo. Nahrajes nám i zbytek? Moc pěkně se to čte

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Prohraná sázka 10
« Odpověď #2 kdy: Června 25, 2019, 08:26:32 »
jezis, toho jsem si vubec nevsimla, omlouvam se :D
a dekuji!
az se dostanu na pocitac, nahraju to.:)

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Prohraná sázka 10
« Odpověď #3 kdy: Června 25, 2019, 08:38:04 »
aspon je se na co tesit pribeh je zatim  super  :)