Autor Téma: Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?  (Přečteno 1479 krát)

Offline miječek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« kdy: Října 28, 2023, 22:10:22 »
Jak už název napovídá, zajímá mne překračování komfortní zóny. Co konkrétně jste si v rámci exhibice zkusili, co se vám líbilo, a co už bylo moc? Popřípadě co se stalo za trapas? Dost brouzdám po zahraničních webech, tam se to děje celkem "normálně" jen my se stále jako národ něčeho bojíme. Včetně prachsprostého osobního seznámení. 

Příklad dnešního dne, ležím doma, volá pizzerie... přemýšlím jestli se mi chce převlékat z  mého růžového overalu. Používám Google (odpověz ano či ne) ANO. Trochu se zdráhám ale posilněn vínem nakonec vykračuji ven a než pizzař dojede, schovávám se v tmavém koutku co vrhá dům. Dopředu vyhlížím nejideálnější místo s minimem osvitu kam vyběhnu skrze předání, podařilo se. Tak na půl .  Doběhnu k autu a vedle řidiče sedí nejspíše jeho žena a vzadu dcera?... pán ,cca 40let byl profesionál, předal pizzu, jemně se usmál a na nic se neptal. Jak se tvářili ostatní nevím, otočit jsem se neodvážil.
Je mi 25 let, širší postavy, v AB světě jak kluk tak i holčička, daddy, ale i obyčejný DL. Jsem v tomto světě už dost dlouho na to, aby jsem pochopil, že každému na veřejnosti jsem úplně ukradený a zábrany jsou něco, co jsem nechal hodně daleko za sebou.

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #1 kdy: Října 29, 2023, 01:50:55 »
Ja som zatiaľ najviac zašiel keď som išiel na kontrolu keď som mal zapal stredného  ucha,mal som na sebe  ABU little King  vtedy som nosil 24/7 cca tyzden a pól  :)   Popripade keď som išiel do prahy po veci na auto a išiel som sa prebaliť na benzinke na dialnici  iba s plienkou a mokrými utierkami v ruke  a oblsluha na mna kukala jak na zjavenie

Offline gxl

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 0
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #2 kdy: Října 29, 2023, 12:05:31 »
Jít do pánského krejčovství si koupit oblek s úpravou na míru. Měl jsem na sobě Tena max.
« Poslední změna: Října 30, 2023, 11:43:17 od gxl »

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 01, 2023, 22:04:10 »
V práci, keď sme s koegom odstraňovali závadu. Bolo to v miestnosti kuchyne kde sa varí. Mal som vtredy "mierne použitú"- ochranu. To asi neuniklo pozornosti niektorej z kuchárok a na menšom stolíku som uvidel doslova poprášený múkou a nakreslený obrázok detskej tváre (tváričky). Po oprave závady som sa "čo najrýchlejšie vytratil" z miestnosti kuchyne. Bolo to milé ale zároveň pre mňa trocha trápne...., ale nikto nič nepovedal, nenaznačoval.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline Malejjelen

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 02, 2023, 17:15:16 »
S přítelkyní jsme byli v hotelu, po noci jsem měl plenku Megamax celkem použitou. Ale na snídani jsem si jí ještě nechal. Přes rifle byl mírně vidět obrys hlavně u stehen jak rifle plenu "rozdělují" Na snídani jsem do ní ještě něco přidal. Když jsme šli do výtahu tak paní na recepci po mě koukala. Na pokoji jsem zjistil, že mám na zadku menší mokrý flek, protože plena lehce protekla.

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 03, 2023, 07:40:28 »
nosím je i ven a občas se mě taky stane že mě prosákne, takže si asi toho i někdo všimne. To jestli si někdo všimne že mám větší bouli na zadku nezkoumám.

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 19, 2023, 14:41:45 »
Zatím asi nejdál jsem zašel, když bylo v létě fakt dlouho teplo, tak jsem si vzal plavací vestu Splash about v dospělé velikosti (mimochodem jestli ji někdo máte, klidně ji hned koupím, už nejde sehnat) a černé inkontinenční plavky opět Splash about a do nich balík látkovek a šel jsem na poměrně opuštěný místo na přehradu si zaplavat. Na rukávky jsem odvahu neměl. Během chvíle asi 50m ode mě připlul na paddleboardech nějakej pár a pořád tam kempili, tak jsem je po chvíli prostě ignoroval :-) . Bylo to super a už se těším na další léto, třeba zajdu dál :-) ...

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #7 kdy: Listopadu 21, 2023, 23:16:27 »
ja som najďalej asi zašiel raz v noci, keš som si spravil klystír a šiel som na prechádzku v plienke

Offline Milhouse

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 26
  • Karma: 1
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #8 kdy: Listopadu 22, 2023, 10:18:41 »
Nejdále zatím v kočárku zabalený do dek, fusaku projížďka ve městě, pod tím plenky. Nyní plánuji delší výlet :)

Offline kamzub

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 160
  • Karma: -1
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #9 kdy: Listopadu 22, 2023, 18:44:57 »
Jaký máš kočárek?

Offline Malejjelen

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #10 kdy: Listopadu 23, 2023, 12:00:37 »
Nejdále zatím v kočárku zabalený do dek, fusaku projížďka ve městě, pod tím plenky. Nyní plánuji delší výlet :)

To už je za mě moc. Asi teda i kvůli tomu, že mě nikdy kočárek nelákal. Nemám nic proti plenám na veřejnosti. Pořád mám ale rád nějakou diskrétnost, nebudu tvrdit že si nikdy nikdo u mě nemohl všimnout pleny když jsme se někde třeba k něčemu ohnul. Ale to by byli spíše náhody.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Kam jste na veřejnosti nejdál zašli?
« Odpověď #11 kdy: Listopadu 29, 2023, 19:15:13 »
Poriadna guráž. Tiež mám rád súkromie, ale......... človek nikdy nevie.
Bez cumlíka ani na krok.