Autor Téma: Převýchovný tábor 2  (Přečteno 5311 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Převýchovný tábor 2
« kdy: Května 25, 2019, 13:40:24 »
                                        Převýchovný tábor
2. Lukášovo svěření , konflikt a trest .

Omlouvám se za provopis .

Chvilku jsem jen tak na něho koukal . Oni se mu líbí plínky a má je hrozně rád . Připadalo mi to dost zvláštní , když vezmu , že je stejně starý jako já .

,,Počkej , to se ti fakt tolik líbí '' zeptal jsem se ho .

,,No hrozně moc , mám rád ten beztarostný pocit které dávaj . Teď jsem se třeba úplně normálně pořádně počůral . Nic nemusím řešit , pustím to kdy chci '' odpověděl mi on .

,,No a jak jsi k tomu přišel . Že máš rád plíny ? '' .

,,Začali se mě líbit reklamy na plenky . Potom jsem se díval na děti a to hlavně chlapečky a zjišťoval zda maj ještě pleny . Vrchol bylo setkání s chlapcem , který byl stejně starej jako já . Měl na sobě tričko , punčocháče a podním zcela jasně vidět plíny . Přemýšlel jsem , jakej to musí být pocit mít je na sobě a chtěl sem je vyzkoušet . Začal jsem se v noci a později přes den počůrávat . Výsledek byl ten , že jsem musel k doktorovi a skončil jsem tady . Domů jsem se vrátil v plínkách a mám i v papírech , že se jedná a věc psychickou . Pokud se v nich vrátím i teď , tak už je budu mít na trvalo . A jak se líbí tobě ? '' odpověděl mi on a hned položil otázku .

,,No abych řekl pravdu , je to zvláštní pocit . Hlavně bylo dobrý , když jsem se ráno vzbudil a nebyla zcela mokrá a studená postel . Jen nevím co teď mám dělat . Cítím , že potřebuju kakat a netuším jak se uvolnit abych to mohl pustit '' odpověděl jsem mu já .

,,To je snadný , sleduj mě '' .

Při tom se překuli se sedu na bříško a pak se dostal po polohy , jako by chtěl lést . Bylo vidět , že trochu zatlačil . Schválně se ještě ke mně otočil bokem a já viděl , jak se mu na zadečku zvětšují plíny . Rozhodl jsem se udělat to taky tak . Jenže to moc nešlo . Tlak stále stoupal a nakonec jsem povolil . Cítil sem , jak se mi vše hrne do plínek . Ta nadílka bylo hrozně velká , nechápal sem , kde se to vše bere . Konečně jsem dokončil svoje první kadění do plínek . Stejně jako Lukáš tak i já jsem si na chvilku lehnul na bříško a potom se přetočil zpět .

,,Tak jakej je to pocit pěkně to v pohodě pustit do plenek ? Hele tyhle zvelké zábaly se mě taky moc nelíbí , ale až budeš mít normální plínky a budeš běhat , tak uvidíš jaká je to pohoda je mít na sobě'' .

,,No upřímně , je to zvláštní pocit . Co mě , ale nejde do hlavy tak proč je toho tolik . Vždyť jsem toho tolik tady nesnědl a včera sem byl ještě před odjezdem doma . '' odpověděl jsem mu já .

,,Oni chtěj , abys ses na začátek vyčistil , ale potom už toho tolik nebude '' .

Naše chování neuniklo jedné tetě a přišla k nám .

,,Tak se mi zdá , že se pánové akorát pěkně pokadili do plínek . Tak se na to podíváme '' prohlásila .

Sklonila se pro mě a začala pohmatem zkoumat pleny na zadečku . Dokonce si k němu i čuchla . Dělala vše jak se to u malých kluinů dělá . Když zkontrolovala i Lukáše , tak odešla pryč a vrátila se s velkým kočárkem . Dala nám oběma do pusy dudlíka . Hned jsem pochopil co to je . Byl totiž pro dvě děti . Hned jak mě posadila a pevně připoutala jsem cítil , jak se všechno moje kadění rozlézá všude po plíně .

Nejdenou jsem cítil teplo mezi nohama . Právě jsem se počůral do plínek . Zcla bez zábran . Teta nás odvezla do koupelny , kde nejdřív vzala Lukáše z kočárku . Položila ho na pult a svlékla mu overálek . Pod ním měl tak jako já velké gumové kalhotky . Ty rozepla a začala ho vybalovat z plínek . Když se dostala až na konec , tak jsem viděl , jakou tam měl pěkně velkou nadílku .

,,Šikluka Lukášek , pěkně se nám pokadil . Tak tě teď otřu z nejhoršího a dám do vany . Potom rozbalím Vlastíka . '' .

Když to udělala , tak přišla pro mě .

,,Tak doufám , že už budeš hodnej a nezačneš zase kopat . Jinak bys dostal opět injekci '' pověděla mi ona .

Rozhodl jsem se , že budu hodnej a nechám se přebalit . Bylo mi jasné ,že bych tomu stejně neuniknul . Teta mě stejně jako Lukáše rozbalila a otřela část mé nadílky v plínce . Potom mě odnesla do vany a tam posadila . Nejdřív vzala Lukáše , opřela si ho o vanu a částečně ho držela . Umyla mu důkladně celý zadeček a i předek . Vysušla ho a odnesla zabaleného na pult . To samě udělala semnou a posadila mě vedle něho .

Potom položila Lukáše na pult a začala ho balit do plínek . Nejdřív naskládala stejný počet a vzala ho podkoleny , aby mu dala ten balíček pod zadeček . Namazala mu všude důkladně mast proti opruzeninám a zabalila mu plínky . Celou dobu jsem to vše sledoval a prožíval neznámé vzrušení . Cítil jsem , jak se ve mně vše chvěje .

Když byl Lukáš hotovej , tak zabalila ona mě . Taky tak jako já , stejně sledoval vše i on . Během přebalování se ocitlo v místnosti hodně dětí .

,,Bude oběd a tak všechny musí zkontrolovat a přebalit '' pověděl přes dudlík Lukáš .

Všimnul jsem si jednoho kluka , ten je dostal právě na spaní . Jeho pohled byl hodně nepřátelský . Po přebalení nás odvezli do jídelny a po obědě ke kterému byla kaše a mlíčko sme putovali do postýlek .

,,Čas na odpolední odpočinek '' prohlásila teta a uložila nás všechny do postýlek .

Ani nevím jak , ale na chvilku jsem usnul . Vzbudil mě až posun postranice u postýlky . Teta mě vyndala ven a odvezla opět s Lukášem společně na svačinu . Protože venku pršelo , tak místo vycházky která podle Lukáše měla být nás odvezli do herny .

Hráli sme si pěkně spolu v ohrádce , když k nám přišel ten divný kluk .

,,A hele tys ses vrátil ? To ti loni moje lekce nestačila ? A tenhle je co zač ?  Další retard ujetej na pleny ? '' začal  proslov .

Lukáš se jen na něho v sedě otočil .

,,Jardo nech toho laskavě a neotravuj . Víš , že na to nakonec doplatíš '' odpověděl mu on .

,,Hm když myslíš '' ozvalo se od něho .

Najednou prudce kopnul a zasáhnul Lukáše . Vzhledem k tomu , že ten Jarda stál a byl zřejmě i starší mě to hrozně naštvalo . I přes balík plen se mě podařilo vstát .

,,Tak hele , koukej brzdit a zmiz od tud . Na mladšího si troufneš co srabe ? '' postavil jsem se před něj .

,,Dej si odchod ty mimino pochcaný '' prohlásil .

Chtěl mě zřejmě praštit , ale já byl rychlejší . Než se nadál , tak jednu ruku sem mu zadržel a druhou mu dal ránu . Odlítnul od nás . Bylo mi jasné , že naše potyčka se jen tak neobejde bez problému .

Najednou přiběhlo několik tet a všechny nás vzali k velké lavici co byla uprostřed místnosti vedle přebalovacího pultu . Mě a Lukáše na něj posadili a Jarda musel stát . Nařídili , ať se všichni schromáždí na koberec a sednou si . Ti co nemohli , tak vše sledovali z ohrádek . Nám třem dali do úst dudlíky . Dokonce přišla paní ředitelka která si vzala hlavní slovo .

,,Takže tohle se pánové dělat nebude . Je mi jasné , že celou šarvátku jsi vyvolal ty Jardo . Co se týče tebe Vlastíku , tak jsi se měl krotit a nereagovat . Ty Lukáši jsi mě Vlastíka včas strhnout zpět . Potrestáni budete všichni . Nejdřív Vlastík . Dostaneš deset ran na holý zadek a budeš zabalen do 10 plen místo osmi . Zbytek dne strávíš v separačním pokoji . Lukáš dostává stejný trest . Jarda dostene 14 ran na holý zade , bude zabalen do 16 plen a zavinut do zavinovačky na dobu dvou dnů . Pleny má na týden . Vlastík a Lukáš maj silné pleny po dobu tří dnů '' pověděla ona .

Nejdřív vzali mě . Byl jsem vysvlečen do naha a položen na lavici kde byla velká podložka . Připoutali mě ruce i nohy . Potom to začalo . Rána na jednu část zadečku a hned na druhou . První dvě jsem ještě vydržel . Potom sem začal už natahovat a nakonec se rozbrečel naplno . Konečně bylo hotovo . Teta mě odpoutala a položila na pult . Tady jsem byl zabalen do silných plen a umístěn do kočárku . Potom vyměnila podložku na lavici . Došlo mě , že sem se úplně normálně počůral .

Po mě šel na řadu Lukáš . Teď jsem zjistil , proč rány tolik bolí . Na zadek sem totiž dostal pěkně velkou vařečkou . Lukáš stejně jako já při tom brečel .Po naplácání byl taky zabalen do plen a umístěn vedle mě .

Poslední šel na řadu ten Jarda . On se zkoušel i prát , ale neměl šanci . Byl pevně nahý připoután a dostal výprsk vařečkou . Měl zcela červený zadeček . Po něm byl položen na pult , dostal kojeneckou košilku a po zabalení do silných plen dostal přes sebe nejdřív nějakou deku , kterou měl pod sebou . Tou mu přes chodidla upnuly nohy a zavázali jí na ramenouch . Pak už následovala obří zavinovačka . Nemohl se ani pohnou ikdyž to zkoušel . Teta přivezla velký kočárek pro ležícího a v něm byl odvezen pryč .

Nás odvezal jiná teta do velké místnosti , kde stále veliká postel obklopená mřížemi a sítí . Do ní nás umístila a po vyndání dudlíků šla pryč .

,,Uf tedy řeknu ti Lukáši to byl děs . Snad nikdy jsem takhle na zadek nedostal '' .

,,Je to moje vina Vlastíku , měl jsem ti včas říct , že Jarda je provokatér . Dělá to fut . Jsi , ale
 hodný , že ses mě vlastně zastal . Taky jsi vyděl , že on má horší trest . Ta zavinovačka je totiž hrozně těsná . Nic nemůžeš dělat jen tak koukat do stropu '' odpověděl mi on .

,,To je v pohodě , já děsne nesnáším , když si někdo starší troufá na menšího . To je jedn z důvodů proč jsem tady . Každou chvilku sem se ve škole kvůli tomu popral a dostal poznámku . Snad už dá pokoj . Jestli ne bude hůř '' odpověděl jsem mu já .

V postýlce bylo pár hraček a tak sme si začali spolu hrát . Nevím proč , ale furt jsem sledoval jeho pleny . Teta nám přinesla pití v láhvích a po jejím zpracování sme pokračovali v hraní si . Při tom sem vyprávěl Lukášovi odkud jsem a on mě . Zjistili sme , že aniž bychom to věděli , tak bydlíme asi dvacet minut od sebe .

Pokračování příště .

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Převýchovný tábor 2
« Odpověď #1 kdy: Května 25, 2019, 14:28:49 »
Pěkný napínavý příběh jen tak dál těším se na pokračování :)

Offline holit

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 110
  • Karma: 1
Re:Převýchovný tábor 2
« Odpověď #2 kdy: Června 14, 2019, 20:06:39 »
Moc se těším na pokračování..
Jsem zvědavej jestli bude bez přestávky  v zavinovačce a bez přebaleni 😀😀😀

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Převýchovný tábor 2
« Odpověď #3 kdy: Září 24, 2023, 15:33:39 »
Príbeh je pekne napísaný, je tam dobrý dej a zápletky. Pekné.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re:Převýchovný tábor 2
« Odpověď #4 kdy: Září 25, 2023, 09:12:31 »
super napsané, těším se na další díl