Autor Téma: Info k zamyšlení  (Přečteno 16333 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Info k zamyšlení
« kdy: Května 20, 2019, 11:37:34 »
Zdarec,


po delší době jsem opět kouknul do této sekce a nestačím se divit.


1) hledat na této stránce seznámení je z 90% nereálné
2) ne, opravdu se na Vás nestojí fronta
3) více inzerátů neznamená nic


Abych dal i nápovědu, jak se skutečně seznámit, tak pár bodů :


1) nevystavujte své potřeby a přání za potřeby druhého - před časem zde byl inzerát : a pokud by jsi chtěla nechal bych se možná i zabalit já - prosím o zamyšlení nad tímto textem. Osobně myslím, že o nic jiného, než být zabalen, dotyčnému nešlo.
2) pryč se studem - jste skutečně smířeni s tím, jací jste (ohledně plenek), nebo se jen stydíte a snažíte se to v sobě potlačit ? buďte rádi, že máte tohle a ne jiné úchylky, mohli jste dopadnout podstatně hůře
3) partner vás bude brát, pokud se budete brát vy sami - dospělé a milující ženě je v 90% skutečně jedno, jestli máte nějakou potřebu, ona třeba zase má své potřeby. Je to jen o tom, si je vzájemně splnit. K dospělosti nepatří nějaké posmívání a zesměšňování druhých.
4) prvnímu sdělení partnerovi musí předcházet vlastní vyrovnání se a zároveň jistota pevnosti vašeho vztahu. Nevím jak to popsat, nicméně pokud máte pochybnosti, že vás opustí, až to zjistí, je to jistá indicie ohledně toho vztahu vůbec. Pořád jste to vy, i plenky určily vaši osobnost a tudíž i plenkám vděčíte za vaše klady - třeba jste, jako každý s úchylkou, více otevřeni jiným úchylkám atd.
5) přijďte na sraz, uvidíte hafo pohodových lidí a onen stud z vás trošku spadne. zároveň je možno na srazech pokecat o tom, jak se s tím vypořádat, jak se smířit a být vděčný.


Chápu, že mnoho inzerátů zde je napsáno jako pokus stylu - tak, teď to na sebe prásknu a uvidíme co se stane. Nic. Naprosto nic. Světu jste totiž ukradení. O své štěstí se musíte snažit. Musíte makat. Chápu, že se cítíte zle. Jako, že to nikdo nemá horší apod.




P.S.: Možná nejsem úplně pravá osoba, která by to měla sem psát, ale myslím, že k tomu mám co říct. Hodně mých partnerek s plenkami nemělo žádný problém - a není to o tom, že mám štěstí. Je to jen o přístupu k sobě samému.


Máte rádi plenky ? Tak kurva co..  Máte na víc než si myslíte !