Autor Téma: Současná letní horka??  (Přečteno 8120 krát)

Offline lahev

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 78
  • Karma: 2
Současná letní horka??
« kdy: Června 17, 2019, 16:21:08 »
Tak mě napadlo :P při sprchování v rámci přebalování, :D jak si ostatní užívají (a případně ulehčují) současná horka v plenkách?? Ti, kteří musí :-\ i ti, kteří to mají jako já jako hobby ;D. Já osobně jsem odložil tradiční nepromokavé kalhotky ::) a chodím jen v plence a tmavších džínových kraťasech pod prdel nebo v barevných plážovkách 8) s plenkou pod pevnějšími slipy. Případné protečení  :( při konzumaci ochranných, nejlépe iontových nápojů (piva) :o moc neřeším. Na zvoleném oblečení to stejně není moc vidět nebo můžu tvrdit, že jdu z koupačky a nejsem úplně oschlý :). Nicméně četnost výměn víc propocených než promočených plen je výrazně větší... :-\ Jak jste na tom v létě vy??  ???
Ty vado, smajlíky, to je věc :-*
...plenka, to je věc!!...ale odvážit se...

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #1 kdy: Června 18, 2019, 15:12:13 »
Naštěstí nejsem závislý na plenkách. Ale vedra mi pomáhají na bedra :D. Takže sice bez plenky, ale body a overal si na noc beru. Přes den jako většinová populace - bez pomůcek ;)

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #2 kdy: Června 24, 2019, 21:38:14 »
bude to moje první leto z plenkami tak sem zvědaví
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #3 kdy: Června 25, 2019, 08:08:06 »
Já přes léto mám většinou plenkový půst,  protože jsem na tom špatně z penezi . Jinak jsem to taky už zkoušel.  Chce to vzít slabší plenu a volné šortky . Když přes ně si dáte dlouhe triko , tak není nic vidět a vše je v pohodě.

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #4 kdy: Června 25, 2019, 08:15:59 »
ja si beru pleny hlavne na noc a kdyz mam na ne chut pres den tak to delam stejne volnejsi kratasy a delsi triko asi nejlepsi zpusob

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #5 kdy: Června 25, 2019, 12:01:48 »
to se mate  o mé zálibě nikdo nevi a nemá moc soukromí takže plenku mam jen na noc a jak se to z konáním potřeby uz jste to někdo zkoušel já ne :)
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #6 kdy: Června 25, 2019, 15:18:35 »
no jasne ze jo ale jen curani jinak ne  podle me  bez pocurani to jsou vyhozene velke penize

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #7 kdy: Června 25, 2019, 22:48:27 »
no ja do plenky nečural ne ze bych to nechtěl aspoň jednou zkusit ale pokaždé když mám nakým zázrakem soukromí a chci to zkusit tak mi to prostě nejde pustit jednou me už stoho i šíleně boleli zada jak sem moc potřeboval ale prostě mi to nešlo pusti :( a tak ji používám jak to říct no sem sam beh slečny tak ji pouzivam na tření cos je take dobré protože nemusím kontrolovat takm to de a vím že to plenka udrží i vícekrát a nic me nerusi když se nemusim starat finish dami odpuste mi tu vulgaritu jen doufam ze zato nedostanu ban a taky je to jiny pocit nez porat jen no chápete že :)
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline pyžamáček

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -1
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #8 kdy: Července 10, 2019, 10:48:26 »
Tak k letním vedrům se dá říct snad jenom jedno : JE TO ZA TREST, K VZTEKU, STRAŠNÉÉÉÉ !! :'( >:( Těším se na podzim

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #9 kdy: Srpna 28, 2023, 17:30:56 »
Keď je veľmi teplo, tak vyskúšať tebárs spať iba v plienke (ach). Ale ja by som si dal na seba predsa nohavice od pyžama...
Toto leto (2023) je aj u nás teplé...
Bez cumlíka ani na krok.

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #10 kdy: Srpna 28, 2023, 22:15:31 »
chce to olejíček a pudr v tom vedru

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Současná letní horka??
« Odpověď #11 kdy: Srpna 29, 2023, 04:37:42 »
Tady u mě za poslední dva měsíce přes den běžně 40+ a v noci to neni o moc lepší, asi 30+

Takže než se trápit děsnym horkem, tak je fakt lepší spát uplně bez. A i tak je to dost nesnesitelný.