Autor Téma: nákup plínek v zahraničí, aneb Příběh, který se mi skutečně stal  (Přečteno 2033 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Začínající svítání mně probudilo v hezky příjemně mokrých teplých plínkách. No nic, ještě něco snesou, pomyslel jsem si, připravil si kávu, oblečení na cestu a potřebné doklady.
Ani ne za půl hodinky jsem již vyrážel vstříc novým zážitkům, nová plenka Crinklz Buccaneer s vloženým boosterem mně příjemně hřála v rozkroku, a byla ještě jištěná kalhotkami na pleny s potiskem medvídků. Mimoto jsem měl na sobě i červené tričko s krátkým rukávem, kraťasy a na nohou lehké polobotky.
Časové znamení oznámilo právě šestou hodinu ráno, kdy jsem již opouštěl Prahu a jel směrem na Zwickau. Navigace zatím spolehlivě pracovala, a já se rozhodl udělat si krátkou pauzu. do plínky jsem průběžně učůrávál, ale zatím byla spolehlivá.
Spokojeně jsem na pumpě popíjel kávu, a díval se na svoji Toyotu, která si zatím celou cestu spokojeně předla. Na obzoru byl krásný výhled do kraje, a sluníčko se snažilo prosadit svými paprsky. Cítil jsem, že v plínce ještě něco přibylo, ale to mi vůbec nevadilo, pro všechny případy jsem měl sebou i náhradní plenu a potřebné propriety na přebalení.
Přijížděl jsem do Zwickau, a po chvilce jsem našel vhodné místo na zaparkování. Fajn, tak to je super, pomyslel jsem si, zaparkoval vůz a zaplatil parkovné na dvě hodiny. Podle navigace byla Reichenbacher Strasse, kde byl i obchod Erotik shop Exclusive, jenom pár stovek metrů, a netrvalo dlouho, a už jsem vcházel dovnitř.
Edit: rozhovor který probíhal byl v němčině, pro lepší děj jsem ho přepsal do češtiny.
"Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, máte plínky Crinklz?" zeptal jsem se prodavačky.
"Ano, máme. Pojďte za mnou, prosím," řekla prodavačka, asi třicetiletá pohledná černovláska, a zavedla mně k místu, kde byly vystaveny plínky. Prohlížel jsem si je, a rozhodoval se, které bych vlastně měl vzít. Mezitím moje plínka již nebyla nenápadná, spíše byla zralá na výměnu, což prodavačka pravděpodobně zaregistrovala, ale nedala nic najevo.
"Vzal bych si karton těch plínek Crinkz Buccaneer ve velikosti Medium, jak je máte za 105 euro," řekl jsem po chvilce rozmýšlení.
"Dobře, a za euro padesát máme i jednotlivé plíny v této velikosti," řekla prodavačka, když odemknula vitrínu.
"To asi máte dobrý nápad, takže bych si vzal jednu Crinklz Fairy Tale a jednu Crinklz Originál," dodal jsem.
"Tyto plínky mají moc hezké vzory, že?" řekla prodavačka, vzala požadované zboží, a odešli jsme k pokladně, kde jsem zaplatil.
"Můžu mít ještě jednu prosbu?" zeptal jsem se po chvilce váhání, kdy jsem již dostal účet ke zboží.
"Ale jistě, jen povídejte," řekla mi kolegyně od černovlásky, krásná, asi pětatřicetiletá blondýnka středně vysoké postavy.
"Víte, obávám se, že moje plínka již moc nevydrží, a potřeboval bych se někde přebalit," řekl jsem trochu nejistě.
Blondýnka se na mně podívala, spatřila moji již značně se rýsující plínku v rozkroku, a řekla: "Ale to vůbec není žádný problém, pojďte se mnou, prosím."
odešli jsme spolu do zázemí, a tam jsem byl trošku šokovaný. V místnosti, kde jsme spolu vešli, jsem viděl přebalovací pult spolu s přebalovací podložkou Crinklz, a blondýnka mi řekla: "Pojďte ke mně blíž, prosím."
Přistoupil jsem k ní, pomohla mi vylézt na přebalovací podložku, a připravila si potřebné věci. Ležel jsem tam, a tak trochu ze studu, že mně bude přebalovat tak hezká slečna, jsem si začal cucat palec.
Blondýnka mi zatím sundala boty a kraťasy a všimla si, že si cucám palec. Přineslaodněkud krásný modrý dudlík, a řekla mi: "Mám něco lepšího, než je paleček, a nebojte se, za chvilku dostanet novou plínečku a budete hezky v suchu."
Přijal jsem od ní dudlík, a pozoroval, jak mi sundává již značně těžkou plínku, stříká do vyholeného rozkroku čistící pěnu, a něžně ji vlhčenými ubrousky otírá, následně jemnými pohyby vmasírovává do oblasti rozkroku krém proti opruzeninám, a podkládá pod můj zadek novou plínku, ještě něčím vybavenou.
"Dala jsem Vám do plínky pro jistotu dva boostery, abyste ji nemusel tak často měnit," vysvětlila mi blondýnka, a pečlivě mně znovu oblékla. Ještě chvilku jsem ležel, překvapený z toho, co se právě stalo, a pak jsem s její pomocí vstal z pultu.
chystali jsme se odejít, když mi řekla: "Promiňte, pane, ale málem byste odešel i s dudlíkem."
Zarazil jsem se, a řekl přes dudlík: "Promiňte.." vyndal jsem si dudlík, a řekl: "Vidíte, málem bych na něj zapomněl."
Odešli jsme spolu zpátky do prodejny, převzal jsem si zakoupené věci, a obě prodavačky se se mnou s milými úsměvy, které jsem opětoval, rozloučili.
Vydal jsem se zpět k autu, kde jsem naložil zakoupené věci, chvilku se ještě prošel po městě, a následně se vydal zpátky domů. Hlavu jsem měl plnou zážitků, a rozhodl jsem se, že si takov nákup určitě ještě zopakuji.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:nákup plínek v zahraničí, aneb Příběh, který se mi skutečně stal
« Odpověď #1 kdy: Června 27, 2023, 12:12:12 »
Moc pěkné. Taky bych bral něco podobného zažít.

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:nákup plínek v zahraničí, aneb Příběh, který se mi skutečně stal
« Odpověď #2 kdy: Června 27, 2023, 23:14:02 »
Ahoj Franto,

Hezká povídka, ale hlavně dobrej tip. Podle webových stránek mají ve Zwickau opravdu ABDL sortiment, takže se tam určitě vypravím. Díky.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:nákup plínek v zahraničí, aneb Příběh, který se mi skutečně stal
« Odpověď #3 kdy: Června 28, 2023, 05:45:58 »
Můžu zde požádat o zveřejnění těch stránek na ten obchod?

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:nákup plínek v zahraničí, aneb Příběh, který se mi skutečně stal
« Odpověď #5 kdy: Června 28, 2023, 08:36:25 »
Mám ještě jeden tip: začátkem měsíce srpna (pravd. 10. nebo 11. 8.) se chystám se svým vozem do Zwickau, takže jestli někdo bude chtít, může se připojit. Stačí napsat SZ, kde se domluvíme.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:nákup plínek v zahraničí, aneb Příběh, který se mi skutečně stal
« Odpověď #6 kdy: Června 29, 2023, 00:00:55 »
Tak to se mi ještě nestalo. :'(

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Ahoj všem a ještě jednou Frantovi díky za tip. Udělal jsem si cestu přes Zwickau a obchod navštívil. Asi jsem se trefil do špatné směny ;) ;) ;) , ale prodavačka byla sice velmi ochotná a příjemná, ale popisu v povídce neodpovídala a ani na přebalení nedošlo  :D. Každopádně obchod je to dobrej, relativně blízko hranic a s rozumnýma cenama. Pokud jde sortiment, tak v podstatě odpovídá tomu, co vidíte na jejich stránkách. Slušná nabídka plen (Crinklz, Better Dry a mysllím Seni), všechny je možné koupit po kusu. Dále mají velkou nabídku kalhotek všeho druhu, nějaké šatičky atd. V časopisech mají Baby Gum a nějaké další, ale době internetu je to pouze nostalgie. Co naopak neměli, jsou dudlíky - zvažoval jsem koupi něčeho většího, než je NUK Medic Pro, ale smůla. Kromě ABDL věcí mají klasický sortiment Sex Shopu, obsluha velmi v pohodě, nevtíravá, takže jsem rád, že o obchodě vím.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:nákup plínek v zahraničí, aneb Příběh, který se mi skutečně stal
« Odpověď #8 kdy: Září 16, 2023, 20:12:54 »
Veľmi pekne napísané. Ono asi najlepšie sa opisujú zážitky, ktoré sa Vám skutočne stali. Krása.
Bez cumlíka ani na krok.