Autor Téma: ABDL školka 4  (Přečteno 3718 krát)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
ABDL školka 4
« kdy: Května 27, 2019, 22:57:41 »
Ahoj, ABDL školka má další pokračování. Takže tu je :-). Autorem je opět FrantaM.
(Pokud máte touhu něco autorovi vzkázat, pak mi do soukromé zprávy napište svůj mail. Předám autorovi,gumídek)

ABDL školka 4. díl

Skončil odpolední odpočinek, a Petra ke mně přišla, aby mi vyměnila plínky. Bylo v nich již hodně načůráno, a byly opravdu zralé na výměnu.
„Teď dostaneš dráčka,“ řekla mi Petra, když mi odstranila mokré plínky, a začala mně očišťovat vlhčenými ubrousky. Přes dudlík jsem se na ni mile usmál, a trochu začal kopat nohama.
„Ale Fanoušku, podívej se na Aničku, jak hezky klidně leží,“ řekla mi Petra, a dodala: „Vydrž, za chvilku to bude. Já vím, ono by se Ti líbilo být bez plínek, ale když se počůráváš, tak musíš nosit plínky.“
Za chvilku poté pode mne složila nové balení, velkou plenu dvakrát dva metry složenou ve tvaru draka, do které přidala tři froté a čtyři bavlněné plínky, přičemž v každé bavlněné byl pruh igelitu. Na vrchní z nich položila ještě separační plenu, sloužící k zachycení největších nečistot.
Pořádně jsem roztáhnul nohy, Petra mi protáhla pleny mezi nohami, a oba cípy zábalu zajistila velkou snapi sponkou. Posléze ještě zastrčila přebývající části zábalu dovnitř, a na zábal mi oblékla igelitové kalhotky. Dostal jsem dráčka, a tento zábal mne nutil mít nohy hezky roztažené.
Když jsem byl oblečený, tak jsem si šel hrát s ostatními kluky do ohrádky, a stavěli jsme z kostek hrad.
Hodně jsem se spřátelil s Venouškem, který na tom byl stejně jako já. Jeho dětský věk byl ve školce osmnáct měsíců, také on po úrazu trpěl inkontinencí moči a stolice, jen na tom finančně nebyl tak dobře, aby si také doma mohl dovolit podobný komfort, jako jsem měl já doma i ve školce.
Chvilku jsme si hráli v ohrádce, pak mne vyzvedla Maruška, aby mně nakojila, a nastal čas odpoledního odpočinku, který jsem já i Anička strávil v kočárku.
Některé děti odešly domů ještě před poledním odpočinkem, jiné krátce po něm, kdy se pro ně stavili jejich partneři či partnerky.
Jako poslední jsme zůstali ve školce já a Anička, a Petra nám pustila na dvd kreslené pohádky od Walta  Disneye.
Přiblížil se večer, a poslední hodinu jsem strávil ve školce jenom s Petrou.  Mezitím, co jsme čekali na Klárku, mi Petra nabídla: „Budu si dělat kávu, dáš si také, Fanoušku?“
„Ale jo, kafe bych si dal, díky, Petro,“ odpověděl jsem, a za chvíli jsme oba seděli u šálků kávy.
„Petro, mám pro Tebe takový návrh,“ řekl jsem, když jsme se usadili u kávy, „zítra je sobota, nechceš k nám přijít? Tedy pokud nemáš něco jiného v plánu…“
„Děkuji za pozvání, určitě ráda přijdu,“ odpověděla Petra, odnesla prázdné šálky do kuchyňky, kde je opláchla, a zeptala se mně: „Nepotřebuješ vyměnit plínky, Fanoušku?“
V plínkách jsem již cítil poměrně dost mokro, a tak jsem přikývnul hlavou. Přišli jsme k přebalovacímu pultu, kde mne Petra převlékla a přebalila do čistých plínek.
Tentokrát to již nebyl „dráček“, dostal jsem jednorázové plenkové kalhotky Abriform M4, do kterých přidala několik látkových plínek, přičemž v každé z nich byla vkládací plínečka a na vrchní látkové plínce byla separační plena. Ty vkládací plínečky, které Petra dala do každé plínky, sloužily jako sací vložka, a měly zabezpečit, že na delší dobu plínky vydrží, a pojmou více tekutin. 
Na chvilku mně ještě dala do ohrádky, kde jsem si hrál s plyšáky, zatímco odnesla kbelíky s mokrými plínkami do pračky.  Sotva v prádelně pověsila poslední vypranou plínku na šňůru, ozval se zvonek, a za dveřmi se objevila Klárka.
„Ahoj Fanoušku, tak už jsem konečně tady. Líbilo se Ti tady?“
„Ahoj Klárko,“ pozdravil jsem svoji přítelkyni, „moc se mi to tady líbí. Petra je fakt úžasná pečovatelka. Pozval jsem ji k nám na zítřek, tak snad Ti to nebude vadit.“
„To mi určitě vadit nebude, jenom ať k nám zítra přijde, ráda se s ní blíže seznámím,“ odpověděla Klárka, a vyrazili jsme vstříc k domovu.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:ABDL školka 4
« Odpověď #1 kdy: Května 28, 2019, 06:39:14 »
Opravdu hezké čtení, já chci být taky v té školce - kde je? :), :'(.