Autor Téma: Galerie a podobně  (Přečteno 6600 krát)

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Galerie a podobně
« kdy: Května 28, 2019, 23:10:49 »
Zdravím,.jsem na fóru od roku 2014(cca) ale narazil jsem na něj daleko dříve,  a pamatuji si že tu kdysi byla galerie,  a chci se zeptat proč už tu není? Věřím že tu je nějaká starší diskuse na toto téma,  ale nechce se mi to hledat a třeba se názory změnily.  Při porovnání s ostatními weby mi přijde že naše komunita trochu osnula na vavřínech.  Například ze srazu by byli super fotky a i by se tím zvedla účast na srazech. Myslím že už jsme trochu dál a vyspělejší než ve stavu  "ututlat ABDL za každou cenu" . Nemyslím to nijak zle jen mě zajímá co si o tom myslíte a zároveň bych na to chtěl otevřít takovou diskuzi.

PS : fotka na upoutání, se kterou se váže ještě jedna otázka : už jste nekdo take zkusil prebalovaci místnosti na veřejných místech?😅✌

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Galerie a podobně
« Odpověď #1 kdy: Května 29, 2019, 05:25:19 »
Je to tu nějaké  mrtvé  snažím  se  do tématu  jaké pleny máte  na sobě dnes vždy  dát  i foto

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Galerie a podobně
« Odpověď #2 kdy: Května 29, 2019, 07:39:52 »
Jo já jsem zkusil v Brně ve Fórumu a v Praze na Harfě - Českomoravská se přebalovat  a nakonec jsem se vždy přebalil. :)
« Poslední změna: Května 29, 2019, 07:53:02 od gumplík »

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Galerie a podobně
« Odpověď #3 kdy: Května 29, 2019, 07:58:04 »
taky bych obcas nejake foto pridal ale ani nevim jak

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Galerie a podobně
« Odpověď #4 kdy: Května 29, 2019, 17:07:03 »
Jak přidat fotky do tématu?
- Při psaní příspěvku nebo odpovědi do fóra rozklikni možnost rozšířené možnosti, kde je tlačítko na výběr a nahrání fotky nebo i fotek. Párkrát jsem to použil a normálně to funguje.

Ad přebalování - to mě taky zajímá, většinou mě odradí, že u přebalovacích místností je zvonek/interkom a kamera a zatím jsem to nepokoušel, ale vaše zkušenosti mě zajímají taky, jsem dost akční, tak o tom občas taky přemýšlím :)
Lookin' for action ^^

Offline Luboš

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: 1
Re:Galerie a podobně
« Odpověď #5 kdy: Května 29, 2019, 20:40:23 »
Taky jsem nemohl dávat fotky, někdy se mi neotevřete rozšíření možnosti. :-[